ZA nedůvěru vládě ČR, poslancům ČR a parlamentním stranám ČR


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-01-02 13:38

Souhlas, nevím, co jiného bych ještě k obsahu měla napsat.

Nepřihlášený uživatel

#2

2016-01-02 13:58

.....dost už bylo Bakalových kamarádu !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#3

2016-01-02 14:02

Potrestat všechny vlastizrádce a sympatizanty s invazí

Nepřihlášený uživatel

#4

2016-01-02 14:02

Není třeba to více komentovat.Tak to je

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-02 14:06



Nepřihlášený uživatel

#6

2016-01-02 14:06

Už je na čase .

Nepřihlášený uživatel

#7

2016-01-02 14:30

Lidé,prosím,podepisujte a sdílejte

Nepřihlášený uživatel

#8

2016-01-02 14:54

Jsem obcanem čr , momentalne v Brazilii

Nepřihlášený uživatel

#9

2016-01-02 15:14

Souhlasím s každým slovíčkem petice,půjdu svědčit proti zkorumpované justici i policii.

Nepřihlášený uživatel

#10

2016-01-02 15:34

Nesouhlasím se současnou vládou, v otázce zahraniční politiky, neřešením neplatného členství v alianci NATO a s aktivitami uvedené organizace. Demokratičtí politici uvrhli ČR do kolonialního područí EU.

Nepřihlášený uživatel

#11

2016-01-02 15:42

Je třeba to dotáhnout do zdárného konce , za každou cenu

Nepřihlášený uživatel

#12

2016-01-02 15:45

nemohu souhlasit s tím co se děje v naší zemi jediný pan preziden to může dát vše dopořádku
LUPO

#13

2016-01-02 15:45

25.let se vysmívají celému národu a to , co je v dnešní době a co se tam děje, tak si nedovolili ani za TOTALITY. Čím dále větší bordel v celé státní správě a korupce , která nemá žádnou hranici a justice, která nezačala jěště vůbec fungovat , jako NEZÁVISLÁ JUSTICE....... Ožebračili celý národ a celou společnost a pokračují veselé DÁL..... O přijímání uprchlíků z odlišných kultur a z odlišnými návyky a zvyky a lidi absolutně nepřizpůsobivé evropským zvykům a evropské kultuře atd...... Naše  děti a vnoučata čeká bohužel velmi složitá budoucnost v celé Evropě.... Jak může několik jedinců bez mandátu obyvatel všech států EU rozhodovat o tak zásadních věcech, které se v budoucnu budou týkat nastávajících generací, které se budou roďit Evropanům ....????? Pryč s celou nynější vládou ČR a parlamentem IHNED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Předčasné volby a hlavně rozum pro politiky v ČR , který všem bohuźel chybí ....!!!!!!!! Jedinná strana , kterou uznávám a budu volit , buď v předčasných volbách a nebo později bude pouze a jenom jedinná opoziční strana dnes a to je můj favorit SPD a předseda p. TOMIO OKAMURA ...!!!!!!! Straně SPD přeji velký úspěch ve volbách a konečně ať nastávající vláda slouží občanům a celému národu a společnosti ČR a ne zlodějům a zkorumpovaným estébákům ....!!!!!!! Odvolatelnost politiků ze svých funkcí , jejich hmotnou zodpovědnost a referendum o vystoupení ČR z Evropské Unie a NATO ...!!!!!!! Ochranu vlastní státní hranice ČR a kontrolu všech cizinců a turistů překračující státní hranici ČR ...!!!!!! 


Nepřihlášený uživatel

#14

2016-01-02 16:27

Souhlasím s její zněním.

Nepřihlášený uživatel

#15

2016-01-02 16:31

Stojíme za prezidentom, ktorý hájí práva svojeho národa.
Ládi

#16

2016-01-02 16:42

Vrátit nakradený majetky

MY HO NEDÁME !!!!

#17

2016-01-02 16:57

LIDI, POMOZME NAŠEMU PANU PREZIDENTOVI,

  DOKONČIT DÍLO, KTERÉ ZAČAL ON PRO NÁS

             ,, OBYČEJNÉ LIDI ''

   V BOJI PROTI TÉTO VLÁDNÍ ZRŮDĚ, KTERÁ    

POHŘBÍVÁ NAŠE RODINY A CELOU NAŠÍ MALOU

             RODNOU ZEM

                                      ,, ZA ŽIVA ''

 

                

                  


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-01-02 17:03

Konečně,to všechno podepisuji,je to pravda a souhlasím,v Česku se to už nedá vydžet.
LUPO

#19

2016-01-02 17:47

Jěště jsem zapomněl na hodně důležité , o čem hlavně mluvil p. Sobotka a strana ČSSD pokud se dostane po volbách jako vládnoucí strana k moci a budou vládnout ..... Nějak už pozapomněli, že slibovali majetkové přiznání všech občanů ČR ....????? Mají nějakou krátkou paměť , ne ....??????? Takže , MAJETKOVÉ PŘIZNÁNÍ všech občanů ČR a hned bude mít státní pokladna peníze na Klokánka a pro důchodce a tělesně a duševně postižené děti a občany a děti.... Hlavně mne zajímají majetkové přiznání pánů soudců na soudech a starostů měst a obcí a pánů z FÚ a pánů od Policie ČR a na Živnostenských úřadech a všude jinde na dalších úřadech ..... Tam mají nejvíce nakradeno a rozkradeno ze státního..... Ze státního ? Tak to nikomu pŕece nechybí, že ano p. Sobotko...????? JE TO TAM HUMUS A FIALOVÝ HNUS ...!!!!!!!!! CO JE TAM ZA 25.let PO " REVOLUCI " a jěště navíc " SAMETOVÉ " Vísmývají se vesele celému národu ...!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#20

2016-01-02 18:28

Potvrzuji tímto při plném vědomí, že s touto peticí naprosto souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#21

2016-01-02 19:47

"Naše" kolaborantská a vlastizrádná vláda,parlament a senát nehájí zájmy majoritní společnosti a stává se čím dál více vazalem USA a západu a nechává si vnucovat nežádoucí ekonomické migranty, teroristy ISIL, islámské kriminálníky a fanatiky, kteří jsou schopni nás všechny vyvraždit a zavést v Evropě a potažmo i v celém světě islámský zločinný Chalifát ze zničením naší křesťanské kultůry,nastolení nového řádu a z toho budou mít prospěch je židobankéři z Wall Street, kteří provozují přes švýcarskou soukromou společnost OPS v Rakousku a Německu uprchlícké tábory a jejím vlastníkem je banka Barcleys,což je hlavní banka Rothschildů !!! Pryč s kolaborantskou a vlastizrádnou vládou !!! Pryč ze zločineckých organizací NATO a EU, které jsou pod totalitní a diktátorskou nadvládou nacistů, fašistů, masových vrahů a válečných štváčů z USA !!!
hans

#22

2016-01-02 20:31

lidi popřemýšlejte, já nikdy nebyl v žádný politický straně, ale rozhodl jsem se samozřejmě chci změny tohohle zkorumpovanýho systému kde 26 let politici jen lžou rozkradají naší zem žádnou demokracii nemáme tu jsme ještě nevybojovali vidíte teď zase cenzura i když jí Ústava zakazuje politici i mědia porušují zákony z nás většiny obyvatel ČR co s nimi nesouhlasíme nazývaj xenofoby extremisty atd. chci změny a chci k tomu pomoc jsem obyčejnej ale nasranej chlap, každý můžete ke společným cílům přispět www.spd.cz na stránkách je vše podstatné, musíme k volbám v co největším počtu, a volit proti zkorumpované vlastizrádné kolaborantské koalici která jde proti národu proti zájmům ČR i regionálním a pomoc změnám, naše hnutí cenzurují přesto že jsme stále na začátku máme cca 10 tisíc lidí každá pomáhá jak může oni se nás bojí proto nepouští Tomia do médií očerňují nás atd. prostě se jim nehodí že se lidi proti politikům spojují a tlak na ně narůstá oni chtěj podvádět a okrádat nás všechny samozřejmě dál a to jim už tolerovat už nesmíme

hans

#23 Re:

2016-01-02 20:33

#1: -  

 lidi popřemýšlejte, já nikdy nebyl v žádný politický straně, ale rozhodl jsem se samozřejmě chci změny tohohle zkorumpovanýho systému kde 26 let politici jen lžou rozkradají naší zem žádnou demokracii nemáme tu jsme ještě nevybojovali vidíte teď zase cenzura i když jí Ústava zakazuje politici i mědia porušují zákony z nás většiny obyvatel ČR co s nimi nesouhlasíme nazývaj xenofoby extremisty atd. chci změny a chci k tomu pomoc jsem obyčejnej ale nasranej chlap, každý můžete ke společným cílům přispět www.spd.cz na stránkách je vše podstatné, musíme k volbám v co největším počtu, a volit proti zkorumpované vlastizrádné kolaborantské koalici která jde proti národu proti zájmům ČR i regionálním a pomoc změnám, naše hnutí cenzurují přesto že jsme stále na začátku máme cca 10 tisíc lidí každá pomáhá jak může oni se nás bojí proto nepouští Tomia do médií očerňují nás atd. prostě se jim nehodí že se lidi proti politikům spojují a tlak na ně narůstá oni chtěj podvádět a okrádat nás všechny samozřejmě dál a to jim už tolerovat už nesmíme

hans

#24 Re: *****

2016-01-02 20:34

#3: -  

 lidi popřemýšlejte, já nikdy nebyl v žádný politický straně, ale rozhodl jsem se samozřejmě chci změny tohohle zkorumpovanýho systému kde 26 let politici jen lžou rozkradají naší zem žádnou demokracii nemáme tu jsme ještě nevybojovali vidíte teď zase cenzura i když jí Ústava zakazuje politici i mědia porušují zákony z nás většiny obyvatel ČR co s nimi nesouhlasíme nazývaj xenofoby extremisty atd. chci změny a chci k tomu pomoc jsem obyčejnej ale nasranej chlap, každý můžete ke společným cílům přispět www.spd.cz na stránkách je vše podstatné, musíme k volbám v co největším počtu, a volit proti zkorumpované vlastizrádné kolaborantské koalici která jde proti národu proti zájmům ČR i regionálním a pomoc změnám, naše hnutí cenzurují přesto že jsme stále na začátku máme cca 10 tisíc lidí každá pomáhá jak může oni se nás bojí proto nepouští Tomia do médií očerňují nás atd. prostě se jim nehodí že se lidi proti politikům spojují a tlak na ně narůstá oni chtěj podvádět a okrádat nás všechny samozřejmě dál a to jim už tolerovat už nesmíme


Nepřihlášený uživatel

#25

2016-01-02 20:52

Podepsáno