Podporujeme Libora Grubhoffera

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Podporujeme Libora Grubhoffera


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-01-02 17:23

Je třeba vážit si takových lidí a chránit je před darebáky v politice i kšeftech na všech úrovních,regionální úrovní počínaje.

Nepřihlášený uživatel

#2

2016-01-02 17:51

Mocní se snaží, aby jejich moc byla neomezená. Dobrý rektor na dobré univerzitě by mohl být kamenem, který omezuje volnou jízdu těchto potměšilců. Držím palce.
Roman

#3 Můj názor

2016-01-02 18:27

Nejsem studentem JU, ale Libora znám již od doby našich společných středoškolských studií. Dovoluji si zodpovědně prohlásit, že znám velice málo tak slušných a poctivých lidí jako je právě on. Proto můj podpis.

D-Anda

#4 Neděkujeme, odejděte, milý Libore.

2016-01-02 19:10

Za mě jedině Bůžek.

Marcela

#5 to snad ne!

2016-01-02 19:35

Pana Grubhoffera rozhodně nepodporuju. Je sice pěkné, že podporuje studentské aktivity, ale univerzitě se rapidně snižují peníze, snižuje se počet studentů, jde dolů kvalita, to může vést k tomu, že pan rektor za chvíli nebude mít koho a v šem podporovat. Univerzita by neměla být rozhodně spojována s politikou. Je mi jedno, kdo bude rektorem, ale současný by to určitě být neměl.

havlinda

#6 názor

2016-01-02 19:36

Je hezké, že Grubhofferovi děkují studenti, ale zeptejte se jich, jestli se kromě svých spolků taky zajímají o to, jak se univerzita propadá finančně a jinak... Studentské spolky jsou pěkná věc, ale univerzitu neuživí. Chce to rektora, který ve škole udělá konečně pořádek.

Kačka

#7 taky neděkuju

2016-01-02 19:43

Pane rektore, bohuel také nemám za co děkovat. Mám skvělé profesory, není Vaší zásluhou, že univerzia ještě funguje.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-03 07:11


Petr

#9 Heller lhář

2016-01-03 08:53

Je to také ten Šimon Heller, který neoprávněně používá titul Mgr., který zatím nevlastní. Pokud vím, každý, kdo neoprávněně používal titul, ve slušné společnosti odstoupil ze všech funkcí, jen na naší univerzitě je to zřejmě jinak. Pokud lhář iniciuje tuto petici je mi smutno ze všech podpisů.


Nepřihlášený uživatel

#10 neblázněte

2016-01-03 08:56

Kolegové, neblázněte, studentské spolky bude v současné době podporovat každý rektor, sál nám půjčí taky zadarmo, to ho nic nestojí. Ale co jiného se dokázalo za vlády současného rektora ? Nic. Ne, máme Havlovu lavičku - hezká, ale za 4 roky je to dost málo.


Nepřihlášený uživatel

#11 podpisy petice

2016-01-03 09:11

Petici jsem nepodepsal, ale prohlédl jsem si podpisy. Některé jsou skryté - ty bych vůbec nebral. Tuto petici může dále podepsat kdokoliv, bez identifikačních údajů podle petičního zákona - proto je zcela neplatná a není třeba se k ní snižovat. Řada jmen může být zfalšovaných.

Kony

#12 petice za cokoliv

2016-01-03 09:34

Omlouvám se, jsem studentem univerzity, ale nepatřím ke smečce aktivistů petice. Přemýšlím, že vytvořím petici za zákaz vyhazování studentů od zkoušek, nebo za podobný nesmysl. To je stejný smysl jako  petice za L.Grubhoffera. Tedy nesmysl.


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Tento Šimon Heller podporuje tohoto rektora?

2016-01-03 09:36

#8: - Tento Šimon Heller podporuje tohoto rektora? 

 Takový student neměl nikdy získat ani bakalářský titul - s univerzitou to jde z kopce rychle dolů.


Nepřihlášený uživatel

#14 podpisy

2016-01-03 10:22

Prohlédl jsem si také podpisy pod peticí. Mimo jiné podepsal Václav Havel (Hrádeček) a Méďa Béďa (prales). Jeden ze záhrobní říše a jeden z říše pohádek. Jak jste to dokázali?


Nepřihlášený uživatel

#15 psycholog

2016-01-03 11:32

Pan Heller, iniciátor již několika podobných petic, držitel hladovky, je méně inteligentní (viz příspěvek k bakalářské práci), ale má velkou potřebu se zviditelnit. Zcela jistě psychická porucha. Pokud by mě kontaktoval, myslím, že bych ho mohla zařadit do své terapeutické skupiny a jeho neduhů ho zbavit. Lépe by se mu žilo.

kantor

#16 kvalita

2016-01-03 11:33

Kdyby byl pan L.Grubhoffer kvalitním rektorem, nebude potřebovat petice na svoji podporu. Mluvila by za něj jeho práce.

akademik

#17 Re: kvalita

2016-01-03 11:36

#16: kantor - kvalita 

 Znám Libora léta z akademie - je odborníkem ve výzkumu, ale není lidsky schopný řídit cokoliv. Je velmi prchlivý, vztahovačný, myslím, že by ho paní psycholožka (psychiatrička?)  výše mohla zařadit do své terapeutické skupiny okamžitě, i když si nejsem jistý, zda již není pozdě.

Pepa J.
Nepřihlášený uživatel

#18 Pobavilo...

2016-01-03 11:51

Pralesní politická liga na Jihočeské univerzitě :-) Jinak se to fakt nazvat nedá :-) 

Jak moc nasvědčuje o kvalitě kandidáta na pozici rektora nutnost obranné petice? Kdyby byl tak dobrý manager, mluvily by za něj činy a ne studenti.

A milí studenti ze všech studentských spolků, kteří se signovali petici, zamysleli jste se, nebo jinak, jste schopní, dohlédnout dál, než za hranice vašich volnočasových partiček a vidět, jak to opravdu na univerzitě funguje? Univerzita není jen Studentské divadlo, Studentská unie a nebo lavička Václava Havla...


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Pepa J.

2016-01-03 11:58

#18: - Pepa J. 

 Souhlasím. Univerzitu degradujeme na partičky hrající divadlo a scházející se ve volném čase. Nechme se překvapit představením všech kandidátů - univerzita potřebuje pracovitého odborníka, ne slovíčkářského guru volnočasových aktivit.


Nepřihlášený uživatel

#20 smutné

2016-01-03 12:01

je víc než smutné, jak hluboko klesla úroveň univerzity - když jsem já studoval, byli jsme elitou, teď stojí v čele studentského senátu člověk, který neumí napsat ani bakalářskou práci, ale honosí se titulem který mu nepatří, v čele univerzity cholerik, petici podepisuje Méďa Béďa, to je nádhera, jak to bude pokračovat?


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: kvalita

2016-01-03 12:02

#17: akademik - Re: kvalita 

 Připojuji se, i já jsem pod jeho vládou pracovala, nelze s ním vydržet, nelze mít jiný názor, nelze s ním pracovat. Nelze být rektorem.


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: Re: kvalita

2016-01-03 12:45

#17: akademik - Re: kvalita 

 Také znám současného pana rektora z té nejhorší stránky. Nevím, jak je možné, že byl zvolen v roce 2012, neopakujte tuto chybu i nyní.


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Re: Re: kvalita

2016-01-03 12:47

#22: - Re: Re: kvalita 

 Když se podíváte na historii voleb rektorů, pan Grubhoffer se pokoušl být rektorem již několikrát, vždy neúspěšně - ani v roce 2012 by zvolen nebyl, kdyby neodstoupil protikandidát. Proto mi není vůbec jasné a hlava mi nebere, proč a kdo za něj vůbec může ještě bojovat.

Bedrich

#24 Re: to snad ne!

2016-01-03 16:05

#5: Marcela - to snad ne! 

 Vy myslite, ze penize nebo pocty studentu rapidne snizuje rektor? Vitejte z Marsu! To je politika ministerstva. A ovlivnit to mohou svou cinnosti pouze fakulty, ale jen do urcite, ne prilis velke miry - vedeckym vykonem, vyjezdy a prijezdy do zahranici apod. Muzete pouze odhadovat, kolik ma rektor sanci tlacit na fakulty, aby zvedly kvalitu a tomuhle celily. A jak rychle se projevi vysledky...

A jak jde dolu kvalita? Cim zmerite pokles kvality na univerzite? Neuvedla jste zadny dukaz, zadna cisla.

 

učitel

#25 k petici

2016-01-03 16:06

Dovolte mi několik poznámek k vaší petici. Předně: nesplňuje požadavky petičního zákona a vzhledem k tomu, že ji podepsal Václav \Havel a Méďa Béďa, mohl bych si vytvořit desítky mailových adres a podepsat ji desítkami podpisů - ale nechci podepsat ani jedním podpisem. Dále: petice má vyjadřovat stížnost nebo návrh ve veřejném zájmu. Vaše důvody jsem nenašel - jen dobrý přístup ke studentům, podpora studentských spolků, sponzor studentského divadla, vyslechl vás,... to je zoufale málo z rektorské práce. Souhlasím s příspěvkem, že univerzita není jen spolková činnost - to by měla být jen třešnička na dortu a ne pupek světa, ale ono se tam bohužel  nic jinéhonajít nedá,  není za ním kus poctivé práce, vytvoření něčeho pořádného, že?

Můj závěr: souhlasím s jedním příspěvkem: Milý Libore, neděkujeme, odejděte.