OTEVŘENÝ DOPIS VEDENÍ A RADĚ ČESKÉ TELEVIZE

Luba

#1 Potřebujeme statečné a tvořivé lidi

2016-02-26 09:53

Paní Zlatušková se zabývala problematikou, kterou sama poznala, a tato cenná osobní zkušenost se promítala do její tvorby. Přinášela zneklidňující témata a rozněcovala celospolečenskou diskusi, čímž se zasloužila o pozitivní vývoj média veřejné služby. Je neslýchané, aby se Česká televize zbavovala svých nejlepších pracovníků, a to jen proto, že jsou některým papalášům, kteří si více cení své židle, než svých lidí, nepříjemní. ČT se zbavila Drtinové, Veselovského, Kvapilové a řady dalších, kteří nebyli s poměry ve veřejnoprávním médiu spokojeni a pracovali na jejich zlepšení, měli svou profesní hrdost, čest, a výsledky, a neváhali se panujícímu papalášství a politickým tlakům postavit. V České televizi zjevně dochází k "negativnímu výběru", a proti tomu je třeba se ozvat.     


Nepřihlášený uživatel

#2

2016-02-26 09:55

Kamila Zlatušková přináší do produkce ČT aktuální a závažná témata, která nejenže byla díky jejím pořadům vidět, ale také podněcovala diskusi o nich. Její práce je výjimečná a já své poplatky platím proto, abych měla možnost vidět pořady TOHOTO charakteru a ne televarieté z osmdesátých let a další pořady ČT, na které nedobrovolně povinným poplatekm přispívám a je mi z toho zle. Jsem také koncesionář a z produkce ČT mě zajímá právě toto a také si za to platím.

Nepřihlášený uživatel

#3

2016-02-26 10:18

ceny neceny, ale zrovna ty "dokuserie" byly dost strasny


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-02-26 11:21

Nevím,kolik má čt dobrých kreativních producentů ,můj názor,moc jich nemají.Je to akt plivnutí inteligentnímu divákovi do tváře.Byl bych pro odstoupení dotyčného pro nekompetentnost.

Nepřihlášený uživatel

#5

2016-02-27 10:00

ČT potřebuje více seriálů, jako jsou Ptáčata!

Nepřihlášený uživatel

#6

2016-02-27 10:44

Pokládám to za neuvěřitelné. Česká televize, která je jinak v tvůrčím srabu (nehovořím o externistech), se zbavuje Kamily Zlatuškové, originální tvůrčí postavy. Její nápady, experimenty a hledání nových témat a postupů vyvolaly nejednou tolik potřebnou společenskou diskusi. Ne vše se povedlo, při experimentování to ani jinak nejde, ale přinesla ČT i prestiž a zájem mladších ročníků. To se asi znelíbila televizním Kondelíkům, kteří chtějí ke každému vepřu jen to knedlo zelo. Česká televize bude opět o odstín šedivější a méně stravitelnější.
František Kostlán

Nepřihlášený uživatel

#7

2016-02-27 10:52

Nezajímají mne v TV jak vypadají lidé,ale co říkají a jakou mají za sebou minulost.

Nepřihlášený uživatel

#8

2016-02-27 11:48

Připojuji se k petici proti odchodu Kamily Zlatuškové zČT. Její práci považuji za velmi přínosnou a podnětnou.

Nepřihlášený uživatel

#9

2016-02-27 16:57

Je velmi ladně získaná s podporou nového směru, kterému zatím říkáme ojedinělý vyhraněnysmus :) naproti hnojismu a dále ani nevím jak to napsat, smrt?

Nepřihlášený uživatel

#10

2016-02-27 19:55

"Je to všechno fantastický
porád stejný jako vždycky"
...
"Na všechno
nesmysl dohlíží
a bude dohlížet
jen já blbec -
já se nesmím
vůbec na nic
ohlížet"
Fanda Pánek
Kaputler

#11 Petice: Zastavme ruskou propagandu!

2016-02-29 22:19

Škoda paní Zlatuškové, držel jsem jí palce. Bohužel v naší zemi se začínají vzmáchat zlořády. 

V prvé řadě se tu rozlézá ruskej šváb, zastavme ho, než bude pozdě - podepisujte petici zde:

 

Zastavme ruskou propagandu!

 

Podepisujte, šiřte odkaz na petici, nenecháme se ovládat Puťkou!

STOP PUŤKOVI !!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#12

2016-03-05 10:50

Nepravdivé a tendenční a zkreslené zprávy,týkající se důležitých problémů České republiky.

Nepřihlášený uživatel

#13

2016-03-09 00:36

Ať jde celá prolhaná ČT do prdele!


Nepřihlášený uživatel

#14

2016-03-09 10:45

když je tak dokonalá, jak se tu píše tak nebude mít problém si najít místo jinde, tak nevim co zas hysterčíte hysterky