Petice na podporu pouličního umění

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu pouličního umění


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-05-12 09:15

KOPEME ZA HUDBU!

Nepřihlášený uživatel

#2

2016-05-24 16:39

Zakazují pravé umělce, kteří hudbou zkrášlují města. Ale rádoby ,,umělce" kteří stojí jen jako sochy, nebo ti kteří špiní město jarem z bublinek, na ty se nic nevztahuje.
Hudba nikomu nikdy nevadila. Jen protože z toho stát nemá peníze, tak to zakazují...!

Nepřihlášený uživatel

#3

2016-05-31 19:30

Nechci, aby Prahu postihl ostudný osud Karlova mostu, kde si bez povolení soukromé společnosti nemůžete ani zazpívat.

Nepřihlášený uživatel

#4

2016-06-01 01:10

Obmedzenie slobody prejavu umelca nesmie byť nikdy!!! nikde!!! nikým tolerované!!! ZASTAVME ZVRÁTENOSŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#5

2016-06-04 10:24

Praha bez pouličních umělců by byla velmi smutná :(

Nepřihlášený uživatel

#6

2016-06-09 07:02

Zákaz hudby všeho druhu v akustickém provedení je jako ZPOPLATNĚNÍ VZDUCHU,
který DÝCHÁME!?!?!?
MOŽNÁ JE TO DŮVOD. Z Á K A Z U nic z toho nemají!!!!!!!?????

Vladimír William Friedrich, Most 


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2016-06-09 07:06

#6: -  

 Souhlasím, I agree!!! 


Nepřihlášený uživatel

#8

2016-06-09 08:24

no kdyz se to bude regulovat rozumne tak sem pro, protoze kdyz mi cely den pod oknama v praci radoby zpiva nejaky manik porad dokola to same a jakakoliv diskuze s nim neni mozna, tak je to spis na pres drzku nez k tleskani


Nepřihlášený uživatel

#9

2016-06-13 06:57

Kdo na základě čeho posuzuje,co je zpěv a co politické vystoupení? Jak chce Městská policie hodnotit co je zpěv, když několik let neumí chránit noční klid?
R.oman

#10

2016-06-16 09:02

Já bych podepsal, ale mám málo informací. Kdo je iniciátor? Jaké jsou opravdové motivy? Lidi s nástrojem na ulici mi nevadí, byznys kolem toho jo. Třeba v podchodu muzeum-vinohradská mě ještě nikdo neprudil, nevím jak lidi, co tam pracují.


Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2018-04-11 12:10

doporučuji se ohledně pouličního hraní inspirovat u našich sousedů. Moje zkušenost je z Mnichova. Město se nenamáhalo vytvořit složitou mapu kde hrát nelze, ale jednodušší cestou vybralo lokalitu v centra města kde se hrát povoluje. Ovšem za podmínek které jsou pro všechny hudebníky spravedlivé a rovné. Na příslušném místě se přihlásíte že máte zájem(turistické informace na náměstí v centru) o pouliční hraní. Předvedete část produkce kterou jste se rozhodli provozovat. Zaplatíte poplatek(nebyl nijak velký) dostanete potvrzení a odcházíte rovnou hrát na místa tomu určená. Samozřejmě jste poučení o pravidlech pouličního hraní které pro toto město platí. Pak policie nemá žádný problém s vykázáním hudebníka který toto nedodržuje a hudebník má zde možnost a jasná pravidla která může použít pro svou činnost. Vyhláška by neměla být zákazem, ale spíše kompromisním řešením tak aby ani jedna strana nebyla krácena na svých právech.