zrušení koncertu skupiny Ortel,v Mostku u Chocně 9. července 2016

Tomáš

#1

2016-05-26 19:48

LOL prý "vyvolávání konfliktů a ničení majetku", tak to mě vážně dostalo. Zase nějaká trubka zmanipulovaná masmediální masírkou, co si asi myslí, že Tomáš Ortel je upír a po nocích vysává malý děti :-D Byl jsem na několika jejich koncertech a nikdy jsem nezaznamenal nejmenší problémy. Teda krom pár zfetovaných provokatérů z antify, kteří se za kordonem policistů cítili strašně silní. Nevím o nikom, kdo by se tam šel porvat, všichni si jdou užít fajn muziku, ale vidím, že protiortelovská kampaň nese své plody.


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2016-05-26 20:20

#1: Tomáš -  

 Tomáši, máte pravdu. Jen si říkám proč nevytvoří petici na zákaz podepisování petic určitým lidem.

Jestli si Slezák Michal z Mostku nedělá politickou propagandu, ale to by musel vědět, že skupina Ortel není nikde zakázaná.


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2016-05-26 20:35

#1: Tomáš -  

 Jak jste poznal, že byli zfetovaní, když jste byl sám ožralý?

Jolana

#4 Re: Re:

2016-05-26 20:46

#3: - Re:  

 Děkujeme za nazor, tady mate klicenku.

 

Tomáš

#5 Re: Re:

2016-05-26 21:47

#3: - Re:  

 Za prvé to bylo ještě před koncertem, za druhé alkohol téměř nepiju, na koncertě si dám maximálně tři piva. To na punkových koncertech, odkud se rekrutují nejzarytější odpůrci Ortelu, leží lidé běžně ve vlastních zvratkách, válí se zfetovaní, pochcaní, prostě odpad společnosti, jemuž se každý člověk vyhýbá uctivým obloukem, když je potká, jak žebrají u nádraží nebo někde.

Michal Hašek

#6

2016-05-27 04:23

Slyšel jsem, že se tato kapela nebojí říct pravdu. Mohl bych se optat co je to za pravdu? Jsem velký fanoušek pravdy, tudíž bych nerad, aby mi nějaká unikla.


Nepřihlášený uživatel

#7 Stop xenofobům!

2016-05-27 05:34

Já bych je poslal jednotit řepu a ono by je to pak přešlo.


Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2016-05-27 05:35

#6: Michal Hašek -  

 Je to parta xenofobních hňupů, taková je pravda.

Ivana

#9

2016-05-27 08:26

souhlasím, aby Ortel vytupoval v Mostku. Je to jen hon na lišku jako za totáče.  Skvělá skupina, né jako kdysi alkoholici Plastic People, u nich nebyl žádný text, žádná muzika.

Pavel

#10

2016-05-27 08:51

Proč proboha chcete zase něco zakazovat, vždyť je to ubohá a ještě k tomu blbě zahraná muzika s prvoplánovýmí texty, která nestojí ani za poslech. Tak tam prostě nechoďte, nestahujte, nekupujte nosiče a neposílejte hlasy do Zlatého Karla a nechte pár vymaštěnejch hrozičů aby si užili svoji "cooltůru"...

Já bych taky třeba zakázal Michala Davida a jemu podobné zombíky ... a co, tak to neposlouchám ...


Nepřihlášený uživatel

#11

2016-05-27 10:22

Ortel koncertuje už řadu let a nikomu to nevadilo. Těm co teď papouškují protiortelovskou propagandu hrál Ortel léta za humny a ani o tom nevěděli. Najednou, jak se ve slavíkovi zmedializoval, tak s ním všichni mají problém, fakt trapas.


Nepřihlášený uživatel

#12

2016-05-27 13:31

Vážení muzikanti - kapelo ORTEL, chci vám kluci zlatí moc a moc poděkovat za vaše skladby a písničky. Když poslouchám Defenestraci, tak neudržím slzy. Jste prostě frajeři, nebojíte se vyjádřit to, co máte ve svých srdcích. S manželem si posloucháme vaše písničky a jsme hrdí na to, že v současné době, v naší rozkradené zemi, v době, kdy se děje spousta křivd a nepravostí, kdy nám imigranti vyhrožují a hrnou se do naší země, kdy nejsou finance pro naše nemocné děti, ale pro cizince, kteří jsou tady neprávem ano - tak jsou v naší zemi i takoví mladí, kteří bojují za pravdu

Dan Mach

#13 Re:

2016-05-27 14:45

#12: -  

Můžete mi nějak popsat, kteří imigranti nám vyhrožují a kudy se k nám hrnou? A co je na této zemi rozkradené? Vy snad žijete někde úplně jinde, nepíšete to z Ruska? Tam je imigrantů dost a země je rozkradená tak, že už zase nemají na výplaty důchodů. Zkuste někdy vypnout projevy Miloše Bumbála Zemana a podívejte se ven z okna, jak je tady krásně. 

Vlastenec

#14

2016-05-27 16:56

 Jo jo sou to ti naši "vlastenci".Nevím co by na to řekl třeba takovej T.G.Masaryk či Karel Čapek. Tito opravdový vlasteneci se pravděpodobně dost neklidně obrací v hrobě, zatímco Tomáš Ortel se směje do ksichtu lidské rovnoprávnosti a zaštiťuje se frázemi o bratrství a jednotě.

Opravdu dospěl svět do takové fáze, že lidské mozky jedou na desetinový výkon?


 


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re:

2016-05-27 18:06

#13: Dan Mach - Re:  

 krásný názor......


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2016-05-27 18:08

#6: Michal Hašek -  

 pozdě...

Lotos

#17 Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet

2016-05-29 18:47

Největší paradox je, když blázni říkají duševně zdravým, že jsou xenofobové, rasisté, nácci, extremisté apod. A nakonec se z nich vyklubou úchylové, kteří lijí sperma do nádob se svěcenou vodou jako třeba psychicky chorý Kohout.


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-05-29 21:23

Multikulti špínám zmar! ...cejtit se budou v právu,ti co v černym hávu,útočí jen v davu a svatou válku ctí...

zub

#19 Re:

2016-05-30 08:37

#1: Tomáš -  

 Tak chod na koncerty nácka dál a delej si dobře ovečko zaslepená :-)

zub

#20 Re: Re: Re:

2016-05-30 08:41

#5: Tomáš - Re: Re:  

 Ty seš ale pěknej debil! Co to meleš za sračky o punkových koncertech? Nikdy jsi nebyl dál než u Vás na zábavě nějaký super kapely typu Ortel,a budeš tady kázat jak to vypadá na punkových koncertech? Si upadl z jahody naznak ty otrubo :-) Běž radši na koncert Ortelu a pak si nezapomeŇ se svým idolem zahajlovat ty kamaráde faschoss :-)

zub

#21 Re: Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet

2016-05-30 08:44

#17: Lotos - Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet 

 Škoda že Ti Kryl nemuže dát přez držku Ty tupče neomalenej....srovnávat člověka kterej pro náš stát prakticky položil život s infiltrovaným náckem kterej krade názory a sám by všechno černý vyhladil????? se prober!

zub

#22 Re:

2016-05-30 08:46

#12: -  

 Další ovce na scéně..a takhle si ten debil z Plzně dělá fanklub :-( Debil vedle debila!

Dominik Konečný
Praha

#23

2016-06-02 12:11

Hele mládeži, jednou jsme v demokracii, tak laskavě dodržujte svobodu slova. Ortel je bezproblémová kapela a že se pár pravdoláskařským tydýtům nelíbí, tak se s tím prostě smiřte a nesnažte ji umlčet násilím a zavádět tady praktiky jako za komančů. Kdyby to byli vlastizrádci, co podporují rozklad našeho národa všemožnýma menšinama, to by se vám kolaborantům líbila, to by pro vás jistě byla kvalitní plnohodnotná kultura, vy hovada.

Dominik Konečný
Praha

#24 Re:

2016-06-02 12:13

#11: -  

 Přesně! To pokrytectví mě vytáčí nejvíc. X let už Ortel koncertuje po celý republice a nikomu to nevadilo a najednou s ním mají všichni takový problémy, tupé naočkované ovečky.

Dominik Konečný
Praha

#25 Re:

2016-06-02 12:19

#1: Tomáš -  

 Máš recht. Když čtu všechny ty přihlouplý petice, manifesty, komentáře proti Ortelu, tak si říkám, co musí člověku přihodit, aby ze sebe takový lejna vypotil. Někdy až člověk žasne, kam až je lidská primitivita schopná klesnout. Bulvár jim předhodí žvanec a všichni sluníčkoví fanatici se můžou zvencnout při svým honu na čarodějnice, to je vážně ubohost.