Petice za přímou volbu ředitele České televize

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-01 12:43



Nepřihlášený uživatel

#2

2016-07-01 13:06

nezapomněli jste na odvolatelnost lidmi?

Nepřihlášený uživatel

#3

2016-07-01 13:28

Je nejvyšší čas vyházet všechny zaprodance a lumpy z české televize !!!Všechny !!!
A zároveň jsem proti poplatkům pro českou televizi !!!Již žádné poplatky !!!!!!!!!!!!!
Miška

#4

2016-07-01 13:34

Ceska televize hrabe penize jak poslanci. Lži a lži a samé lži. To už nebudeme moci verit nikomu? Koukejte se mila televize vzpamatovat, protoze tohle nemuzete vyhrat. Hlas lidu je vetsi nez ten váš. A pravda nakonec zvítězí


Nepřihlášený uživatel

#5

2016-07-01 13:37

Vzhledem k tomu, že ČESKÁ TELEVIZE jako veřejnoprávní médium, která je placena občany ČR se stala, alespoň pro mě velmi nedůvěryhoným zdrojem informací, které jsou neobjektivní a více méně jednostranné. V takovém případě je třeba žádat buďto změnu vedení, nebo zrušit poplatky. Občané mají právo, za své peníze dostávat objektivní a pravdivé informace a ne lži a polopravdy. Proto jsem zastáncem přímé volby ředitele.

Nepřihlášený uživatel

#6

2016-07-01 13:55

Nechci ČT, kterou řídí americká ambasáda a plně podporuji přímou volbu ředitele ČT !!! Nesouhlasím s tím, aby za ignorování koncesionářských poplatníků bral ředitel ČT roční odměny v hodnotě 2,3 mil. Pokud již tuto sumu pobral, a to NEPRÁVEM, neměl by náhodou udělat dobrý skutek a ulevit svědomí tím, že ji věnuje např. KLOKÁNKU, HOSPICI, DOMOVŮM DŮCHODCŮ....s pozdravem J. Dlouhá
Dan Mach

#7 Krajně nedůvěryhodná petice

2016-07-01 14:14

Jestliže petici tohoto znění organizuje největší Čech Pitomio Okamůra společně se Zemanovo vlezdoprdelkou Velebou, tak si myslím, že není co řešit. Okamůra by rád získal další post, na kterém by si mohl nakrást třeba tak, jak si polbách do parlamentu ulil stranické peníze na svůj účet :

viz. zpravy.idnes.cz z 28.3.2015 : "Auditor se účtů Úsvitu zděsil. Tohle nesmí nikdy ven, radil Okamurovi"

 

no a o senátorovi Velebovi darmo hovořit :

viz. www.expres.cz ze 16.2.2016 - "Senátor Veleba opět perlí: Viděl jsem na Hradě muslimy, přísahám!"

 

Jen si klikejte. Myslíte, že tito lidé mohou v televizi udělat pořádek? Asi netušíte, co mají tito petičníci za lubem ...

ČThnus

#8 Re: Krajně nedůvěryhodná petice

2016-07-01 14:54

#7: Dan Mach - Krajně nedůvěryhodná petice 

 To nic nemění na tom, že ČT lže jak když Bakala s Babišem tiskne a tolik probruselské a proamerické propagandy ani jejich přenosové vozy nemohou uvézt.


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Krajně nedůvěryhodná petice

2016-07-01 15:28

#7: Dan Mach - Krajně nedůvěryhodná petice 

 Krajně nedúvěryhodný Dan Mach!

Dan Mach

#10 Re: Re: Krajně nedůvěryhodná petice

2016-07-01 16:32

#8: ČThnus - Re: Krajně nedůvěryhodná petice 

ČT nemůže lhát jen na základě toho, že uvádí informace, které se vám nelíbí. To ještě není lež.Pokud vím, tak to byl případ TV Prima, nikoli ČT, že redaktoři museli podávat informace tak, jak si to přáli majitelé televize. A byť je to soukromé médium, tak je takový postup špatný. ČT má mediální radu a spoustu dalších mechanismů, které uvádění lží účinně brání.

Jestliže někde uvedli lživé informace, upozorněte na to radu České televize. Pokud by se to stalo, myslím, že by se pan ředitel rychle poroučel. A ostatně i mě by zajímalo, které lživé informace tam uvádějí. Rozhodně nejde o nějakou EU nebo USA propagandu, jak se tady v diskusi objevuje. To jsou zase brebty přepsané z Aeronetu nebo z Parlamentních listů.

Ale jak jsem již uvedl - v této petici nejde o pravdu nebo lež, tady jde o politické a finanční zájmy pánů Okamůry a Veleby.

Sigma040

#11 Re: Re: Re: Krajně nedůvěryhodná petice

2016-07-01 16:51

#10: Dan Mach - Re: Re: Krajně nedůvěryhodná petice 

 Vyjádřete se prosím ještě k tomu, že zástupci SPD vyřvávali u budovy dávno zavřené a kde nikdo nesídlí. Tím ukázal Okamura totální neschonost si zjistit fakta. A u této petice je to stejně tak.

Sigma040

#12 Nevzdělaný Okamura

2016-07-01 16:59

Referendum nikdy neprojde. Okamura, který má v občance Japonskou národnost nebude Čechům do ničeho mluvit. Ani netrefil ke správné budově ČT Brno a vedl řev tupců u budovy vyklizené. Až tak je tupý a jeho ovce s ním. A už jsem tu měl tenhle příspěvek jednou, jenže hlupáci z SPD mažou. Teď k večeru už někde chlastaj. Nehlídaj. Tak uvidíme zítra.


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Nevzdělaný Okamura

2016-07-01 20:28

#12: Sigma040 - Nevzdělaný Okamura 

 Tupý byl leda tak ten pasák, co se omylem udělal do tvé mutry.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-01 21:29


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-01 21:37


Sigma040

#16 Re: Re: Nevzdělaný Okamura

2016-07-01 21:39

#13: - Re: Nevzdělaný Okamura 

 To víš že jo. Nezapomeň si prášek. (y)


Nepřihlášený uživatel

#17

2016-07-01 21:59

Veřejnoprávní ČT již dávno neplní svou základní funkci! To, co předkládá občanům je tristní ukázka úpadku - jedním slovem KATASTROFA! Jsem pro zrušení poplatků, protože za to, co nám předkládá, odmítám platit. Na to se nedá koukat! O serióznosti zpravodajství raději pomlčím, protože by mi jen stoupl tlak! Té proamerické propagandy už bylo DOST!!! 

Vyházet vedení i moderátory!


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-07-02 04:59

Vše co děláme se odrazí na budoucnosti tohoto Státu a tak budeme dělat to co je důležité - podpis tohoto je důležitý pro budoucnost našeho Státu a proto ano SPD a jejím krokům pro SVOBODU A PŘÍMOU DEMOKRACII

Nepřihlášený uživatel

#19

2016-07-02 08:17

Proč jsem podepsal tuto petici?
Domnívám se, že hrdost národa je tvořena morálními zásadami občanů. Jakým jsme národem? Petr
Sigma040

#20 Re: A pan Okamura se do takové televize dere zuby nehty...

2016-07-02 08:32

#17: -  

 A pročpak se ddo téhle "zmasnipulované televize" Okamura dere, aby ho snímaly kamery? On je rozpolcená, nemyslící osobnost. Takže taková petice je výplod tupce a tudíž k ničemu.


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: A pan Okamura se do takové televize dere zuby nehty...

2016-07-02 08:46

#20: Sigma040 - Re: A pan Okamura se do takové televize dere zuby nehty... 

 Snaž se to ty moulo napsat aspoň správně česky bez gramatických chyb.

Realista

#22

2016-07-02 09:05

"Nezávislá" a "nestranná" ČT, která rozjela silnou protizemanovskou kampaň a hlásá do světa prouprchlickou propagandu a nebezpečné extrémně levicové názory našich pošahaných neomarxistických ideologů. Veřejnoprávní médium je placené z daní nás všech občanů, proto by se mělo dávat zaznít všem názorům, ne jen těm privilegovaným z jedné strany, navíc strany značně menšinové! Pakliže takhle nekoná, žádám o okamžité zrušení koncesionářských poplatků, neboť ve zdravé demokratické společnosti je nepřípustné, aby se financovala protistátní propaganda z kapes daňových poplatníků. Všechny prodejné čubky, co pracují v televizním zpravodajství, se musí ráno při pohledu na sebe do zrcadla vyblít ze sebe samých. Potom teprve mohou celý den s čistým svědomím vyrábět tu špinavou a lživou komedii, které se říká zprávy.


Nepřihlášený uživatel

#23

2016-07-02 11:31

STOP propagandě v ČT!!! STOP ČT!!!

Sigma040

#24 Referendum - dno demokracie

2016-07-02 11:47

Bývalý ministr spravedlnosti: Referendum není vrchol, ale dno demokracie. Měli by ho postavit mimo zákon


„Referendum není vrcholem demokracie, ale jejím dnem,“ říká advokát a bývalý ministr spravedlnosti Karel Čermák, kterému se nelíbí, že politici přenášejí odpovědnost za rozhodování na nevypočitatelný dav. Přímá demokracie by se dle něho měla zakázat.

 

Tesat do kamene!

Dave PSH

#25 Re: Referendum - dno demokracie

2016-07-02 14:51

#24: Sigma040 - Referendum - dno demokracie 

 Ano je to pravda. referendum, je prostredek abi se dosatala k moci takova luza jako jsou ti co napsaly tuhle petici. Jsou to, Putlerovy agenti a  lizaji kundu Mylosovy a sikmookemu curakovi Okamure!