Petice pro navrácení MCMMO zálohy na server.


Nepřihlášený uživatel

#1

2011-08-12 16:09

Chci vratir mcmmo

Nepřihlášený uživatel

#2

2011-08-12 16:11

Plugin Heroes obsahuje chyby a tak nenaplňuje maximálně hru - pokud by byl plně funkční, tak je to jiná věc...
Z5 s McMMO!

<meta>


Nepřihlášený uživatel

#3

2011-08-12 16:20

je to upe na prd me byvilo kdyz bylo jen PvP, ale ted me to nijak moc nebere.
greg1520

Nepřihlášený uživatel

#4

2011-08-12 16:40

vratte to z5
er4g0n666

#5 Výhody

2011-08-12 18:41

Skilly porušují pravidla server = Např. Blink, Fireball. A jednotlivé classy si chtějí navzájem brát výhody... Někdo nadává na paladinův heal, někdo na učňův blink někdo nadává a ani neví na co :D

Nepřihlášený uživatel

#6 ryochicz

2011-08-12 18:47

Já teda absolutně nechápu, proč odstranili systém oprav.
Přežil bych to, že dia nástroje se dají používat až od sekundárního classu, dokonce bych i přežil to, že druhej class musim expit PvP (Což bych neexpil, protože by mi to bylo jedno, hlavne ze bych mel nastroje xD).. Ale co nepřežiju je to, že když už musím dokovat a nabírat zkušenosti je to, že inventář mám jak idiot plnej krumpáčů a lopat místo toho, abych sbíral zeminu a kameny místo toho, abych tam měl stack ironu, iron block a jen opravoval.
Fakt picovina tohle
Reality
Autor této petice

#7

2011-08-12 19:40

Co jsem si zatím čet na fóru, tak hodně problémů se skillama je u učně, chtěj to řešit buď opravou( to chci teda vidět) nebo prej že se zrušej( velkej plus pro nás) a nebo banovat( taky plus)
kitsune

#8

2011-08-13 00:32

no hodne lidi ten ban už má. a většina ty co zkoušela nějaký skilly v safezoně. další lidi jsou ty co chtěli expit jenomže kdo pozná co je expovací bug (nevim jak to nazvat) nebo co je legální zpusob? proste je to hodne nedodělaný a co sem viděl tak i okleštěný. ale když tam je ted neco jako teleport tak k cemu sakra delam hradby a prikopy? asi pro srandu kralikum. stejne tenhle plugin bude bavit zezacatku pak je zacne nudit.
Reality

#9

2011-08-13 16:00

Přesně a pak budou chtít zas nějakou změnu, tak jim tam Zork hodí zpátky mcmmo a takhle to půjde dál nejspíš.. nechápu to