KMKGranit

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno KMKGranit

nespokojenyobcan

#1 Mocní si chtějí vydělat na dovolenou

2011-08-20 12:38

Byli jsme na páteční radě města H.Slavkov na toto téma a je mi z postupu starostky, která nás chce zaprodat za obálku kterou asi dostala místnímu kmotrovi.Fuj je to hnus a s našimi hlasy v příští volbě nepočítejte paní starostko.

Nepřihlášený uživatel

#2

2011-08-20 16:34

Domnívám se,že takové důležité rozhodnutí by mělo být konzultováno s lidmi Krásna i Slavkova,neměla by to řešit jen rada těchto měst už jen proto,že je to dlouhodobá záležitost ovlivňující rozvoj obou měst!!!!

Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2011-08-21 16:17

#2: -  

 Rozvoj obou měst by podpořila těžba, ať už novými pracovními místy, tak i penězi od těžařů. A kdo těží, tak i následně rekultivuje - ze zákona. Když to dostanou zemědělci, tak z toho bude mít jen ten zemědělec, ale ani jedno z měst nic.


Nepřihlášený uživatel

#4 Těžební prostor

2011-08-21 16:22

V textu petice je zavádějící nepřesnost. Celé město Krásno i Horní Slavkov už v současné době patří do těžební zóny stávajícího lomu v Krásně, takže už nyní se společnost KMK může vyjadřovat v rámci stavebního řízení ke všem stavbám v obou městech. Společnost to nedělá, pouze u staveb v takzvané červené zóně, tedy v blízkosti lomu. Pokud by společnost získala další pozemky pro případnou těžbu, tak se nic nezmění.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Mocní si chtějí vydělat na dovolenou

2011-08-21 16:39

#1: nespokojenyobcan - Mocní si chtějí vydělat na dovolenou 

 Váš komentář je možné klasifikovat jako pomluvu dle § 206 zákona č. 140/1961 sb. Navíc by mohl být posouzen v odstavci 2, kde hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. To v případě, kdy pro své tvrzení nemáte žádný relevantní důkaz. Pokud ho máte, oznamte to orgánům činným v trestním řízení. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-08-22 15:30



Nepřihlášený uživatel

#7

2011-08-22 17:36

Celé se mi to nelíbí,je to příliš ukvapené rozhodování o tom jak toto město opět poškodíme další těžební činností.Jsem přesvědčen o tom že už nám to není zapotřebí.