PORODNÍ DOMY V ČESKÉ REPUBLICE

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno PORODNÍ DOMY V ČESKÉ REPUBLICE


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-09-02 15:49

Vložte prosím aj tuto petici také na http://www.e-petice.cz přeji hezký den a věřím v úspěch :-).


Nepřihlášený uživatel

#2

2016-09-02 17:07

Možná by to chtělo lepší popis pro neznalé, kteří nevědí, co takový porodní dům znamená. První věta je bohužel poněkud nešťastně zvolená, ale jinak doufám, že se podaří prosadit změnu :)

Háňa

#3

2016-09-02 17:30

Souhlasím s předchozím komentářem. Pokud je to možné, představte prosím porodní domy - Vaši myšlěnku oproštěnou od apriorního negativismu současné péče. Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#4 Štěpánka

2016-09-03 06:17

Souhlas, dejte tomu rozmer. Pro zasvedcene je to jasne, ale ostatni z toho nic nepochopi.

Ivula

#5

2016-09-03 09:42

Také se přimlouvám k předchozím komentářům. Negativismu je velká škoda, jistě to lze bez něj. Krom zmiňovaného bych přidala i informace o tom, co může petice přinést/změnit.

Karel

#6 Nechci

2016-09-07 09:28

Omlouvám se, ale já nechci, aby moje žena mohla rodit pouze pomocí jakési kdoví jak vyškolené ženské a musela by odmítnout výdobytky moderní lékařské péče. Vím, těhotenství a porod nejsou nemoc, ale nevidím důvod, proč by měly být rušeny nemocniční porodnice, kde může vše probíhat přirozeně, lékař pouzek onstorluje stav a případě problému pomůže např. sešitím hráze.

maminka

#7 rodičky pomatené

2016-09-09 20:25

přeji si. aby podobné pomatené rosičky mohly rodit třeba v hospici, pangejtě nebo raději přímo v kafilérii

Anna

#8 Re: Nechci

2016-10-15 20:45

#6: Karel - Nechci

Existencí porodního domu se rozhodně nebude rušit nemocniční porodnice. Vaše žena si bude moci zvolit, zda bude rodit v porodnici nebo v porodním domě. Jsou i ženy, pro které je nemocniční prostředí nepřijatelné, nebo se tam pouze necítí dobře, což komplikuje, nebo znemožňuje hladký průběh porodu.

Anna

#9 text petice

2016-10-15 20:48

Děkuji za možnost podepsat petici pro podporu vzniku porodních domů. Moc nechápu ten popisek, pro mě je dost odrazující. Je v něm dokonce i hrubka. Přijde mi to škoda a věřím, že to může odradit lidi, kteří by jinak podepsali.