Nemůžeme mlčet!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 09:33

#91: - Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 obyčejný anonym, ubožák


Nepřihlášený uživatel

#102

2016-10-26 09:47

Zas ti šašci v parlamentu udělali ostudu. Imbecilní politici se chovají imbecilně, protože je zvolili imbecilní voliči. Navrhuji: před volební místností postavit komisi s testem na IQ, a jenom kdo by udělal test IQ (aspoň 85) by byl připuštěný k volbám. Tak by se nikdy nemohlo stát, že by vládl Sobotka a na hradě Zeman a podobní idioti co lezou do řitě Číně. 


Nepřihlášený uživatel

#103

2016-10-26 09:59

Souhlasím s touto peticí.

Nepřihlášený uživatel

#104

2016-10-26 10:02

Z téhle petice praskne kundímu prezidentovi jeho kunda he he :-o))


Nepřihlášený uživatel

#105

2016-10-26 10:08

jen že plně souhlasím se vším co bylo napsáno neumím to tak formulovat ale jsou to i mé názory , a jen klidně budu jmenovat nechci za prezidenta Miloše Zemana.

Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 10:14

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 my obyčejní lidé nechceme za prezidenta Zemana a to nepatřím k řvoucímu stádu , od začátku ho nemůžu tak jako 5 mil dalších lidí v této zemi kteří jsme ho nevolili. Ostuda národa.

KAB

#107 Neuvěřitelné

2016-10-26 10:37

To těm, co podepsali, fakt nevadí, že to sepsala parta podřadných komediantů, kteří jen za peníze plní něčí zadání ??? :)


Nepřihlášený uživatel

#108

2016-10-26 10:38

Děkuji za odvahu.

Nepřihlášený uživatel

#109 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-26 10:42

#97: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

Dobrý den, vyjádření člověka bez zásad slušného chování a respektu k druhým a jejich integritě. 

Richard F. Vlasák

 

Doufám, že jsi konečně prozřel a mluvíš o sobě.

 

Tvůj bývalý učitel ...

 


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Neuvěřitelné

2016-10-26 10:49

#107: KAB - Neuvěřitelné 

 Přesně tak, samý alkoholik a zkrachovalec


Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Neuvěřitelné

2016-10-26 10:55

#107: KAB - Neuvěřitelné 

 Angažovaní "umělci" aneb dokonalé déja vu:

https://www.youtube.com/watch?v=alVS_MvekJo


Nepřihlášený uživatel

#112

2016-10-26 11:02

Myslim si,ze byla velka chyba zvolit Milose Zemana prezidentem Ceske Republiky.Vesmes vse co vyjde z jeho ust je blabol a naprosta slatanina.Je jen pouhym muzem s davu co si' vyslouzil 'sice nevim cim hlasy obcanu.Nejsem zadna knezna Libuse ale uz tenkrat mi bylo jasne,ze za nasi zemi se nebude umet postarat a hajit lidska prava a uz vubec vnest mir,klid a lasku..je to hanba a ze zeme ceske se stava pouhe torzo...neni to kral nybrz lokaj co stara se orum o chvost a kopyta....

Nepřihlášený uživatel

#113

2016-10-26 11:08

Nemůžu mlčet k tomu praseti co poblilo korunovační klenoty a tedˇ zkurvilo naši pověst na západě podporováním komunistické Číny! 

Petr

#114 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 11:24

#11: - Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

Vzhledem k tomu, že již nějakou dobu působím mimo Prahu, nejsem úplně v obraze. Proto můj dotaz: co je to "pražská kavárna"? Máte na mysli nějaký konkrétní podnik?

Hruboš

#115 Re:

2016-10-26 11:41

#7: -  

 Debilů jako ty zas tak mnoho není ,klidek !


Nepřihlášený uživatel

#116

2016-10-26 11:45

K tomu bohužel není co dodat
Alena

#117 Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 12:12

#61: Bart - Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Ruský švábe, to se mi líbí, moc pěkné, pobavil jste! :-)


Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-26 12:19

#109: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den,

žádný z mých bývalých učitelů by mi nenapsal, že jsem lhář a ještě se pod to odmítl podepsat (případně mi napsat do emailu své jméno). Svých bývalých učitelů si Vážím jako lidí s vysokým morálním kreditem a slušným chováním. 

Richard F. Vlasák

PS:Není už tento spor, někým převedený do osobní rovinou, ukázkou toho, že M. Zeman skutečně ve své funkci selhal.

Nedory

#119

2016-10-26 12:21

Prasedent se líbí jenom prasatům chrochtajícím blahem z jeho nacisticko_komunistických výserů. 


Nepřihlášený uživatel

#120

2016-10-26 12:41

Ti politici podepsaní v listině pro Čínu jsou fašističtí magoři v čele se Zemanem. Jenom rozdělují společnost naštváváním je na uprchlíky, kteří u nás stejně nejsou! 


Nepřihlášený uživatel

#121

2016-10-26 12:43

petici jsme s manželem podepsali z důvodů ,že za chvíli by byl tady zase KOMUNISMUS !!!!

Nepřihlášený uživatel

#122 Re: Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 12:47

#51: - Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Termín "pražská kavárna" možná poprvé použil ve "veřejném  prostoru" prezident Zeman. Ale mnoho lidí to cítilo podobně jako on, já např. jsem používala svůj termín "pražští novináři". Po revoluci to rozhodně nebyli a nejsou "hlídací psi demokracie". Spíše jsou služebníky posametového režimu, tak jako dříve byli služebníky režimu komunistického. Vadilo mi, jak podporovali rozkrádání státního majetku a ničení toho, co jsme měli kvalitní (např. školství). Vadí mi, že musíme pořád lézt někomu do zadku (dříve SSSR, nyní USA). Že nemůžeme být sebevědomý a hrdý národ, který dbá na to, aby země vzkvétala. Aby vzkvétala pro všechny snaživé a pracovité občany, nejen pro zloděje a patolízaly.

Co se týká nálepkování, v tom vynikají pracovníci naší "veřejnoprávní" televize a rozhlasu. Jestliže se oprávněně bojíte invaze islámu do Evropy (myslím, že je někým plánovaná a řízená a určitě je podporována médii, neziskovkami!!!, kulturní frontou - pro nás "pražskou kavárnou"), pak jste OKAMŽITĚ OZNAČKOVÁN JAKO XENOFOB A EXTREMISTA a máte zamezen vstup do médií, znemožní vás. Pokud vím, DEMOKRACIE je SVOBODNÁ soutěž názorů a zvítězí v ní většina vzešlá z voleb. Pan prezident byl zvolen většinou, měli byste jej respektovat a neurážet jeho voliče. To, jaké kauzy vymýšlí a soustavně proti němu vysílá ČT JE SKANDÁLNÍ. A mimochodem argumentovat tím, že zde žádní migranti zatím nejsou, je nesmysl. Až zde budou, pak již bude pozdě. Válečných uprchlíků je mi nesmírně líto, ale tady už se opravdu jedná o invazi, s cílem oslabit Evropu.


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 13:01

#6: Dana - Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 myslite vasi hlouposti?!? Za prvni Republiky byla tahle "radoby" herecka garnitura ze mela co do huby a dnes se povazuji za myslitele :D :D :D


Nepřihlášený uživatel

#124

2016-10-26 13:03

Debilizace české společnosti pomocí
mainstreamových médií vrcholí. Využít 88-letého stařečka (pana Bradyho),
který evidentně netuší jaká bije, v antizemanovské kampani je ono
pomyslné dno žumpy. Hlouběji už opravdu nelze klesnout. Pražská kavárna
ruku v ruce s Havloidy rozpoutala kampaň, za kterou by se nemusel stydět
ani obávaný demagog Třetí říše-Joseph Goebels. Tato "skupina lidí" se
při dosahování svých cílů už opravdu neštítí ničeho. Vyjadřuji tímto
obdiv k našemu prezidentu a přeji mu, aby vzniklou situaci ustál se ctí.
Miloš Zeman je nejlepší státník, jaký kdy stál v čele samostatného
Českého státu. Věřím, že i ve druhém volebním období bude věrně sloužit
českým občanům.


Nepřihlášený uživatel

#125

2016-10-26 13:05

Drtivá většina občanů stále stojí za prezidentem Zemanem