Nemůžeme mlčet!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

#176

2016-10-26 16:14

Děkuji za Váš čin a modlím se, aby v naší zemi bylo více lidí, kteří jsou naštvaní a stydí se za své představitele a za svého prezidenta. Jako kdyby zkoušel, kolik toho slušný člověk vydrží a zda raději nebude mlčet. Až půjdeme k nové prezidentské volbě, snad se to ukáže, že demokracie v naší zemi sice stále odráží názory lidí minulosti, ale zvládá to. Se svými žáky mluvíme o těchto věcech ( ne však všichni kolegové) a snažím se vychovávat budoucí občany přímé, vnímavé a spravedlivé, řešit obtíže a pomáhat i za cenu vlastního nepohodlí. Ale jednoduché to není ani nebude. Díky všem demokratům.
Milada juračková

Nepřihlášený uživatel

#177 Re:

2016-10-26 16:16

#175: Janinka -  

 Ty jseš kurva z Perlovky?

Light Fighter

#178

2016-10-26 16:18

MYLOŠE DO KOŠE - JEDEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#179 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zema

2016-10-26 16:29

#163: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den, 

pokud se někdo nepodepíše a ani se ke své identitě nepřizná jinou formou (emailem etc.) a stále se schovává za anonym, je mi z něj smutno; pokud je to navíc můj někdejší učitel, jak o sobě tvrdí, tak je mi o to hůře, protože, jak jsem napsal, svých učitelů si vážím a není mi známo, že by některý z nich mohl o mne říci, že jsem kdy lhal. 

Je to zvláštní doba, nepřeje slušnosti, diskusím a otevřenosti. Jen hulvátství.

Richard F. Vlasák

Patrick Fridrichovský
Nepřihlášený uživatel

#180

2016-10-26 16:43

Nelze přehlížet denunciaci aktu prohlášení čtyř nejvyšších zástupců demokratické moci a predevším chování hlavy státu, která už dávno přestala být hlavou,ale stala něčím úplně jiným.Byť máme na věci kolem politického života mnozí jiné názory,slovo kultura neznamená jen divadlo,ale všechno,co nás obklopuje a čím žijeme.I proto se pod společný dopis Herecké asociace a Asociace profesionálních divadel připojuji s plným rozhodnutím a vědomím.Patrick Fridrichovský


Nepřihlášený uživatel

#181 Re:

2016-10-26 16:47

#1: Stanley -  

 Mešitu si strč do prdele.


Nepřihlášený uživatel

#183 Slušnost místo sobectví

2016-10-26 16:51

#165: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zema 

Dobrý den, 

za prvé - prosím, podepište se a pak bude možné se bavit jako rovný s rovným,

za druhé - prosím, ukažte, kde se chovám jako, cituji: "malý fakan";už ten slovník usvědčuje autora řádků ze špatného vychování,

za třetí - prosím, kde a jak vyvolávám konflikty: citace...

za čtvrté - prosím, kde brečím? Je mi jen líto, že místo slušné debaty se zde prosazuje hulvátství (fotografie, vulgarity atp, vyhrožování) a místo rovného se přiznání ke jménu, shovávání se za anonym; není-li tohle ukázka zbabělosti, tak už nevím, co by jí mělo být,

za páté - prosím, co je to "sluníčkářské" nebo "sluníčkářství"? Je-li to vyžadování slušnosti a držení se zásad etiky, jsem jednoznačný "sluníčkář", a potom mí odpůrci musejí být logicky lidé neslušní a nemravní. Jsem však dalek toho druhé soudit na základě toho, jestli se mnou souhlasí, či nikoliv. To činí moji odpůrci bez zjevné příčiny. Nejsem členem žádného tábora, moje názory jsou jasné a jak již řečeno, dohledatelné. Mimochodem, odkud mám nadpis své repliky: "Slušnost místo sobectví"?

za šesté - prosím, neposuzujte vysokoškolské pedagogy na základě toho, jestli s vámi souhlasí či nikoliv, ale zda učí studenty kriticky myslet, což se obávám, vzhledem ke všem argumentačním a logickým faulům, nebude právě silná stránka autorů oněch anonymních útoků, 

za sedmé - prosím, pokud mají z naší mládeže vyrůstat lidé křiví, zlí a závistiví svěřte je do rukou Vašim postupům věrným lidem.

 

Je symptomatické, že lidé z jednoho nebo druhého tábora odpovídají stejně - jsou rádi součástí davu a dav je nebezpečím demokracie - ať už z deklarovaného prava (Schwarzenberg) nebo deklarovaného leva (Zeman). Myslet halt bolí. 

Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#184 Debil Zeman

2016-10-26 16:52

Nemuzeme mlcet k chovani debila Zemana naklonenemu, smerem k Cine a Rusku. Ostudny zradce je Zeman , odvolat ho musime co nejdriv, tak aby, 

Nay

#185 Šašci

2016-10-26 16:52

Vždycky ste byli gubernií. Západ Východ jedno je. Ste akorát světu k smíchu. :)


Nepřihlášený uživatel

#186 Re: Re:

2016-10-26 16:54

#182: - Re:  

 Co tu dáváš Ortela nacistického zmrda. Toho nacistického šmejda si nech pro Myloše Ovara prvního, tady na petici jsme slušní lidé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#187 Re: Re:

2016-10-26 16:55

#182: - Re:  

 jojo


Nepřihlášený uživatel

#188 Re: Re: Re:

2016-10-26 16:57

#186: - Re: Re:  

 Polib si prdel kokote.


Nepřihlášený uživatel

#189 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 16:58

Lili

#190

2016-10-26 17:04

Dost bylo Zemana, poslat ho do ruska zpět k bratříčkovi Putinovy anebo k Číňanům. 

Karel
Nepřihlášený uživatel

#191 FAKTA

2016-10-26 17:18

Je až s podivem, co všechno si mohou dovolit šašci ve vedení tohoto státu, kteří si hrají na politiky. Ale jek prohlásil jeden hodně moudrý muž " každý národ má takové vůdce, jaké si zaslouží !"


Nepřihlášený uživatel

#192

2016-10-26 17:25

Zeman je jediný politik, kterému věří přes polovinu lidí


Nepřihlášený uživatel

#193

2016-10-26 17:26

Zemana nechceme.

Nepřihlášený uživatel

#194 Re: Petice

2016-10-26 17:27

#144: Richard L. - Petice 

 Cílem je udržet penězovody a pozice. " Havel je stále živý? Ne, Havel nás stále živí". Co na tom, že většina občanů země si v přímé volbě zvolila svého prezidenta (ten druhý kandidát byl pro ně naprosto nepřijatelný). Neměli byste to vy a naše šílená "veřejnoprávní " media konečně uznat!!! Přestaňte už konečně s tím štvaním. A uvědomte si, že politici nemusí skákat tak, jak si přeje pražská kavárna. Politici musí respektovat své voliče.


Nepřihlášený uživatel

#195

2016-10-26 17:30

Už mě ta propaganda unavuje. Přijde mi, že se tady chystá český Majdan.


Nepřihlášený uživatel

#196 99 havlováků

2016-10-26 17:31

99 havlováků zatroubilo a petenti podepisují jak zběsilí...


Nepřihlášený uživatel

#197 Re:

2016-10-26 17:34

#195: -  

 Ano, něco na způsob českého Majdanu je ve vzduchu. Mluvil o tom režisér Jiří Svoboda. Nesmíme dopustit, aby se neonacistický Majdan opakoval i u nás, byť pro to pražská kavárna dělá první poslední. 


Nepřihlášený uživatel

#198

2016-10-26 17:36

Že by konečně cinkání klíči ?
Karle Kryle , už opět ryjeme držkou v zemi ( a žloutneme od základu ?????)

Nepřihlášený uživatel

#199 Re:

2016-10-26 17:36

#119: Nedory -  

 Vy jste ale dobytek..

Petr

#200 Re:

2016-10-26 17:38

#192: -  

 a můžete mi popstat co je polovina lidí a jací jsou to lidi ?