Nemůžeme mlčet!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-25 20:59

#11: - Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Dobrý den,

k tomu rozdělování společnosti: vina je jistě na obou stranách. Je myslím dobré si vzpomenout, že zrovna pojem "pražská kavárna" zavedl Zeman, aby mohl nálepkovat nějaké své teoretické nepřátele a ukazovat na ně. Skvěle se to ujalo, a hodně to přispělo k rozdělení společnosti.

Souhlasím ale s tím, že právě ti, kteří se považují za intelektuální elitu společnosti, by rozhodně měli pracovat na nápravě. A upřímně myslím, že se mnozí i snaží! Ale samozřejmě někdo lépe, někdo hůř. Není to jednoduché a zatím se to asi moc nedaří... Ale buďme do budoucna optimisti :-)


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-25 21:12

#49: Patriotka CZ - Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 ...zaznělo z neziskovky futrované americkou hambasádou. Amen. 

Borec

#53

2016-10-25 21:20

Manifestačně ukážem 28.10. Sobotkovi se Zemanem kam patří: do čínské prdele. Můžou tam zůstat zmetci.


Nepřihlášený uživatel

#54 Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 21:21

#50: P.Králová - Re: Re:  

 Dobrý den paní Králová, 

ano, máte pravdu - faulů je tu plno z obou stran. Nevidím rovnítko mezi člověkem s nižší inteligencí nebo sociálním statutem volícím jednoho a naopak vyšší inteligencí a sociálním statutem volícím jiného. To je hrubé zjednodušení, s nímž začala skupina podporovatelů a voličů K. Schwarzenberga před pár lety.

Ne, nemyslím si a nikdy jsem si nemyslel, že by pan Kalousek byl skvělý politik /stratég, řečník ano/ a právě tak se domnívám, při všech obavách z vlivu A. Babiše /Agrofert, média/, že současná vláda je nejlepší za dlouhou dobu. Rozhněval mne zbytečný dopis čtyř, způsobený nikoliv zájmy o rozvoj obchodu a zvyšování počtu pracovních míst, ale nouzí stranické kasy sociální demokracie.

Jsem slušně vychovaný člověk, vadí mi tedy hrubosti pana Zemana, protože je naše rodinná tradice je svázána se jmény TGM a EB - nemohu než být znechucen jeho stylem, jazykem i vystupováním (třeba v otázce alkoholismu, kouření - pravý opak TGM). Sice jsem pana Zemana nevolil, ale doufal jsem, že se jako někdejší sociální demokrat bude zastávat lidí na okraji společnosti, slabých, hendikepovaných atp. - to se dělo, ale jen v případech mediálně vděčných; že bude svou lidovostí přístupný všem vrstvám, ale bude i vychovávat a nabízet různá řešení, podporovat rozvoj debaty, ale on uráží všechny ty, kteří s ním nesouhlasí. Nelíbí se mi jeho chování a vystupování v otázce uprchlictví a islámu; jeho vývody odporují statistickým datům a nezávislým informacím i odborným expertizám - spíše podporuje nacionalismus a xenofobii, což je v příkrém rozpory s ideály, na nichž stojí naše republika. Velmi mnou pohnulo, když se 17. listopadu objevil na jednom pódiu se zástupci extrémní pravice (kteří nota bene neumějí ani národní hymnu), vždyť 17. listopadu byly zavřeny české vysoké školy a postříleni studentští vůdci z rozkazu jiného pravicového extremisty z Berlína. Promiňte, kvůli tomu nemuseli být naši kluci ve východním nebo západním odboji, aby nástupce E. Beneše zpíval na stejném pódiu jako lidé nemálo podobní J. Stříbrnému, neřku-li A. Hitlerovi. 

Děsí mne lidé v okolí M. Zemana, lidé, jež ze své někdejší regionální novinářské činnosti znám z jihočeského politického podsvětí. Mrzí mne, že sociální demokracie neumí vystoupit rázněji proti M. Zemanovi, protože právě on to je, jenž je svázán se stejnými mafiemi, které financují tuto stranu. Levicoví voliči jsou opíjeni rohlíkem, když si myslejí, že hrubý slovník znamená jejich zástupce na Hradě, opak je pravdou - být důsledným levicovým voličem, tak jsem uražen, že se mi tímto podceňujícím způsobem podlézá. 

Nu a poslední kapkou bylo toto ostudné chování v posledních dnech. Jako hrdý Čech, příslušník rodiny, která pro vlast a republiku učinila mnohé a vždy to považovala za svou čest, vystupuji důsledně proti M. Zemanovi. Nemám rád, když se z lidí dělají hlupáci. 

S pozdravem Richard F. Vlasák

 


Nepřihlášený uživatel

#55 Re: Re: Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-25 21:26

#52: - Re: Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Dobrý den,

a to víte odkud? Dopuštíte se argumentačních faulů, buďte prosím poctivý v diskusi nebo mlčte. Chcete-li slušnost, chovejte se slušně. Děkuji, RFV


Nepřihlášený uživatel

#56

2016-10-25 21:26

Bezvíhradně souhlasím. Vše je zde řečeno. Netřeba dalších slov. Nýbrž skutků a semknutosti. A pokory. Rádoby vůdců bylo v nedávné minulosti mnoho. Ne však každý, kdo má díru do prdele a ukřičený hlas vůdcem být může.

Nepřihlášený uživatel

#57 Re:

2016-10-25 21:28

#53: Borec -  

 Dobrý den, nebuďte prosím hrubý. Děkuji. RFV


Nepřihlášený uživatel

#58

2016-10-25 21:30

To uz je moc do predvadi politici z CSSD. Jsou stejna pakaz jako komunisti, protoze jsou to levicaci, takze strany pro socky. Levici bych zakazal a snima nacky jako je Okamura, Konvicka a Usvit. To je xindl spolecnosti. 


Nepřihlášený uživatel

#59 Re:

2016-10-25 21:38

#58: -  

 Dobrý den, taky jsem z ČSSD zlamaný, ale zakázat levici, to by jste si počínal jako Hitler v Německu ve 30. letech a pravicoví diktátoři po něm po celou druhou polovinu 20. století. Je potřeba reformovat levici i pravici a nejen v ČR. Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2016-10-25 21:48

#53: Borec -  

 Ty jsi borec jenom tady. Anonymně. Vsadím se, že se bojíš sám sebe v zrcadle:-)))

Bart
Nepřihlášený uživatel

#61 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-25 21:55

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 To si vymyslel sám ruský švábe nebo ti pomohl Ovčáček blbáček? Ten umí jenom béééé, bééééé pro své stádo trotlů zemandrtálců! 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-25 22:01



Nepřihlášený uživatel

#63

2016-10-25 22:01

Tak jsem petici podepsal. Ty kretény politiky z deklarace pro Čínu patří nakopat do pr...e!


Nepřihlášený uživatel

#64 Re: Bezvíhradně souhlasím.

2016-10-25 22:02

#56: -  Bezvíhradně .

 Bezvíhradně KECÁŠ  ...

Semkni ty své půlky a možná vynecháš ty hrubky ... 


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Re:

2016-10-25 22:04

#60: - Re:  

 Tebe bych skopal ruský švábe úplně hned!


Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:08

#54: - Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana Děsí mne lidé v okolí M. Zemana

 ... ty zas děsíš tou snůškou lží a polopravd  ...


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:13

#66: - Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den, 

 jste velice hrubý a chováte se velice nevhodně. Podepište se. Nelžu. Za svá slova jsem ručil a ručím svým jménem, činy. Zkuste si o mě něco nejdřív zjistit. A prosím, netykejte mi, já Vám také netykám. 

Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#68 Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:23

#67: - Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana jste velice hrubý a chováte se velice nevhodně.

 To je jen Váš názor. Rovněž si za svým názorem a svým panem prezidentem stojím.

 Nejste mnohým neznámý, viďte. Jsme téměř sousedé ...

Richard F. Vlasák

Autor je historik a publicista. Působil jako komentátor Deníku jižní Čechy, kde se otevřeně vyjadřoval k mocenským praktikám jihočeské politické reprezentace. Jako nezávislý kandidát se ucházel o křeslo krajského zastupitele za KDU-ČSL. Na svých stránkách Jinykraj.cz komentuje jihočeskou politiku

 

Luky
Nepřihlášený uživatel

#69 REFUGEES WELCOME! OVAROVÝM XENOFOBŮM NAVZDORY!

2016-10-25 22:24

Čína se může líbit jenom Ovarovi a jeho bandě xenofobních hňupů, kteří nechcou přijímat uprchlíky! I tady v diskusi řádí ti xenofobové, a nejspíš asi i ruští agenti, proto je potřeba napsat, aby si to i oni přečetli: Refugees Welcome!

28. 10. budeme totiž demostrovat i za přijímání uprchlíků, protože to je doklad humanity proti Ovarově xenofobii.


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:37

#68: - Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den,

je mi velice líto, ale existují pravidla slušného chování, které nelze vykládati za názor:

1) Neznám-li někoho, vykám mu.

2) Slušnost je se představit.

3) Obviňovat někoho ze lži, je hrubé a neslušné, pokud k tomu nepřinesete důkaz.

K dalšímu:

1) Za KDU-ČSL jsem kandidoval v krajských volbách, pokud si však přečtěte moje články, zjistíte jak se to s tou kandidatutou mělo.

2) Nikdy jsem nebyl členem žádné strany, jen jsem, když jsem byl mladší podporoval ČSNS (rodinná tradice mého otce) a později KDU-ČSL (rodinná tradice mé matky), protože jsem při své novinářské práci zjistil mnohé o jihočeské ČSSD i M. Zemanovi byl jsem a jsem k těmto velmi kritický.

3) Lidé z okruhu politických přátel M. Zemana měli s mým psaním velké problémy, a proto jsem musel z Deníku odejít. 

4) Váš pan prezident Vás olbelhává, vzpamatujte se, prosím. Nejde mu o levici, nebo o Vás a Vaše problémy, jde o zdatného politického hráče, který zneužívá Vašich postojů. 

Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#71 Re: REFUGEES WELCOME! OVAROVÝM XENOFOBŮM NAVZDORY!

2016-10-25 22:38

#69: Luky - REFUGEES WELCOME! OVAROVÝM XENOFOBŮM NAVZDORY!  

 Provokatére! Do roka a do dne příjdeš k rozumu!


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:42

#70: - Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý večer

Proč mi tady vše podrobně vysvětlujete? Jsem Vám nablízku a dokonce Vám i při osobních setkáních tykám ...

Šetřte si síly.

Dobrou noc.


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:46

#72: - Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den,

protože se neumíte představit, vysvětluji Vám věci možná známé. Přestaňte se skrývat za anonym a můžeme spolu mluvit. Pokud se známe, dokonce mi jak tvrdíte, tykáte - víte, že si za svým slovem skutečně stojím a nikdy jsem se svému jménu a ani slušnosti nezpronevěřil. Tedy, představte se. Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:49

#70: - Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 ad 3) Obviňovat někoho ze lži je hrubé a neslušné, pokud k tomu nepřinesete důkaz.

Souhlasím. Zejména když někdo obviňuje ze lží nejvyššího ústavního činitele země, prezidenta. Že, pane "slušný"?


Nepřihlášený uživatel

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:55

#74: - Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den, 

člověk skrývající se za anonym si snad ani nezaslouží odpověď, na špínu se nemá sahat. Ale budiž, když mi tykáte, jak tvrdíte, tak Vám odpovím. Nicméně na odkrytí anonymu trvám, můžete mi napsat na nějaký z mých emailů nebo na facebook, aby jste nebyl nějak popotahován (čehož se, myslím, obáváte, a proto ten anonym).

ad 3) případy: kauza Olovo, Zbytek, lhaní kolem Benešových dektretů, Peroutka, nyní Brady to je Vám málo.

Na prezidentské vlajce je Pravda vítězí - jaká ironie...