Petice za urychlené řešení krize v Nemocnici Kyjov


Nepřihlášený uživatel

#1

2011-10-31 20:14

Uz ted je pozde...za tech x let, co tam kvetla korupce a dosazovani hlav to takhle dopadlo. Odmitam se tam lecit, nastesti do teto nemocnice nemusim.


Nepřihlášený uživatel

#2 Re: Jana Kahánková

2011-10-31 21:24

#1: -

Myslím, že je nefér hodnotit celou nemocnici šmahem černo-bíle, každý máme špatné zkušenosti, já mám naštěstí i ty dobré a to dřív, než jsem tu začla pracovat (urologie, dětské, aro - když jsme měli v rodině úraz atd.) Korupce se skrývá všude, to pro mě není argument. Mně záleží na tom, abych měla v blízkosti bydliště poskytovatele akutní péče, který se o mě postará, když bude zle. Dojíždět za některými zákroky do Brna se zkrátka nedá. Záleží mi, a také našemu občanskému sdružení na tom, aby byla kyjovská nemocnice pro lidi. Proto tato petice vznikla.


Nepřihlášený uživatel

#3

2011-11-01 17:38

V uvedené nemocnici mne léčili od dětství nejméně 5x kromně ambulantních zákroků.Proto podepisuji,aby nemocnice fungovala dál s nebyla privatizována bůhví kým
David

#4

2011-11-01 20:08

V kyjovské nemocnici jsem se narodil a provází mě celým životem a co se týče mé osoby, tak jsem byl vždy spokojen a když budu moci nějak pomoci, rád pomůžu


Nepřihlášený uživatel

#5

2011-11-01 21:48

všem těm, kteří za nemocnici bojují patří velký dík, týká se to nás všech a těch, kteří si myslí, že ne, se to může týkat zítra. Snad zvítězí zdravý rozum a nebudeme muset hledat lékaře v jiných nemocnicích

Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2011-11-01 23:12

#4: David -

Asi jsme se v porodnici o Vás dobře starali , že jste vyrostl v rozumného člověka. Sestřička z novorozenců


Nepřihlášený uživatel

#7

2011-11-02 05:21

Demokracie x Demogracie.Věci veřejné x totalita.Profitovat/lze uvážit i symbiozu v podmínkách našeho státu/xPrazitovat.Ředitel x manažer x politik=lze udržet míru a neklouzat,jak vidno nelze.Vzniká devastace "páteřní nemocnice kraje"/výrok z totalitního slovníku let před 1989 /.Dopad na občany státu v plném rozsahu.Mácová
Zuzana

#8

2011-11-02 10:15

Zdravím, já osobně nemohu říct, že bych byla s nemocnicí a s personálem vždy spokojená, ale na druhou stranu jsem měla i pozitivní zkušenosti... Každopádně tak či tak myslím si, že je nesmysl, aby se dosavadním snažením docílilo toho, aby byla nemocnice zavřená a my, lidé z okolí pochcípali, protože další nemocnice jsou nehorázně daleko!!! A cesta k nim zdlouhavá. Škoda jen, že podobné petice a ohlasy nezačaly již dříve, než odešla spousta kvalitních a těch dobrých doktorů :( Zaráží mně ten malý počet podpisů, chtělo by to tuto petici co nejvíce zvyditelnit a rozšířit mezi lid...

Nepřihlášený uživatel

#9 9*

2011-11-02 20:25

Přesto,že jsem nebyla nikdy v Kyjovské nemocnici spokojena i má rodina a taky to tak dopadlo.............. i tak nesouhlasim,aby se zavřela!!!
Helga n.

#10 Nemocnice Kyjov

2011-11-02 20:36

Ty co nemocnice provází od narození....do smrti je jiná stanice nemožná...
Jezdit do Břeclavi nebo Brna....nehoráznost !
Pokud nebude ředitel z místní komunity, nikdy mu na ní nebude záležet!Protože jednou skončí /už aby to bylo/ nikdy tu nebude léčit své rodinné příslušníky..odjede na vysočinu a kyjované po mě potopa!!!

Nepřihlášený uživatel

#11

2011-11-02 22:18

Dobré věci se neruší!!!!!!
Bojko

#12 klid pro práci

2011-11-03 00:42

Z toho, co vím, se současnému řediteli podařilo psychicky "rozhodit" personál kyjovské nemocnici natolik, že pokud by v ní začal řádit "heparinový vrah", bylo by velmi pravděpodobné, že to nikdo nezaregistruje. Zaměstnanci jsou koncentrování na to, s čím negativním opět vedení vyrukuje a to je podle mého názoru to nejnebezpečnější na současné situaci. Sebeprofesionálnější personál, který není koncentrovaný na svoji práci, se dopouští chyb. V medicíně mohou být však následky fatální. Dobrý manager se stará o své podřízené, udělá maximum pro jejich psychickou pohodu a vytvoří podmínky pro odvedení soustředěné kvalitní práce. Obávám se, že současné vedení dělá pravý opak a nedůvěra personálu je už tak daleko, že jde o stav nevratný. Proto je nezbytné jmenovat nové lidi do vedení. O ekonomické zdatnosti rovněž pochybuji. Investovat do nepotřebné výstavby v době, kdy je nutno omezovat výdaje, ve mně vzbuzuje podezření z neprofesionality či účelové činnosti (na politickou objednávku?-investice musí posvětit zřizovatel) s úmyslem obohatit se, tedy v podstatě korupčního jednání. Že se s něčím podobným setkáváme všude kolem, neznamená, že je třeba to dál snášet.

Nepřihlášený uživatel

#13

2011-11-03 12:19

Jasem sice z daleka, ale znám se ks kolegy pediatry z Kyjova a okolí a jsem o stavu v nemonici informován.
Dr Pajerek

Nepřihlášený uživatel

#14

2011-11-03 15:52

Souhlasím a podporuji tuto petici v celém jejím znění.

Nepřihlášený uživatel

#15

2011-11-03 17:00

Vypadá to na boj o kompetence s okolními ústavy, ale vedení "kope" za někoho druhého! Nedělám si iluze o vyšší kvalitě péče v porovnání s jinými špitály, ale je to v našem regionu jeden z největších zaměstnavatelů, takže proč už v tak bídně placeném regionu ještě zvyšovat nezaměstnanost.

Nepřihlášený uživatel

#16

2011-11-03 17:49

V kyjovské nemocnici jsem se narodila, léčila se tam, odrodila své první dítě a hodlám tam v dubnu odrodit i své druhé dítě. Tedy doufám, že nemocnice vydrží. Držím pěsti, ať to jde jen k nejlepšímu. Eva Kittlová

Nepřihlášený uživatel

#17

2011-11-03 18:07

Souhlasím s touto peticí a podpuruji ji.

Nepřihlášený uživatel

#18

2011-11-03 18:28

Už jsem p. Pejchlovi psal dopis, a v tom jsem vyjádřil své pocity, do dneška mě neodpověděl, ale to nevadí, nabízím se mu upřimě i p. Havlíkové, že jim kufry pomůžu zanést na nádraží a ještě jim zazpívám na rozloučenou. Vitajte ZL

Nepřihlášený uživatel

#19

2011-11-03 20:53

Jako předseda OS ČLK Prostějov jsem zděšen co se děje v nemocnici Kyjov.
Ani ODS a ani ČSSD nemají zájem na reformě zdravotnictví.Bůh nám pomáhej.Dr.Machaň

Nepřihlášený uživatel

#20

2011-11-03 21:54

Dobrý den. Dovoluji si napsat komentář. Můj otec založil v Kyjově urologii. Byl to pan prim. MUDr. Milan Caha. Pro svou práci žil. Doma byl jen zřídkakdy. Pracoval za meze svých sil i možností. Zdaleka neměl ani finanční ani technické možnosti, co mají lékaři dnes. Jako dítě si jej pamatuji jen v bílém. To, co se nyní odehrává v mém rodišti a po 21 let i bydlišti - v kyjovské nemocnici, je nanejvýše trestuhodné, neboť to ničí dlouholetou dřinu mého táty a jeho, práci stejně oddaných, kolegů. Je mi to velmi líto. Mgr. Zuzana Juříková

Nepřihlášený uživatel

#21

2011-11-04 11:19

Už,aby se to vyřešilo,každý den prodlevy škodí

Nepřihlášený uživatel

#22

2011-11-04 12:11

Souhlasím s touto peticí.Je smutné, že odborníci jsou nadřízenými, kteří jsou u moci takto likvidováni a většinou nahrazováni neodborníky!

Nepřihlášený uživatel

#23

2011-11-04 12:16

To se nedá kometovat !!!!!!!!!!!§
Frýbort
I.Chess

#24 Zachování dobrého jména nemocnice v Kyjově

2011-11-04 20:46

Vážený pane hejtmane,
věřím,že zájmu občanů Kyjova a širokého okolí rychle ukončíte devastaci nemocnice v Kyjově,neboť občané Moraského Slovácka si to nezaslouží.Skutečnost je mnohem horší,než oficiálně slyšíte!!!
Jara Vracov

#25 Re: Zachování dobrého jména nemocnice v Kyjově

2011-11-04 20:51

#24: I.Chess - Zachování dobrého jména nemocnice v Kyjově

Občané Moravského Slovácka do roka dají vysvědčení politikům, kteří ničí těžce vybudovanou nemocnici !!