Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

#2351

2012-01-01 21:25

Byl bych nerad, aby po čase byl tento název zase změněn...

Nepřihlášený uživatel

#2352

2012-01-01 21:26

V tomto stát je dost lidí kteří jsou slušní a poctiví, živí se prací a nevyčnívají. Nejsou však vidět a taky o nich nikdo nepíše.Je potřeba hledat takové lidi a dát jim příležitost a vyházet sebranku která nám vládne a zajistit nepromlčitelnost jejich zločinů a rozkrádání majetku této republiky.


Nepřihlášený uživatel

#2353

2012-01-01 22:29

Když už chcete pojmenovávat, nebylo by lepší radši Letiště T.G.Masaryka?

Nepřihlášený uživatel

#2354

2012-01-01 22:34

Myslím, že je třeba peněz na daleko důležitější věci. Podle mne přejmenování letiště po každém kdo byl presidentem a zemřel je jen možné v Kocourkově jménem Česká republika. Ten návrh přejmenovat dal zřejmě blb, nebo příbuzný zesnulého.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-01 22:35



Nepřihlášený uživatel

#2357

2012-01-01 22:37

Za prohlášení,, humanitární bombardování,,smazal vše, co kdy dobrého udělal

Nepřihlášený uživatel

#2358

2012-01-01 22:39

1 mělo by zůstat dosud platné označení - název : LETIŠTĚ PRAHA RUZYNĚ, letiště jen "Ruzyně" NEEXISTUJE. VŽDY JDE O SPOJENÍ PRAHA-RUZYNĚ.
Pravda a Láska

#2359 To se mi oddechlo

2012-01-01 22:46

Divil jsem se jak je možné, že existuje tato petice a proč by to sakra někdo podepisoval. Ale teď jsem si oddechnul. Je vidět, že jí z 97,6% podepisují komunisté, hlupáci, nebo lidé co se snadno nechají zmanipulovat.

Je škoda, že se ve svobodné zemi, o kterou se Václav Havel tak zasloužil, najdou lidé, kteří mají takové názory jako jsem si zde přečetl. Ale na druhou stranu je to pochopitelné - svět není dokonalý. Zkuste se nad sebou zamyslet a pochopit, že se nesluší mluvit o člověku tak velkých a obětavých činů jako ty Václava Havla pro nás, se nesluší mluvit pár dní po smrti tak, jak zde vy činíte.

Můžete nesouhlastit se změnou nynějšího názvu "Letiště Praha", ale zkuste tak činit jako slušní lidé...


Nepřihlášený uživatel

#2360 opravdu nemáme nic lepšího na práci !!!

2012-01-01 22:50

když pominu, že velikost osobnosti a dějů ukáže až budoucnost, tak je úžasné, jak někdo má stále růžové brýle na očích a nevidí, že bychom se měli starat o úplně jiné ale o to zásadnější věci, než
přejmenovávat stávající města, ulice a objekty. Myslela jsem, že éru přejmenovávání jsme pohřbili při sametové revoluci. Hnus veliký, co se v této republice děje!


Nepřihlášený uživatel

#2361

2012-01-01 22:52

Řekněte mi, co měl Havel společného s letectvím?

Nepřihlášený uživatel

#2362 Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 22:53

#2359: Pravda a Láska - To se mi oddechlo

To je dobře že má někdo jiný názor, ale proč ho nedopřejete těm s názorem opačným? Souhlasím - svět není dokonalý, ani Vy.


Nepřihlášený uživatel

#2363

2012-01-01 22:56

Nevím co bych k tomu dodala. Poslední dobou se národ dělí na dvě skupiny: odpůrce a příznivce p. Havla. Málokdo zná tzv. celou pravdu a já ji nebudu komentovat. Prostě mi to nepřijde jako dobrý nápad a nemyslím si, že by p. Havel byl až takový velikán. Jméno Ruzyně mi přijde už dávno vžité jako název našeho letiště a také neutrální název.
Axiom

#2364 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-01 22:57

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

Pres vymetenou mysl nerozeznas kryptobolsevika.

Havel, kadrova rezerva bolseviku KGB i CIA, vlezdoprdelnik USA, defraudant financni pomoci politickym veznum komunismu, ochrance komunistu a STBaku pri prevratu 89, garant jejich setrvani ve funkcich, notoricky lhar a alkoholik, humanitarni bombardak, hlasna trouba valecnych zlocincu a jedna parta se zlodeji a smelinarskym smejdem. Kryl byl pan NEKDO, brzo prokoukl Havla - ostudu a zradce naroda.


Nepřihlášený uživatel

#2365 Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 23:04

Co jste zač, že si tady dovolujete urážet lidi!? Nejsem komunista a dokážu si udělat svůj názor a nepatřím mezi lidi kteří se nechají zmanipulovat, takže jste  mě zařadil mezi tu třetí skupinu, a to mezi hlupáky. A také mnoho dalších, co tu píší své názory. Ale ten, kdo by se nad sebou měl zamyslet, jste především Vy sám. Nikdo a nic Vám nedává právo urážet ostatní, nic o nás nevíte.


Nepřihlášený uživatel

#2366

2012-01-01 23:04



Svoin+ě
, poodv
Haveel STB kofident GSWTASSA.PRASE;
Pravda a Láska

#2367 Re: Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 23:09

#2362: - Re: To se mi oddechlo - To je dobře že má někdo jiný názor, ale proč ho nedopřejete těm s názorem opačným? Souhlasím - svět není dokonalý, ani Vy.

Nic vám neubírám, a možná patříte zrovna do těch 2.4% lidí, kteří to podepsali a zároveň jsou slušní. Ale jestli jste si pročítal(a) komentáře tak musíte uznat, že jich většinu psal buď komunista, blbec nebo duševně chorý ...podotýkám že většinu, ne všechny.

 

Pravda a Láska
Nepřihlášený uživatel

#2368 Re: Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 23:14

#2365: - Re: To se mi oddechlo - Co jste zač, že si tady dovolujete urážet lidi!? Nejsem komunista a dokážu si udělat svůj názor a nepatřím mezi lidi kteří se nechají zmanipulovat, takže jste mě zařadil mezi tu třetí skupinu, a to mezi hlupáky. A také mnoho dalších, co tu píší své názory. Ale ten, kdo by se nad sebou měl zamyslet, jste především Vy sám. Nikdo a nic Vám nedává právo urážet ostatní, nic o nás nevíte.

Kdybyste byl všímavý, tak se možná zařadíte mezi těch 2.4% ale to je vaše věc. Soudítm ty, jejichž názory jsem četl a na které reaguji v tom co jsme napsal. Soudit někoho koho neznám face-to-face je menší zločin než soudit někoho, kdo za vámi vždy stál a kdykoli by mohl tak by vám podal pomocnou ruku.

 


Nepřihlášený uživatel

#2369

2012-01-01 23:19

Obávám se, že naše země, plná paqtolízalů a zlodějů, schválí cokoli.

Nepřihlášený uživatel

#2370 Re:

2012-01-01 23:25

#2353: -

Nebylo.Masaryk rád vláčky. :)


Nepřihlášený uživatel

#2371 Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 23:32

#2359: Pravda a Láska - To se mi oddechlo

To je zajímavý příspěvek..Nejdřív nádavky do komunistů  a urážky a druhý odstavec už to jede..kult osobnosti.Jak u Kima..Kolem pomalu umírají lidé ve zbídačené zemi, ale jeden zase bude tvrdit, že náš zesnulý vůdce Havel se obětoval pro lid a vše dělal jen pro něj...tady máme tu manipulaci. :) Další oběť TV Hovna..

Nejvíc mě baví, jak každý píše "já jsem inteligent, respektuji názor druhých, ale v podstatě jen ten můj je ten správný a vy ostatní jste komunisti a hlupáci" :) Označí se za slušného, ale přitom každému nadává do komoušů a hlupáků. :)To je sranda.


Nepřihlášený uživatel

#2372 Re: Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 23:40

#2371: - Re: To se mi oddechlo

Ještě jsi mohl dodat, že musí všichni pro drahého vůdce uměle plakat.


Nepřihlášený uživatel

#2373 toliko fakta

2012-01-01 23:41

Po válce byl zařazen pod svým německým jménem na listinu válečných zločinců. Roku 1945 uprchl do Bavorska, kde žil pod cizím jménem a spolupracoval s organizacemi sudetských Němců. Svazek StB – SEO byl spatřen naposledy r.1976. V době ustanovení Charty 77 byl pravděpodobně zlikvidován, nebo odcizen. Československá rozvědka zjistila od Stasi (tajná policie bývalé NDR), že Václav Havel udržoval kontakt se strýcem Milošem nepřímo přes Rakousko až do jeho úmrtí v Mnichově. Mezinárodní image Václava Havla byla zajišťována západoněmeckou rozvědkou – BND. Vydíratelnost a ovladatelnost Václava Havla byla, kromě kolaborace otce a strýce s fašistickým Německem, zabezpečena i tím, že Václav Havel byl do r. 1967 členem KSČ, kteroužto skutečnost prezident tají! BND určila knížete Shwarzenberka jako kurátora Václava Havla, který je pro BND z pohledu dlouhodobé perspektivy nepřijatelný pro svoje špatné osobní vlastnosti, nedostatečné vzdělání a alkoholismus. Je určen urychleně ještě do voleb odevzdat úplný ekonomický mandát nad Československem Německu! Havel byl pověřen uskutečnit řízenou destabilizaci ČSFR a rozdělení státu!
Po navozené krizi určila BND Schwarzenberka za předsedu úřednické vlády v ČSFR. Schvalováním pro ČSFR nevýhodných zákonů a jejich soustavnou novelizací se zajišťuje ireverzibilní ekonomická a politická vazba na SRN. Zajištění kontinuity politiky státu výhodné pro SRN, je pojištěno dosazením 18 agentů BND do federálních a národních vlád, do Federálního shromáždění a do republikových parlamentů. Větší počet agentů je i v mimoparlamentních stranách a počítá se s jejich využitím v politických orgánech po volbách. (Prak 1992)
Nemesis

#2374 Re: To se mi oddechlo

2012-01-01 23:45

#2359: Pravda a Láska - To se mi oddechlo

Demokracie rozkvétá byť s kosmetickou vadou

Ti, kteří kradli po léta dnes dvojnásobně kradou
Ti, kdo nás léta týrali nás vyhazují z práce
A z těch kdo pravdu zpívali dnes nadělali zrádce
Ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce
A z těch kdo pravdu zpívali dnes nadělali zrádce

Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky
Brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky
Farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky
My nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky
Farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky
My nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky

Demokracie zavládla zpívá nám Gott a Walda
Zbaštíme sóju bez sádla u strejdy Mcdonalda
Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem
Pod střechou velký partaje se u koryta sejdem
Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem
Pod střechou jedný partaje se u koryta sejdem

Demokracie pánuje od Aše po Humenné
Samet i něha v pánu je a zuby vylomenné
Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
Zaujímáme postoje místo abychom stáli
Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
Zaujímáme postoje místo abychom stáli

Demokracie dozrává do žaludečních vředů
Bez poctivosti bez práva a hlavně bez ohledů
A je to mýlka soukromá snad optického klamu
Že místo srdce břicho má
A místo duše tlamu

Karel Kryl - Demokracie (o něm také prohlásíte, že to byl komunista? Určitě by též byl proti přejmenování letiště)


Nepřihlášený uživatel

#2375 a propo

2012-01-01 23:45

abych tedy odpověděl na 2371. Byl jsem členem KSČ od roku 1986 do roku 1989 . Nikdo mě nenutil do KSČ vstoupit. Vstupem do KSČ jsem získal jen možnost platit členské přízpěvky. Dnes jsem komunista přesvědčením, ne papírovým členem . Děkuji ti havle, klausíku, kalousku, topolánku ....