Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

#2551

2012-01-03 13:07

F.Fenič se chce pouze zviditelnit, poněvadž takovou hloupost s návrhem pojmenovat letiště je nesmysl. Může se přejmenovat nějaké divadlo, nebo knihavna či restaurace.

Nepřihlášený uživatel

#2552

2012-01-03 13:10

Havel si to opravdu zaslouží a já bych byl pro. Byl sice najivní a role politika mu tak trošku nesedla, ale byl to charizmatický a slušný člověk který nekradl !!!

Nepřihlášený uživatel

#2553 vřele doporučuji - http://www.blisty.cz/art/61697.html

2012-01-03 13:16

... "Víš co, zestručním to trochu, a to se dá jenom básní. Takhle zněla jedna, kterou jsem zrovna tenkrát publikoval: Snad půjde dřív, než zhyne země, / kterou si vybral ke svým hrátkám. / Ve které zasel hnusu sémě, / a k NATO vehnal syny matkám. // Snad půjde dřív, než napadne ho / dát ještě víc milostí vrahům. / A než z života vylhaného / podlehne ohavnějším svodům. – A tak dále, ještě to pokračovalo. Také Kryl svými písňovými texty kritizoval tu „havlárnu“ a upadl kvůli tomu v nemilost. Tím, že mu Havel nepřišel na pohřeb, prokázal jenom, že si svých poklesků byl vědom. Že dobře cítil, do jaké míry propadl svodům politické moci, kterou si hodlal udržet za každou cenu. Dokonce se o ni bál a začal se i zbavovat svých potenciálních konkurentů. Při zemi ho držela jenom jeho manželka Olga, která mu často oponovala. Škoda, že odešla tak brzo.

Havla bych přirovnal k jakémusi zpupnému puberťákovi, který rodičům dělá naschvály, protože se k němu nezachovají pokaždé úplně tak, jak by si představoval. Mluvíval sice o pravdě, ale často lhal. Kupříkladu už od začátku v tom, že chtěl být prezidentem jen na přechodné období, ale šlo mu ve skutečnosti pouze o to, aby vyšaltoval Dubčeka. Adoroval lásku, ale sám ve vztahu podváděl, kde jenom mohl. Říkal, že ho restituce nezajímají, ale docílil skrze ně miliardového majetku. A jestliže z jeho úst vyšlo slovo o míru, vzápětí je pokazil souhlasem s „humanitárním bombardováním“ Srbů. A podporou Bushových válek. Anebo také podporou dalajlámy, přestože tím škodil obchodování s Čínou. Nemíním tu rozvádět všechno, v čem si protiřečil, snad jenom ještě připomenu jednu lež, kterou o sobě mohl vyvrátit: Neonemocněl totiž v kriminálu. Svůj těžký zápal plic si uhnal počátkem září 1989, když silně opilý, kdesi u Havlíčkova Brodu spadl do hlubokého potoka, v němž málem utonul.."
Nemesis

#2554 Re:

2012-01-03 13:20

#2552: -

Další ovce, co uvěřila tomu, jaký byl Venca Lahev naivní. Myslíte, že naivní člověk by prolomil Benešovi dekrety??? Viz Lucerna. Havel byl židozednář - pro ty, kteří o tom neví, najděte si na netu Římský klub a tam si něco počtete. Naivní byl Karel Kryl, který Havlovi věřil a pak přišla jeho krutá DEZILUZE. Ale "Timur a jeho parta" to měli dobře naplánované.

Ruzyně
Nepřihlášený uživatel

#2555 Ruzyně. Žádné Havlovo letiště!!!!!!!!!!

2012-01-03 13:27

Nechci a nesouhlasím s tím, aby se letiště jmenovalo po Václavovi Havlovi. Dnes je to letiště zítra místo Pražského hradu budeme mít hrad Havlov a později rovnou můžete pojmenovat Čechy na Havlovo zemi. Jsem opravdu zvědavá  co nám ta vláda  ještě dálšího navrhne  a  přikáže a co všechno si nechá náš lid líbit. Mělo by se řešit spousta důležitějších věcí, např. sociální politika( finance, problémy  sehnat práci, zdravotnictví atd.), protože  tyhle podmínky co nám nastavila vláda jsou přímo  vražedné  pro nás  občany. Nikoho nezajímá zda budeme mít  na poplatky v nemocnicích nebo budeme mít práci a jak vyžijeme.  Tohle bychom si měli  uvědomit než začneme řešit takové pitomosti.  Lidé by se měly  především  zamyslet  nad  sebou  jestli se jim opravdu žije tak  jak si přály a jestli  jim to cinkání klíčů opravdu přineslo to v   co  doufaly a co od  toho očekávaly  a  v co věřily..............


Nepřihlášený uživatel

#2556

2012-01-03 13:28

Nikdy více !

Nepřihlášený uživatel

#2557 Re: Re:

2012-01-03 13:29

#2554: Nemesis - Re:

... tak tak naivní jen ovce kolem ... a Krylovi puklo srdce žalem


Nepřihlášený uživatel

#2558

2012-01-03 13:35

Diky za tuto iniciativu,Fero Fenic se asi zblaznil,nevim,co ho primelo k jeho výzve,ale at si radeji hledi sve prace,anemontuje se do veci,kterym nerozumi.Havel za to nestoji.

Nepřihlášený uživatel

#2559

2012-01-03 13:38

Souhlasím s prověřením, abychom se nevystavili obludným spekulacím :D.

Nepřihlášený uživatel

#2560

2012-01-03 13:48

srovnáni z TG Masarikem to je sprostarna

Nepřihlášený uživatel

#2561

2012-01-03 13:54

Co pojmenujeme po další?

Nepřihlášený uživatel

#2562

2012-01-03 13:55

Stačí, že už stihli přejmenovat čirůvku Tricholoma portentosum na havelku!

Nepřihlášený uživatel

#2563

2012-01-03 14:13

Přečetl jsem si komentáře od lidí co podepsali Feniče na http://www.rodina.cz/nazor15927978.htm ,chce se mi zvracet.


Nepřihlášený uživatel

#2564

2012-01-03 14:13

Z praktických i historických důvodů nesouhlasím s přejmenováním letiště

Nepřihlášený uživatel

#2565

2012-01-03 14:14

UŽ TO PŘEHÁNÍ...MĚL JSEM HO RÁD...ALE TOHLE? JÁ JSEM TAKY CINKAL NA VÁCLAVÁKU...DĚDA TAKY BOJOVAL...JSOU TO SRÁČI...NAŠI POLITICI !!!!!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-03 14:22



Nepřihlášený uživatel

#2567 Názor Jaroslava Hutky na Daniela Strože

2012-01-03 14:42

"Daniel Strož je živou ukázkou toho, co by marxisté asi nazvali paradox dialektického vývoje. Jenom jejich alchymistickými kejkly by šlo vyložit, jak se z mladého muže, jenž po roce 1968 opouštěl zdrcen okupovanou zemi a v mnichovském exilu patnáct let na koleně provozoval jedno ze čtyř nejvýznamnějších exilových nakladatelství (Poezie mimo domov), stal v 90. letech militantní agitační veršotepec, jenž uprostřed družiny starých normalizačních kádrů mává kdysi zplihlým, dnes už zase zalátaným třídním praporem. Jenomže ona za tím žádná kouzla nebudou, spíš takové lidské věci, jako je osobní zášť, pocit nedoceněnosti, jistě i určité psychické sklony, a v neposlední řadě potřeba patřit do nějakého houfu, který by ho oceňoval a kterému se na oplátku exot, jako je Strož, velmi hodí. Takový houf ví, co je to vděk, a za současných poměrů ho umí poslat i do toho ďábelského kapitalistického Bruselu."

Týden, 2003-6-28

Názor takového člověka na Václava Havla pro mě není směrodatný.


Nepřihlášený uživatel

#2568

2012-01-03 14:48

Onen pán nás sametově převedl do totality moci a peněz.Postupně uvedl do funkcí různé Otce vlasti, kteří tento stát rozprodali a dovedli do hluboké závislosti na dovozu. Tím nás zbavil svobody. Pravda a láska k penězům zvítězila.

Nepřihlášený uživatel

#2569 Re:

2012-01-03 14:49

#2540: -  

Zapomněl jste dodat, ale možná to nevíte, že Daniel Strož, který v rozhovoru "vzpomínal" na Václava Havla, je radikální levičák a od roku 2004 je (byl) poslancem Evropského parlamentu za KSČM.:-))


Nepřihlášený uživatel

#2570

2012-01-03 14:51

Havel by s tímhle jistě nesouhlasil.

Nepřihlášený uživatel

#2571 Re:

2012-01-03 14:54

#2570: -  

 Je zajímavé sledovat, kolik se v téhle zemi vyrojilo jasnovidců.

veronika

#2572 jsem proti pojmenování hnusné šedé zástavy podle havla

2012-01-03 14:55

mrzí mě, že mám pocit, že většina čechů jsou ubožáci, co budou pořád kritizovat chyby druhých a dávat jim za vinu své "neštěstí", místo toho, aby byli sami iniciativní a snažili se něco změnit sami, namísto nadávání v teple domova u obrazovky televize nebo monitoru... ubohé, ale je to jednodušší, že? nesouhlasím s názory, že havel nebyl přínosem, každý člověk dělá chyby a já se řídím tím, že raději budu dělat chyby, ale alespoň budu něco dělat. mé názory se stále vyvíjejí, je mi jen 22, ale informovanost mám dobrou, neustále mi někdo posílá ty neuctivé špíny, ale také se sama zajímám, proto přikládám tento článek, pro ty, kteří se zajímají také: http://vaclavzeman.blog.respekt.ihned.cz/c1-54322750-letiste-vaclava-havla-dekuji-nechci s tímto názorem souhlasím já...
veronika

#2573 Re: jsem proti pojmenování hnusné šedé zástavy podle havla

2012-01-03 15:00

 a ještě mě mrzí, jak se pořád řeší minulost, kašlete na to, nemá to cenu. zlodější politici po revoluci na islandu také prchli pryč. toto jsou nedořešitelné obvinění a ztracené peníze. ale krade se tady dále, tak se na to zaměřte a zkuste organizovat akce proti soudobým problémům, které jsou čertvé a dohledatelné alespoň z jisté části... a aktivně se jich zůčastněte.


Nepřihlášený uživatel

#2574

2012-01-03 15:17

Nevidím důvod proč by se naše největší letiště mělo jmenovat po našem zemřelém exprezidentovi!
Miros

#2575 Re:

2012-01-03 15:20

#1: -

Navždy Ruzyně, ne po kdejakém šaškovi a zmetkovi