Zákaz přeletu amerických letadel přes ČR

pepka

#1 Chemtrails

2013-06-13 07:26

Žádná petice nepomůže,

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-06-13 09:19

Akorát děláš paniku. Píšeš, že v Rusku, jako v jedné z mála zemí na sebe nenechají prášit. Ve většině zemí jsou s tím teda lidé smířeni, tak proč by se to zrovna kvůli nějakým Čechům mělo zakazovat. Bohužel Čech se nerovná Američan a když si Američan něco usmyslí, nic s tím nenaděláme.

radek

#3

2013-12-31 08:17

No o tom to je.Američan nebo Nemec dovede za sebe bojovat.Ale výše uvedený anonym z cech akorat sklopí ocas a uši a nechá s sebou vláčet...
Kumsťa

#4

2014-06-01 12:01

Nevím co to psalo za velice málo inteligentního člověka co o letadlech nemá ani tušení ale ty vaše chemické postřiky sou kompenzační čáry ,, vznikají mezi 8-12 kilometry výšky,, a sou způsobovány,, proč bych to tu vlastně vypisoval,, každá inteligentní opice si to dokáže na internetu vyhledat ..

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-06-01 12:02

Tak strašně napsanej pamflet jsem už dlouho nečetl. Už to dokazuje inteligenci těhle pomatenců...

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-06-01 12:58

Tato planeta patří nám všem , pár zmrdů začlo kupčit apsolutně se vším s nerostným bohatstvím - vodou a to i s našimi životy , globální oteplování je blbost jde těm zmrdům o to aby skutečně snížili lidskou populaci ? Osobně Těm zmrdům nevéřím ani pozdrav natož věř mi v še bude OK , eeeeeelol děláme vše pro lidi HOVNO .

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-06-01 13:04

Navíc mám kurva pocit že je v tom zaháčkovaná i naše armáda , zmrdi pudete ke zdi a bude to bolet , ke zdi tenisového kurtu at vás děcka odstřželují tenisákama zato že jim kurvíte zdraví a život vy zmrdi.

Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2014-06-01 14:31

#4: Kumsťa -

Kristova noho - právě pro to, že je všude spousta informací, je lehké se o tom cokoli dozvědět - dá se najít i výpověď zaměstnance, který, spolu s jinými, u plnění letadel byl. Ono by stačilo jen občas zvednout hlavu a podívat se na nebe! Kondenzační čáry za letadlem MIZÍ, Chemtrails nemizí, vydrží na nebi celý den! Když se na to nebe občas podíváte, třeba i Vám přijde zvláštní, že jeden den je nebe zcela čisté, druhý den jsou čáty přes celé nebe od rána do večera...


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-06-01 15:08

Je nezbytné provést důkladné vyšetřování a odhalit veřejnosti skutečný cíl projektu chemtrails.Dále pak dovést k odpovědnosti všechny,kdo se na tomto projektu podíleli a skrývali ho před veřejností....jedná se o jeden z největších zločinů v historii lidstva a spoluúčast na něm nesmí zůstat nepotrestána.V opačném případě by se jednalo o nebezpečný precedenc........
Kumsťa

#10 Re: Re:

2014-06-01 19:31

#8: - Re:

Já mám nad hlavou celou leteckou cestu z Brna na sever takže věř mi ,, kondenzačních čar vidím denně desítky ,, a žádná nevydrží celý den! Navíc pokud víš jak kondenzační čáry vznikají taky ti došlo že jejich trvání je dáno podle podle teploty a vlhkosti ,, Navíc ty vaše chemický nesmysly by padali k zemi a nebyli by na obloze celý den což dá taky rozum. Navíc by mě zajímalo jakou máte jako představu jak ty vaše chemikálie to letadlo vyprašuje ,, to má vedle motoru trysku s chemickým posypem či co ?

zbycho

#11 Re:

2014-06-01 19:49

#4: Kumsťa -

Kondenzační a ne kompenzační, ty inteligentní opice.

Andri
Nepřihlášený uživatel

#12

2014-06-01 19:57

Miluji naši planetu a naši republiku. Proto jsem proti jakémukoliv přeletu amerických letadel přes ČR, které by mohly znečišťovat a trávit její obyvatele a faunu!!! Každý z nás má právo žít v čistém prostředí bez chemikálií, těžkých kovů a jiných nebezpečných látek, které jsou na nás sypány z amerických letadel.


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re: Re:

2014-06-01 20:12

#10: Kumsťa - Re: Re:

přesně jste to odhalil


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-06-01 20:45

je nehorázné, že se o tomto dění mlčí, ovšem komu byly vidět kalhotky o tom je denně informací záplava...

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-06-01 21:29

Amíci jsou největší nebezpečí k vraždění, nechceme je zde. Ukrajina byla poslední tečka.

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-06-02 08:10

Nezapoměňte, že toto rozprašování dělají nad našim územím i letecké společností jiných států!!!! Například Saudská Arábie!!! Téměř všechna letadla jsou modifikována na rozprašování! Sledujte oblohu a hledejte odkazy jako CHEMTRAILS, GEOIŽENÝRSTVÍ(GEOENGINEERING), TED L. GUNDERSON, CO TO NA SVĚT SPREJUJÍ, OD KUD FOUKÁ CHEMTRAILS a podobně!!!!!!!!
pravdajeděsivá

#17 Re: ceska hovada

2014-06-02 09:28

#4: Kumsťa -

tak ty si jeliman :) kompenzační čáry? vrať se na základku. Když už tak kondenzační a až budeš věnovat otázce chemtrails aspoň 2 hodiny tak se vrať a můžeš diskutovat. Timhle tématem se zabývají i někteří vrcholní politici. 
Jen krátké info pro tebe, zbytek si totiž vygooglíš viď?
Kondenzační stopa (contrail) která vzniká za letadlem jsou jen krystalky ledu. Díky vysoké teplotě motoru a mínusové teplotě okolního vzduchu vzniká kondezace. Takovej ledík v 8-12 km má životnost asi jako jepice. Podle expertů kteří sami chemtrails vyvrací :) kondezační stopa vydrží na obloze (za letadlem) několik vteřin nebo i málo minut - v extrémně příznivých podmínkách (vysoká vlhkost, bezvětří: v 8-12 km téměř nemožné) vydrží i třeba půl hodiny.
Většinou jsme výdali krátký ocásek za letadlem který hned mizel. Pokud si dáš tu práci a čas a budeš koukat na oblohu, uvidíš čáry za letadly které zůstávají i několik hodin! A pokud vydržíš eště trochu dýl, zjistíš že ty čáry se pomalu jakoby roztahují a tvoří celistvou oblačnost. 
Se zvýšeným obsahem hliníku který se podle vás popíračů neděje, pracuje nechvalně známá firma Monsanto - produkují semínka odolná vůči hliníku - proč když se to neděje??
Vypni televizi, přestaň žrát sračky, začni opravdu myslet, nebuď ovce. 

tohle je hodně čerstvej příspěvek, samozřejmě v TV to neuvidíš ;) https://www.youtube.com/watch?v=zyRCuoAMgiY


Nepřihlášený uživatel

#18 Re:

2014-06-02 11:07

#2: -

tak trochu dost poraženecký postoj. Pokud takových lidí je víc, nelze se divit, že věci u nás mají takovou podobu jakou mají.

po mně nejdou

#19 Něco si přečtěte

2014-06-02 12:10

golden25

#20 Re: Re: Re:

2014-06-02 13:17

#10: Kumsťa - Re: Re:  

 Ale samozřejmě, tohle je hoax jako prase..

Jeromen

#21 Re: Chemtrails

2014-06-02 22:49

#1: pepka - Chemtrails

Brzy, jazyk, nazývat, Havel --- na Ruzyň byla také petice a co se stalo? Nebudu hulvát - nic.


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-06-03 11:27

Sem rád ze to nekdo konecne uskutecnil.Ty parchanti nas sprejuji kazdy den a muj pes je nato alergický.

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-06-03 11:49

Pravda zvítězí !!!

Nepřihlášený uživatel

#24 On těm kospiračním teoriím ještě někdo věří?

2014-06-03 14:02

Chápal jsem po revoluci, lidi to neznali, všelijaké duchovní energie, šarlatáni, ilumináti ... Ale dnes? Těm blbostem pořád někdo věří?!
Marimar8888

#25 Prd

2014-06-03 20:01

To je naprosto potrhlá petice. Copak už vy magoři nepřestanete tím hloupnutím na entou?