Dopis ministru Jiřímu Pospíšilovi ve věci Romana Smetany

Petr Vilímec

#1

2012-03-27 19:05

Tady v ČR je dost činů bráno jako trestný čin, aby stát znemožnil zaměstnávat oponenty. Jinde stačí pokuta, ale u nás je to jako skrytá normalizace.
J Kodym

#2 Kyc nejhrubsiho zrna

2012-03-27 19:26

Jakych 100 dnu nepodminenho zalare? Za jake kresleni tykadel? Jake rozvraceni poradku? Jaka stiznost pro poruseni zakona? Vy si snad delate legraci, nemuzu uverit, ze takovyhle canc podepsal Ondrej Liska, ktereho jsem ja blbec volil.

Václav Šír

#3

2012-03-27 20:45

Původně dostal 100 hodin veřejně prospěšných prací. Jak byste třeba Vy osobně potrestali počmárání desítek soukromých vozidel? Těch 100 dnů vězení si z toho udělal sám tím, že původní trest odmítl podstoupit...

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-03-27 21:38

Chci aby tato zem příslušela k Západu.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2012-03-27 21:58

#4: -

No, tak to se Vám touto peticí rozhodně nesplní. Na Západě (tedy tom ideálním, který neexistuje) je právo vždy, všemi a za všech okolností respektováno. Pan Smetana právo nerespektoval a respektovat nehodlá. Kdo mu fandí, staví se automaticky na jeho úroveň.

pw

#6

2012-03-27 22:08

Nerespektoval, ale proc? Protoze mozna nechce byt ovce jako 99% lidi tady, co se jen ohnou a pak si jen chudacci stezujou u piva. Az to pravo zacnou, jak vy rikate "respektovat" ti nahore, pak ja reknu ano, patri mu to. Do te doby budu stat za nim na 100%. Vy si zase bezte sednout do hospody a stezovat si jak je vsechno drahy, popripade jestli volit ODS nebo CSSD.

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-03-27 22:19

velka prepojata fraska,vsichni obcani maj stejne smysleni,akorad si stezuji za dvermi.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-03-27 22:45


aleš

#9

2012-03-27 22:47

A učitel souložící ze svojí žákyní dostal dnes v Tachově podmínku.Shodou okolností papaláš v ODS ....?

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-03-27 23:47

ukázkový případ švejkoviny:-)))

Nepřihlášený uživatel

#11

2012-03-27 23:49

Nesouhlasím s tímto absolutně nepřiměřeným trestem!
Vlastimil Pokorný

#12 Re: Re:

2012-03-28 00:14

#5: - Re:

I pro příspěvek 3 ... jak potrestáte chodce na půlnočním přechodu, kdy nic evidentně nejede, ale jemu prostě svítí červená? ... Smetana škodu uhradil, tedy uhradil náklady na vyjádření svého názoru. Právo není samonosné. Musí něco chránit. ... Tohle nemá s ochranou nic společného. Madam Langerová se po něm prostě svezla, tedy evidentně je morálně stejně ztracená jako její pan manžel. ... Držím se hodně na uzdě ve vyjadřování. Jsem příšerně rozezlen za to, kdo se v tomhle státě zavírá a přitom si jiný skutečný hajzl telefonuje po tom, co skoro někoho zavraždil.

Fery

#13 Re: Kyc nejhrubsiho zrna

2012-03-28 01:18

#2: J Kodym - Kyc nejhrubsiho zrna

Vy jste asi spadl z měsíce nebo nevíte co se v táto zemi děje.


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: je vylouceno aby NS takovou stiznost uznal.

2012-03-28 09:29

Soudkyne postupovala presne dle zakona, rozsudek je je dobre oduvodnen. Chapu ze pan Smetana je asi znechucen, na druhou stranu pokuty ulozene soudem se musi platit vsude na svete. Pokud neni spokojen, ni mu nebrani aby on a jeho priznivci zalozili politickou stranu a kandidovali ve volbach. Sppis mi vadi ze po odchodu z vezeni zustane na krku statu a socialce, protoze se zapisem v rejstriku ho nikdo nezamestna.

Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2012-03-28 09:57

#3: Václav Šír -  

 Volební plakáty nejsou soukromé vozidlo!


Nepřihlášený uživatel

#16

2012-03-28 10:27

Komentář jsem napsal na blogu iDnes v rubrice Politika,autor Nedbaly.
S.W.

#17 všem

2012-03-28 11:01

O čem to tady diskutujete? Vždyť je to horší nebo alespoň stejné jako za komunismu! Za tohle se bojovalo? Chtěli jsme svobodu slova a svobodného projevu! Faktická škoda byla uhrazena, tak o čem se tu bavíme? O svobodě projevu, která byla hrubě porušena potrestáním za přimalování tykadel, zatímco pan prezident hlásí, že "odposlechy ničí demokracii" v souvislosti s kauzou pánů Béma a Janouška - tak jak to tedy je? Opravdové průsery se zametají pod koberec a z nesmyslů se dělají exemplární případy!!! Já už tady v té zemi vůbec nechci žít :-(


Nepřihlášený uživatel

#18

2012-03-28 11:31

Ve svých nácti letech ,jsem popsal fixem hodně podobným způsobem bilboardy ve Zlíně,když byly první senátní volby a kandidovali lidé ,za ,které bych do ohně ruku nedal.Bylo to ve smyslu,mezera mezi zuby,pihy,čertovské rohy apod.Dostal jsem napomenutí městské policie,žádná pokuta,jenom napomenutí.Bylo mi náct a měl jsem svůj názor a sama policistka mi tenkrát řekla,že tu jsou mnohem závažnější případy,než tohle.Škodu bych klidně uhradil,ale tenkrát po mě nikdo nic nechtěl a jako náctiletému mi bohatě stačil tento zážitek s policií.Řeknu na rovinu,že pokud uvidím předvolební plakát,hlásající lži apod.BUDU MÍT FIXU PŘIPRAVENOU!
Franta

#19 Re:

2012-03-28 13:09

#18: -

Taky si připravím fixu. Jsem ze Zlína.

janaja

#20

2012-03-28 15:34

Už to, že jediná strana ODS si stěžovala na pomalované plakáty o něčem svědčí.Proč každá druhá to nechala bez povšimnutí.Obličej Langra a jeho ženy je tak nesympatický nebojím se říct OŠKLIVÝ,že té babě šlo o to, že ještě víc ten její zošklivěl.
Vlastenec

#21 Fixa

2012-03-28 15:42

Mějte fixi připravené. Je to naše jediná možnost, jak se k tomu všemu co se v naší zemi děje, svobodně vyjádřit. S. Valašské Meziříčí
J Kodym

#22 Re:

2012-03-28 16:36

#9: aleš -  

 

Dostal 27 mesicu vezeni s podminecnym odkladem. Dokazete porozumet vetsimu mnozstvi informaci nez jednomu lzivemu novinovemu titulku?

J Kodym

#23 Re: Re: Kyc nejhrubsiho zrna

2012-03-28 16:38

#13: Fery - Re: Kyc nejhrubsiho zrna 

No jo Fery, tak osobni invektivy uz jsme probrali, ted mi jeste odpovez na ty otazky. Ta petice je snuska hlouposti, lzi a vymyslu.


Nepřihlášený uživatel

#24

2012-03-28 18:31

přesně to sem napsal na fejsbuk , nemůže za to , že se vyspal do reálného obrazu politika ... s tykadlem či vrtulkou
VJ

Nepřihlášený uživatel

#25

2012-03-28 18:36

S peticí bezvýhradně souhlasím, kriminalizace občanské neposlušnosti zavání totalitou a nepatří do občanské společnosti. Aplikace tresntího práva na tento případ je naprosto nepřiměřená. Společenské nebezpečnost takového skutku je nulová, zejména za situace, kdy byla škoda na majetku uhrazena. Mgr. Alexandra Juráčková, advokátka