Obnovu Tyršových sadů ano, ale šetrně k přírodě a bez plýtvání


Nepřihlášený uživatel

#201

2012-04-13 14:26

JEN ČESTNĚ A DEMOKRATICKY !
Pavel Suchomel

Nepřihlášený uživatel

#202

2012-04-23 19:47

Prosím nechte Tyršovy sady takové jaké jsou.Strom je také život. Děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#203

2012-04-24 13:51

Začínám se obávat, že na Pardubicích leží nějaké prokletí. Od doby, co se postavil Afi palác, je všechno čím dál horší.

Nepřihlášený uživatel

#204 Vydělávejte 2% denně

2012-04-30 15:31

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://zkracene.cz/oChc
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Pokud nechcete investovat sve penize, lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory.(nedoporucuju, je to zdlouhave) Jinak neni nutne nekoho shanet. Vydelava se i tak. Je to jen takovy bonus. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.

Nepřihlášený uživatel

#205

2012-05-01 01:03

Proti kácení nic nemám, některé stromy přesluhují a slouží maximálně jako úkryt pro feťáky a bezdomovce s krabicovým vínem. Ten park potřebuje od základu předělat! Podívejte se jak vypadají "vzrostlé stromy" nad Sukovou třídou... drží je pohromadě lana aby nespadly na projíždějící auta, nebo třeba autobus plný dětí jedoucích do školy! Takhle bezpečný chcete celý park? Je třeba s ním něco udělat a jelikož se stromy v parku zanedbávaly dost dlouho bude kácení drastičtější resp. rozsáhlejší než by bylo bývalo nutné.
mirek

#206 Re:

2012-05-01 19:00

#205: -  

stromy na Sukovce jsou špatnější, ovšem v parku je většina stromů v pořádku, zdravá a bezpečná, praví to znalecký posudek Agentury ochrany přírody a krajiny


Nepřihlášený uživatel

#207

2012-05-05 02:22

Nemyslim si ze je moudre kacet stromy.fauna a flora je posledni zbytek krasi na svete.
mival

#208

2012-05-11 09:28

Jsem Pardubák a vyrábím 20 let pro města lavičky a další mobiliář.Když vezmu jenom jednu projektovanou lavičku která má stát 68 820Kč a vynásobím 42kusy=2 890 440Kč.
Já za tuto cenu udělám 444 kusů laviček.
Když vezmete,že na jedné lavičce můžou sedět min 3 občané tak u projektovaných to dělá
42 x 3 =126 občanů
u mé lavičky 444 x 3 = 1332 obyvatel
s pozdravem www.mival.cz

Nepřihlášený uživatel

#209 Re:

2012-05-14 19:26

#3: -

To není žádná kletba, ale normální korupce. Lidi přestaňme být slepí a poddajní. To už nejde tak dál, je to jen díky nám, že jsme takové ovce!!!

Kdo z vás je právník a je schopen sepsat trestní oznámení na neznámého pachatele pro zneužití pravomoci veřejného činitele, udělejte to, já to neumím, moc mě to mrzí, že to neumím.

Nejlepší obrana je útok. Nenechme je v klidu. Docela jistě v tom jede František Brendl, podle toho jak se za to bere. Bude jich víc, je to celá mafie. Také na odboru životního prostředí jsou podplacení, jinak by takové zločiny nemohli schválit.


Nepřihlášený uživatel

#210

2012-05-15 08:23

Navržená obnova Tyršových sadů je v souladu s rozdáváním státních financí (pravděpodobně kmotrům) v době, kdy je třeba systematicky řešit financování státu. Takovéto turecké hospodaření by si rodinný rozpočet (v ekonomické situaci v jaké stát je) nikdy nemohl dovolit. Stát ano. V kase je čím dál méně peněz, tak se dolují po menších částkách, dokud to jde. Nic se nezmění, dokud se zlodějina nezačne nazývat zlodějinou. Když se kradou miliardy, zloděj vysoudí odškodné a omluvu. Když se kradou stokoruny, je vládní návrh 3x a doživotí. Je jasné kdo a jak nám určuje ekonomický a politický děj, do kterého není voliči dovoleno v žádném případě zasáhnout… Je čas defenestrace, nejde o ojedinělé případy!.
V.

Nepřihlášený uživatel

#211

2012-05-15 09:31

Jedinou možnou formou revitalizace parku, jsou postupné práce v průběhu jeho údržby. Dodnes to město ignorovalo a ignoruje. Práce se musí dělat posupně, bez zásadního narušení životního prostředí pro faunu a flóru. Tak pracuje hospodář. Hodně dlouhou dobu se do sadů neinvestovalo, údržba žádná a dnes si chytří radní myslí, že jsou spásou a že to zvládnou za sezónu. Dokáží si představit, co to přinese? Určitě ne, jinak by takovou hrůzu nemohli schválit! A co potom? Zase bez údržby? A budeme zase 50 let čekat, až zeleň vyroste, zesílí a srovná se biotop? Já se toho už nedožiju. Navržený způsob zlikviduje většinu fauny (nejenom ptactva) i flóry. Je to ale jediný způsob, jak vyrvat zbytky peněz ze státní kasy. Takhle hospodář nepracuje. Takhle pracuje zloděj.

Nepřihlášený uživatel

#212

2012-05-16 11:24

Je dobře, že se o to staráte. Jen jsem zvědavá, jak to dopadne. Je to neuvěřitelný, že člověk se musí o takové základní rozumné věci s někým dohadovat. Nojo...jde o prachy.

Nepřihlášený uživatel

#213

2012-05-16 21:51

Celý projekt považuji za sbírku rádoby originálních nápadů projektantů. Nejšílenější je pro mne použití zemních svítidel. Tolik se toho už napsalo o světelném smogu!!!!!Marie Mlejnková

Nepřihlášený uživatel

#214

2012-05-31 10:48

Dobrý den! Naprosto souhlasím s touto peticí a odmítám devastaci Tyršových sadů kvůli finančním zájmům našich konšelů (dotacím u EU),kteří pro peníze jsou schopni zničit přírodu.Pro tyto akce jsme je nevolili!!Je to arogance vůči voličům a zneužití důvěry.Je nás většina,máme rádi stromy a živou přírodu,chceme dýchat čistý vzduch.Toho betonu a asfaltu je tady až příliš!!!
Zúčastním se všech forem protestů,prosím informujte mě!
Ladislav Mironiuk