Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka


Nepřihlášený uživatel

#101

2012-10-17 13:07

Když relativně dobří hráči nevědí co hrát, tak to je tragédie. Bílek je absolutně neschopný trenér.
Dynýn

#102

2012-10-17 13:09

Arogantní přístup Bílka a jeho absolutně chybný výběr hráčů, zařazování do sestavy hráče momentálně bez formy a stále sebe se obhajující trenér je katastrofou a hrobníkem fotbalové reprezentace.
Gratias

#103 Ad kauza Bílek

2012-10-17 13:10

Mizerné výsledky a hra národního mužstva, arogantní, přezíravé vystupování, pochybné vazby s vedením fotbalového svazu i způsob, jímž byl uveden do této funkce. Působí očividně nekompetentně, o to víc namyšleně.
e

#104

2012-10-17 13:10

Bílku ty osle,už buď kurva soudný!!!Tvůj čas nadešel!!!
Kdy jindy vyměnit trenéra než teď???!!!
T.

#105 Pravopis

2012-10-17 13:21

To prostě nejde, ačkoliv bych rád, nemůžu podepsat petici, jejíž autor je zřejmě negramot!!!

Nepřihlášený uživatel

#106 Bílek ven!

2012-10-17 13:23

Kolikrát to ještě musí Bílek podělat, než konečně vypadne?!

Nepřihlášený uživatel

#107

2012-10-17 13:27

nevím jak dlouho tam ještě Bílek at už táhne ,vždyt se na to nedá dívat a všichni na to čumí ze svazu a dží nad ním ruku , dokud je čas ještě něco dělat ,dejte tam Františka Komnackého
baltik

#108

2012-10-17 13:27

U pana Bílka chybí sebereflexe. Tak špatné výkony jaké jsou vidět pod vedením tohoto "trenéra" už hodně dlouho nebylo k vidění. Mužstvo prostě neví co má hrát.

Nepřihlášený uživatel

#109

2012-10-17 13:27

a spolu s nim i Plasila, Rezka, Pekharta
přezchlapec

#110 Vždyť se mu daří,

2012-10-17 13:28

drží v kvalifikaci stále neporazitelnost,což asi málokdo čekal,po 3 zápasech a s takovými těžkými soupeři jako Dánsko a Bulharsko dokonce naši nedostali ani gól
Šolťa

#111

2012-10-17 13:30

Na EURU vedl tréninky a taktickou přípravu trenér Dovalil, tak jsme aspoň něco uhráli. Ale pod deBílkem to jde zase všechno do kytek...PRYČ S NÍM!!!!!!!!!!!! Ten nemá ani na to aby trénoval nějakej tým v okresním přeboru, natož repre. Naprosto neschopný člověk na pozici trenéra. Ano spousta hráčů tam taky podle mě nepatří a nedokáže hrát naplno, ale od toho tam ten kouč je, aby je dokázal namotivovat, jenže deBílek nedokáže vůbec nic...pokud bude u kormidla dále, tak končím se sledováním a fanděním...
Šolťa

#112 Re: Bílek ven!

2012-10-17 13:32

#106: - Bílek ven!

Bohužel to vypadá že dokud bude žít, tak asi nikdy nevypadne :(

 


Nepřihlášený uživatel

#113

2012-10-17 13:32

Je to samé ,jak kdysi trénoval Chovanec nároďák a starý zkušený Bruckner mu dělal asistenta!!! To mi
hlava nebrala a teď se to opakuje. Nedivím se ,že Komňacký odešel, protože dělat asistenta Bílkovi, který nikdy jako trenér nic nedokázal nemůže překousnout. Ale to je v Česku asi normální, tak jak jsou v politice lidi na nesprávných místech, tak je to i ve sportu. A prosím Vás, odkud vyhrabali Pešiceho??? Já myslel ,že už nežije a najednou je asistent. Přitom máme tolik kvalitních trenérů, co už něco dokázali /Vrba,Komňacký adalší/ , tak proč jim nikdo nedá šanci a pořád tan nechává naprostého diletanta.A ty jeho řeči, že jsme neměli kvalitu atd. ať si strčí někam. Ta hra pod jeho vedením nemá vůbec hlavu natož patu. Kluci ani neví co mají hrát, i když i já si myslím, že tam někteří už nemají co dělat a dal bych šanci mladším i za cenu, že nepostoupíme na MS, taky co bychom tam dělali s tímto mančaftem a hlavně Bílkem - jenom ostudu.
Mira68

#114

2012-10-17 13:35

Nejhorší trenér od osamostatnění ČR. Nemá tam co dělat!!

Nepřihlášený uživatel

#115 Stručně:

2012-10-17 13:35

Už včera bylo pozdě!
Dr. Krejzyber

#116

2012-10-17 13:36

Pan Bílek byl výtečný hráč a má mnohé zásluhy, které mu nikdo nechce brát. Nejspíš už to ani není jen jeho problém, ty ubohé výkony. Vedení svazu se spokojí s podprůměrem, jen aby nemuselo vstoupit do konfliktu. To je tak typické pro dnešní Bohémii...fotbalový nároďák symbolizuje ten marasmus. Proto jsem podepsal, nezodpovědní zodpovědní nás všechny táhnou ke dnu.

Nepřihlášený uživatel

#117

2012-10-17 13:37

UBOHOST !!!
zampi

#118

2012-10-17 13:38

Nechápu, jak může člověk bez výraznýho úspěchu trénovat národní mužstvo a trenéři jako Hřebík a Vrba jsou schválně přehlíženi. Hnus, doufam že se tam zase nějakou shodou náhod nedostanete na mistrovství
půlvejce smrduté

#119 Bílka máme nejradši, protože je kus...

2012-10-17 13:41

Ve všech vyspělých zemích se klade na výběr trenéra maximální důraz viz.ANGLIE!!!!!!!Ital,RUSKO!!!Holanďan, Slováci si přáli našeho nejlepšího trenéra atd. a co Česko? Dosadí trenéra, který nejenom, že nemá žádné trenérské úspěchy, ale je i veřejnosti krajně nesympatický! Funkcí reprezentačního trenéra má být ohodnocen nejlepší trenér v zemi! Je to pan Bílek? Ani náhodou! Spíše naopak. Pan Bílek dostal funkci jenom na základě kamarádství s panem Haškem, který jako předseda svazu měl spíše podobným praktikám zabránit. ...Co na to pan Pelta? Nic překvapivého,jako vždy, nezklamal!Prodloužil tragickému Bílkovi funkci na další období a fanouškům fotbalu se vysmál! Pro koho se fotbal hraje pane Pelto? No přece pro moje peníze,šaškové a koukejte plnit stadiony!!
ondramiko

#120

2012-10-17 13:42

Od nástupu trenera Bílka se mi náš fotbal nelibí. Je to nemastné neslané a štve mě jeho alibismus po každém zápase.
PRK21

#121

2012-10-17 13:45

Nemá tam co dělat, pořád chce ,,hrát" na jednoho útočníka, ale asi ještě nezjistil, že Dino Koller už pár let za repre nahraje...
Když pak slyším - tenhle zápas chceme zvládnout, dát goly aby sme si zvedli sebevědomí - chce se mi zvracet, žádná pokora, nic....to se pak není čemu divit že hráči na hřišti hodinu neběhají, nehrajou...jestli jim tohle cpe před zápasem do hlavy.
Berny1568

#122

2012-10-17 13:48

Myslím že není potřeba se vyjadřovat ke kvalitám p.Bílka každý vidí sám co dokáže
Tafaraj

#123 Zpátečnické

2012-10-17 13:48

jako zbytek českého fotbalu


Nepřihlášený uživatel

#124

2012-10-17 13:48

...na fotbal jsem v podstatě od Eura koukal útržkovitě,teda mám na mysli repre,až teď jsem koukal na část zápasu s Maltou a celý Bulhary a mám zase na dlouho dost pokud se něco nezmění a tím něco je osoba trenéra tak se náš pád nezastaví ani tady kde jsme,proto velice rád připojuji svůj podpis a kéž by to vedlo k tomu že ti co jsou za to odpovědní otevřou oči konečně
hanys

#125

2012-10-17 13:49

3 roky už se na reprezentaci nedá dívat, české kluby hrají lepší fotbal (Plzeň, Sparta, Olomouc, Liberec...)!!!