Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka


Nepřihlášený uživatel

#1251

2013-03-22 23:51

Takovej plešatej TROLL

Nepřihlášený uživatel

#1252

2013-03-22 23:54

Pane Bílku, nemáte na to. Odejděte prosím.

Nepřihlášený uživatel

#1253

2013-03-22 23:55

Reprezentace hraje úplně bez zápalu, vůbec v tom není srdce, jediný uspěch pod panem Bilkem bylo čtvrtfinále na ME 2012, ale řekněme si to upřímně, proti Polsku a Řecku vyhrál ten horší tým a poláci prostě tšch posledních 30 minut nezvládli v hlavě, jelikož byli domácí.

Pan bílek by měl být soudný, říct že končí a přestat dělat ostudu.

V evropě je Anglická liga, Italská liga, Francouzská, Španělská a Německá liga, to jsou špičkové ligy, s těchto lig je v reprezentaci akorád Čech, jinak Rosický co v Arsenalu nosí pití a běhá po doktorech, Kozák který zatím v Laciu jen střídá, Selasi a Jiráček v německu jenom sedí. Pak je v repre pár plzenáků a dva sparťani, proč ne, poslední dobou sou tyto týmy na vzestupu. Pak jsou tam další hráči co někde jen střídají no a vše to ukončujou hráči z druhých lig. To je fakt reprezentace jak má být.

Nepřihlášený uživatel

#1254

2013-03-23 00:06

bílek je zaslepen svou špatnou vizí a absolutně není takticky založen. a pokud mu to někdo diktuje zhora, tak ti ještě dříve ven, než bílek

Nepřihlášený uživatel

#1255

2013-03-23 00:17

Po Dánsku snad už ani není třeba jakéhokoliv komentáře...

Nepřihlášený uživatel

#1256

2013-03-23 00:24

Olomouc supr admosféra,jen hrači nevědí co hrát a to je trenérem. Ti kluci to hrát umí !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#1257 Re: Bilek je k....t!!

2013-03-23 00:47

#1: mildakos -

Jsem sice mladej ale mam takovy pocit ze fotbalu rozumim daleko vice nez pa de.bilek.Nechapu proc porad hraje styl ala Koller.Lafata sam na hrotu?Nesmysl!Neni tolik houzevnaty a silny na to aby neco vymyslel a vrhnul se do souperovy obrany.Ty goly ktere vstrelil proti slovensku?Jednoduse haluz!Prvni gol dejme tomu po pekne sehrane akci.ALe ten druhy.To ani nevedel jak ho dal!Nechapu pana de.bilka.Na co tam stavi takovou debilni zalohu.Uznam ze rosicky hru trochu ozivil ale nemuze to ubehat vsechno sam!!!A nechapu bilkovu strategii!!!Proc nepostavi do hry 2 utocniky?V pratelskem utkani klidne postavy dva hroty protoze o nic nejde.Ale jak jde o repre a kvalifikaci tak je posrany i z blbych Danu.Danove jenom cekali na brejky..A povedlo se.Ja bych volil Kozaka a Lafatu.A taky nechapu ty nase ceske zalozniky?Proc se nepokouseji udelat si prostor a palit to na branu?Vsemozne vymysleji jak dostat mic do pokutoveho uzemi a souper jejich hru lehce precte.Co je na to kruci tezkyho zkusit si udelat prostor a pokusit o strelu z dalky!!!Jediny cesky fotbalista ktery to dokazal byl Pavel Nedved.Co je tam na to hristi uci?Same frajerinky s micem a v opravdovem zapase maji nadelano do kalhotjJsou  to velci trapaci.Hraji narazeckama v nerozhybane hre a misto toho aby tlacily mic do predu tak v uplne jednoduche chvily kdy ma zaloznik prostor na to aby se rozbehl a zkusil neco vymyslet odkopne mic zpet na obrance a ted zpetne na brankare a ten to nakopava do prostoru.A takhle porad do okola!De bilek je opravdu velky traged.Skodi narodaku a dela ostudu ceskemu fotbalu.Pan Pelta by se mel opravdu zamyslet a zacit s tim neco delat!!!!


Nepřihlášený uživatel

#1258 Re:

2013-03-23 00:49

#24: mara -

Nevím, co ten neschopný moula Bílků, radí hráčům, ale spíš mi připadá, že se přišel na lavičku podívat, cože to je za hru ten fotbal a pak celý zkoprnělý bez jakékoliv emoce konstatuje, že ten systém 4-5-1 je fakt nejlepší a jde si dát whisku s mafiánem Peltou, aby se poradili, jak se dál držet u kormidla, i když v zápase se jejich taktika (jestli nějaká vůbec byla, spíš bych se vsadil, že si nechali poradit od "zkušenějších " borců) nějak minula účinkem. Po dnešku si myslím, že v Arménii nastoupíme v rozestavení 6-4-0 s překvapivými průniky Petra Čecha za obranu soupeře. Vždycky jsem si myslel, že trenér národního mužstva má být zkušený odborník, ale nechápu, kde se vzal ten bezpohlavní Žloutek a jak se o střídačku tak dlouho nabubřele opírá, asi si taky dám přihlášku na tenérský kurz, když vidím, jací moulové to kočujou. Už ale dost nářků, příště se půjdu raději podívat na místní krajský přebor, abych si spravil náladu. Karel N.


Nepřihlášený uživatel

#1259 Re:

2013-03-23 00:49

#1256: -

Blbost.Jestli ty rozumis fotbalu tak jsem analfabet.Porid si bryle.Diky:-)Neznamena ze jsme uhrali 2 krasne vysledky v pratelskych zapasech.Tam o nic nejde.Hraci vi co si muzou dovolit a kdyz ztrati nikdo jim hlavu neukosne.Dulezite je co predvadeji v kvalifikaci.A tam predvadeji kulovy.Akorat nesmyslne padaji ala Baros!


Nepřihlášený uživatel

#1260 Re: Zeman vs. De Rossi

2013-03-23 01:10

#67: Změna je život! - Zeman vs. De Rossi

To by ale byl konec současných bossů a to si přece nemůžou dovolit, kde by se jinak uchytli, když i na úřadu práce by jim zavřeli před čenichem. Je to u nás jako s politiky, jen se napakovat, pomluvit druhého a raději nic neřešit, aby se náhodou neukázalo, že ničemu nerozumím. Naříkáme, že se vůbec na ten náš fotbal nedá koukat, ale o tom jim vůbec nejde, hlavně, že si navzájem schválí miliony. Už vůbec nejde o sport, hnus. Doufám, že pana velkotrenéra Žloutka i s mafiánem Peltou zatknou v Arménii za pašování bílých košil aspoň na 2 roky a nařídí jim nucené veřejněprospěšné práce .  Karel N.

FANS

#1261 PELTA A SPOL

2013-03-23 07:47

ja jsem nechapal uz ty kecy pred zapasem ze chcou postavit narodni stadion i pro atletiku PELTA JE TROTL KTERY JESTE NAS CHCE SPOJIT ZE SLOVAKY A BILEK NEMA ZADNY NAZOR NA NIC NA TOZ NA FOTBAL OBA AT VYPADNOU Z REPRE.

Nepřihlášený uživatel

#1262

2013-03-23 09:14

Už jsem si dlouho nezabrečel,ták Vám děkuji pane Bílek,že jsem si vyčistil zrak!
fox

#1263

2013-03-23 13:30

Jestli nevyhrajema s Arménií, bude to můj konec...
Tak tos mě "trenére" dostal. Za tvoje výsledky by každý jiný dostal padáka už dávno!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-23 17:10


LL

#1265 to už není normál

2013-03-23 23:40

nechápu-už delší dobu pomale celej národ žádá odchod-vykopnutí Bílka - a??? furt je tam a nikdo s tím nic nedělá ..... no korupce je očividně všude přítomná :(
Bílek

#1266 Re: Re:

2013-03-23 23:51

#1258: - Re:

přesně-radši nějakej dobrej ligovej, než extrémně trapnej nároďák

-voni na to maj-jen to vedení je totalně v pr....

Vybrat přezdívku

#1267 tréner BÍLEK

2013-03-24 16:39


Pan Bílek je nemasní, neslaní tak vypadají aj výsledky na hrací ploše.Jako trenér tam dávno
nemá co dělat.Je to o psychologii a taktice na to on nemá.

Nepřihlášený uživatel

#1268

2013-03-24 20:13

Michal Bílek je hrobař české kopané!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alda

#1269 Je tu nejak ticho po zapase s Danama

2013-03-25 10:14

Prosím pana autora tohoto projektu o znovu nabytí sil, a aby opet rozjel propagaci techto stránek, protože zápas s Dánskem už měla být poslední kapka pro Peltu, aby ho odvolal... A nic ! deBilek VEN a Franta Komňacký na post hlavního trenéra !!!
Martin

#1270 Bílkova skořápka praskne!

2013-03-25 12:54

Hezky to maj vyobrazený na http://bilek.over.cz/ :-))
Tom

#1271 Bílek VEN !!!!

2013-03-27 10:04

Pan Bílek opakovaně vyslyšel názory ostatních, když mu teče do bot. A ejhle, tři branky v soupeřově brance. Bílek VEN!!!


Nepřihlášený uživatel

#1272

2013-03-27 18:33

Doufám,že náš názor vyslyší a odejde.Děkujeme pane Bílku,ale my vás opravdu nechceme a vašich chyb a haluzí jsme si vědomi.

Nepřihlášený uživatel

#1273

2013-03-28 08:48

Vyhoďte Bílka ven....já osobně chci Vrbu....

Nepřihlášený uživatel

#1274

2013-03-28 15:31

Byl jsem vloni v létě v Turecku !!! I ten poslední stánkový prodavač tam věděl to, co Bílek ne: Baroš to jsou kurvy, šoustání a chlast - ale nikoliv fotbal a výkony !!! Ale na ME v Polsku ho Bílek stavěl - i když se pouze kopal za uši.....a válel po zemi !!!

Nepřihlášený uživatel

#1275

2013-04-19 05:22

Pan Bílek by si měl uvědomit že v roli hlavního trenéra nic nedokázal, nejde přitom o prohrané zápasy, ale o předvedenou hru, pod jeho vedením není vidět žádný systém, je to prostě jak se říká, hra na náhodu. Proto nechápu, jak se za něho může postavit většina předsednictva FAČR včele s panem Peltou a rovněž i samotní hráči reprezentace (asi mají někteří obavy že by pod druhým trenérem neměli místo v nominaci jisté). Pan Bílek by měl být soudný a odejít sám.