Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka

M

#151

2012-10-17 14:41

Bílek už měl dávno skončit, výběr hráčů je hrozný, žádné výsledky, žádný styl. Mirek

Nepřihlášený uživatel

#152

2012-10-17 14:44

Já každý zápas fandím našemu soupeři a Bílek už byl v pytli,je to kámoš Haška který ho tam dosadil....a Šmicer je to sámé pořád si plácají pozádech blbečci...ale kdyby Bílka vyhodili jen ať tam nedaj Japonce Haška .........
Pavel Číla
Autor této petice

#153 Hrubka u popisu petice

2012-10-17 14:45

Omlouvám se za původně špatně napsaný slogan provázející tuto petici, psal jsem ho včera večer ve velkém rozčarování z posledního výkonu našich fotbalových reprezentantů. Díky Všem, kteří mě na to upozornili.
Travinho

#154 nechápu

2012-10-17 14:48

 

Prostě kádr nemá kvalitu, s tím je potřeba se smířit, remizy s Bulharskem a Dánskem jsou tak standard a rozhodně ne důvod k odvolání. Nechápu ani média, kdy vyzdvyhují hubenou výhru nad trapnou Maltou a hned kritizují za Bulharsko, ikdyž výkon byl podle mě stoprocentně lepší...

P

#155

2012-10-17 14:48

to co předvadi reprezentace pod Bílkem je strašne, kdo se ma na to dívat?? mame dost kvalitnich a nadějnych hráču (Jiráček,Darida atd.) ,ale musi dostat šanci.. dalši věc k nepochopeni je proč pořad hrajou na 1 utočnika proč nehrajou na 2 utočniky ?? většinou nasazuje Peharta (předtim Baroše), ale proč k němu nenasadi Lafatu?? kteremuse v lize střecky daři!! EURO bylo taky jen o štěsti že jsme se dostali do čtvrtfinale.. Bílek měl skončit už davno!!! BÍLEK VEN!!!

Nepřihlášený uživatel

#156

2012-10-17 14:53

Konstatiováníod trenéra, že jsme hráli 60 minut špatně, to se mi snad jen zdá.
Od čeho tam právě trenér Bílek je, když s tím nic nedělá a sedí na lavičce jak pecka.

Nepřihlášený uživatel

#157

2012-10-17 14:53

Bez systému se nedá hrát. Bílek pokračuje pouze v tom, co zbylo po Brücknerovi. Pokračuje v tom automaticky, aniž by si všiml, že mužstvo je jiné a že se změnil i fotbal. Začleňování nových hráčů do týmu se neděje. Nové hráče do týmu zařazuje z donucení okolnostmi, když už mu z jeho stálého týmu nezbývá. Jeho "vyvolení" můžou hrát nebo i sedět na lavičce v zahraniční HorníDolní, přesto budou pozváni na sraz. Zato hráč, který podává stabilní výkony u nás v lize(vyjma Sparty), ten má smůlu.

Nepřihlášený uživatel

#158 Re: Právě jsi urazil většinu divizních trenérů,viděl bych to max na I.B,jinak souhlas

2012-10-17 14:53


Nepřihlášený uživatel

#159

2012-10-17 14:56

Pryc s Bilkem!!!
Hugo

#160

2012-10-17 14:56

Chci abychom se zúčastnili MS , ale abychom se nemuseli stydět za předváděnou hru;
s tím co předvedli naši s Bulharskem ale nemůžeme
ničím tyto vrcholné turnaje obohatit,"tak určitě" raději zůstaňme doma a nezhnusujme tuto hru dalším milionům diváků u obrazovek po celém světě;
Vždyť i ta Malta vypadala chvílemi fotbalovější .
pavel hampel

#161

2012-10-17 14:57

Nechtěl jsem komentovat, ale po tiskovce musím. Pánové bafuňáří asi netuší, že lidi se na fotbal nekoukají kvůli výsledku, ale kvůli hře. Lidi chodí na stadiony a k televizím kvůli hře. Ať třeba i prohrajou, ale ať to má myšlenku, ať to není tahle upachtěná nuda. Pokud ale jde v dnešní české reprezentaci pouze o výsledek, pošlete prosím ze svazu pouze tweet. A v televizi at místo toho třeba čte Šmíca jízdní řád. Cokoli bude mnohem poutavější podívana.

Yarda

#162 Peltóóó...

2012-10-17 14:59

Byl jsi včera na fotbale???
gratias

#163

2012-10-17 15:01

Když byl Bílek trenérem Sparty, získal mistrovský titul díky tzv. jarnímu cinknutí všech zápasů, jak mu později vyčinil (v soukromých telefonátech, které byly monitorovány kvůli korupční kauze v českém fotbale) tehdejší manažer Pelta, rozladěný nevolí sparťanských fanoušků, domáhajících se kvalitnějších výkonů. Tehdejší zjevně korupční funkcionář Sparty je dnes předsedou Fotbalového svazu a třímá ochrannou ruku nad neschopným, nesoudným, sebestředným Bílkem, který už tehdy profitoval z korupce a z podivných vazeb. To jen aby se nezapomínalo.
radio

#164 Dopsal bych tam "Bílka a Šmicra"

2012-10-17 15:03

jak ten mu dnes krásně napovídal. jak ve škole.

Nepřihlášený uživatel

#165

2012-10-17 15:05

Trenér, který pořád nepochopil, že se dá hrát systematicky a moderně i bez hvězd!!!
Suchý Čert

#166

2012-10-17 15:07

Postup na ME v Polsku byl oslavován přes nafilmovanou penaltu Rezkem do nebes.A koho jsme tou nafilmovanou penaltou přeskočili?Poslední mančaft skupiny "A",kde je před ním i Wales i Makedonie!!!!!Máme dokonce i pracovité a dobré fotbalisty(Limberský ,Jiráček,..).Nejsou to žádné superhvězdy,ale pod dobrým trenerem jsou schopni hrát velice kvalitní zápasy(Vrba a Viktorka Plzeň) a dá se jim i tleskat.Pane Bílku neničte jejich repre karieru a O D E J D Ě T E!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#167 Re:

2012-10-17 15:08

hospoda

#168

2012-10-17 15:13

uz se neda na ten fotbal koukat
pavka.ws

#169

2012-10-17 15:17

To odvolání už mělo nastat dávno, minimálně před Eurem. PK
Míňa

#170

2012-10-17 15:17

Jedná se o jednoho z nejhorších trenérů za celé období národního mužstva Česka.Něco tak nekompetentního,jako je M.Bílek,se jen tak nevidí.
To se týká i řady hráčů,kteří tam nemají co dělat.
Dle mého mínění,dveře na MS jsou pro nás tímto uzavřeny.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-10-17 15:18


hanys

#172

2012-10-17 15:19

Myslím že pan Bílek kouká na jiný fotbal než já
flajš

#173

2012-10-17 15:21

Vždy jsem fandil nároďáku a vždy budu. Už mně ale vadí a vytáčejí neustálé alibistické řeči. Zabývejme se raději naším herním projevem. Není přeci možné za devadesát minut vystřelit jednou na branku soupeře. A vnutit týmu nějaký herní projev, je přeci posláním trenéra. Není to jen o zápase s Bulhary. Bohužel zpětně musím souhlasit s komentářem pana Šípa na ME.P.Fleisig

Nepřihlášený uživatel

#174

2012-10-17 15:25

Nevím jestli tohle k něčemu bude..
plejtvák

#175

2012-10-17 15:27

I Pelta připouští, že má jiný názor na nominaci hráčů do nároďáku, takže je asi něco špatně, když nám hrají Rezek,Plašil. Pekhart - Rajtoral. kterýho v Plzni natlačili na halva,aby se v nároďáku chytil, protože na Gebreho na beku neměl. Už ho konečně vyhoďte pana Bílka ,ať to dělá někdo kdo tomu rozumí a hlavně kdo to bude hrát s klukama, který si to zasloužej a ne s těma se kterejma se kamarádí. Bílek kazí i Dovalilovu práci u 21, bere mu kluky který pak seděj na lavici a ty který už v 21 hrát nemohou a mohli by hrát za "A" úplně ignoruje - Dočkal,Vácha,Suchý,Kozák atd....