S karty - zrušení

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno S karty - zrušení


Nepřihlášený uživatel

#126 Re: Re: Re: RE: M. 9

2012-10-27 11:21

#115: Mony - Re: Re: RE: M. 9

Vůbec nevíte co znamená zůstat s dítětem sama

Hanina

#127

2012-10-27 11:29

S-karta je protizákonná, nedemokratická a nemorální. Pošlete petici taky na radu EU, aby věděli, že se vracíme k totalitě!!!
Angelka

#128 Nerušit

2012-10-27 12:41

Jsem velký odpůrce SKaret. Trvalo mi hodně dlouho než jsem to zkousla a otravovala své okolí mými nadavkami a řečmi. Ale podívejte se na to i z druhé stránky. Momentálně jsem už vlastníkem teto karty. Dala jsem si trvaly příkaz, aby mi řidičák chodil na můj účet. V teto chvíli mám pokoj. A hodně by mi vadilo kdyby to zrušily. Nás danove plátce a všechny v teto zkorumpovane republice to už stalo dost milionu a někdo se na tom pekne napakoval a teď by se to mělo zrušit???? To by mě opravdu nastvalo!!To je jak rodicak hodit do kanálu. Zamyslete se nad tím i z tohoto pohledu.

Nepřihlášený uživatel

#129 odpověd

2012-10-27 20:26

nezlobte se, ale s tímto přístupem se vrátíme k totalitě...

Nepřihlášený uživatel

#130

2012-10-28 12:22

Nevím jak lidé z okolí našeho města Nejdek si budou na vesnicích plati sKartou nebo vybírat peníze ,když oobchodník tuto službu nemá a ani nechce zdůůvodu , že 2x do týdne přijde někdo s kartou zaplati a za druhé vevesnicích okolo Nejdku není ani bankomat. Je to jen lobování pana Šišky , Drábka a Kraďouska .
Jára

#131 Re: #3: motka1991 -

2012-10-28 12:27

#3: motka1991 -

U nás v Nejdku potřebuje vozíčkář jeřáb neb helikoptéru aby se dostal k bankomatu. Bankomat ČS je umístěn u pobočky ČS ale vede k němu 15 schodů.


Nepřihlášený uživatel

#132

2012-10-28 12:44

je to kravina,která děla žoivot složitější.peníze příjdou na ruku a né na kartu

Nepřihlášený uživatel

#133 Re: Re: #3: motka1991 -

2012-10-28 12:45

#131: Jára - Re: #3: motka1991 -

to je dobrý no,tak at ho vláda naučí létat,když je tak chytrá.

ylo by nejlepší

#134

2012-10-29 18:07

Už neví co by vymyslela tato rádobyvláda, aby lidem život zkomplikovala.
Renata

#135 Re: co tu melete

2012-10-31 14:12

#35: Jiras - co tu melete

co to tu melou????no asi to že třeba když nemohou chodit tak jim peníze přinese pošťačka domů?že pošta je třeba dostupnější i na menších obcích?ono je třeba taky vědět že jsou DÁVKY a DÁVKY a né každej je schopen buď fizicky nebo psychicky vůbec si ty peníze vybrat,Vy asi žádné neberete tak buďte šťastný/á aspoň to nemusíte řešit

už vidim uplně živě jestli i důchody budou chodit na ty úžasné S-karty jak u bankomatu Č.S.stojí zároveň s důchodcem nějakej ten zloděj, no aspoň to budou mít jednoduší nebudou muset vymejšlet nějaké finty aby je okradli

M.

#136 Re: Re: Re: RE: M. 9

2012-10-31 20:05

Věra Přibylová

#137

2012-11-01 14:08

Zase další výmysl, který vše jen komplikuje. Mám pocit, že ti nahoře vymýšlí samé nesmysly, jen aby vykázali nějakou činnost.
Radka

#138 Re: Re:

2012-11-02 12:41

#9: M. - Re:

No nemyslím si, že máte pravdu, když napadáte paní Křečkovou, třeba je na mateřské a splátky se platí ať jste v práci nebo na mateřské a i mateřská chodí na S kartu. Trušku se zamyslete, třeba je to hloupá splátka za lednici nebo televizi, paní se nechlubí, jen komentuje důvody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radka

#139 Re: RE: M. 9

2012-11-02 12:44

#14: Mony - RE: M. 9

už jsem paní také psala a úplně s vámi souhlasím!!!!!!!!!!!!

NAŠTVANÝ

#140 NAŠTVANÝ

2012-11-02 18:07

pořád od těch nahoře slyšíme že žijem v demokracii a pravním státě ale demokracie je o svobodě se rozhodnout a mít na výběr a o právu jednotlivce v tomto státě ani nemluvim. Je to šílené co se u nás děje a nechápu kdo takové nesmysly vymýšlí. LIDI KTEŘÍ NEVIDÍ JAK SVÝM ROZHODNUTIM UBLIŽUJÍ TÉTO ZEMI A LIDEM ŽÍJÍCÍCH V NÍ NEMAJÍ VE VLÁDĚ CO DĚLAT A JESTLI TO DĚLAJÍ VE SVŮJ PROSPĚCH MAJÍ BÝT TVRDĚ POTRESTÁNI A NÉ ŽE ODSTOUPÍ A USEDNE NA JINOU ŽIDLI JAK SE TO U NÁS 23 LET DĚJE.
exe

#141 Skarty

2012-11-02 18:20

JDE O TO ŽE ZA TIM STOJÍ EXEKUTOŘI STÁT VE STÁTĚ

Nepřihlášený uživatel

#142 PETICE PROTI sKARTÁM

2012-11-04 10:42

Tady je dobře sepsaná petice pro zrušení sKaret:
http://www.petice24.com/petice_pro_zrueni_povinneho_pouivani_skaret

Nepřihlášený uživatel

#143 Re: PETICE PROTI sKARTÁM

2012-11-08 12:49

#142: - PETICE PROTI sKARTÁM 

 

Nezlobte se, ale není třeba zakládat  další a další petice s jedním a tím samým tématem . Pokud si z nás vláda dělá   tzv . ,,dobrý den ,,myslíte si, že budou tolerovat petici, který používá ,,LEPŠÍ ,,  slovník a je lépe sepsaná? Nemyslím si .  Myslím, že toho divadla  je dost a je fajn se vyjadřovat jako lidi  jako MY a né se jen přetvařovat , používat výrazy jiné  pro Vás ,,lepší slovník ,,  to význam opravdu nemá .

Tady jde přece o úplně  něco jiného

S pozdravem  zakladatel


Nepřihlášený uživatel

#144

2012-11-12 19:03

Nechápu jak je možné, že stát rozhoduje o tom u které soukromé banky si budu zakládat účet a že si ho vůbec musím založit. Dle podmínek ČS se může stát , že zanedlouho vedení účtů bude zpoplatněno, sdělení mých soukromých údajů bance se mi také nelíbí a další slovíčkaření v podmínkách ČS jako slovíčka zejméne, mi nesedí, mohou si vlastně dělat s údaji co chtějí. Pak nechápu proč bych si měla zakládat další účet ,když už jeden mám a převod peněz z UP příkazem na ČNB, dále převod na ČS a následně teprve na soukromé účty mi příjde jako totální blbost, co jen zdržuje převod peněz npříklad pro rodiny s dětmi, nebo ZTP a smysl toho pro co byly skarty vymyšlené mi tedy absolutně uniká. Svůj účel neplní, náklady na tisk letáků, brožur, reklam, pokynů pro Skarty,zasílání dopisů s PIN a o převzetí , obtěžování lidí , musí dojet převzít kartu, vyplnit doklady, a vystát mnohde fronty s malými dětmi třeba 3 hodiny, pak i školení na UP o Skartě, přetížení pracovníků na UP a nakonec i ony si myslí , že vydání Skaret je jeden velký tunel, jen musí být zticha, neříkat to nahlas, přece jen práce by se jim špatně hledala.A nakonec odhlasování , že přes Skartu pujdou podpory v nezaměstannosti, kdy se jedná na období od jednoho do 5 měsíců, zase papírování, založení účtu, poskytnutí údajů, je jeden velký bordel a opravdu vyhazování peněz.
stenly 29

#145

2012-11-19 19:36

Drahý nesmysl, který nikdo nemůže pochopit!!!
LM

#146 Re: ZRUŠIT TO CO JE MI VNUCENO!

2012-11-20 10:28

#53: SVOBODA?NE! - ZRUŠIT TO CO JE MI VNUCENO!

Přesně tak! Že je to podfuk, na kterým se napakují určití lidé, je jedna věc. To, že musíme dělat, co nechceme, a ještě s ČS, to je vrchol všeho!!!

Kopp

#147 Petice za zruseni Skaret taky jinak

2012-11-21 23:35

Mila pani Lucie,
obdivuji vas za vasi inciativu zalozit petici a je videt, ze jste pro svuj zamer ziskala pomerne vysoky pocet podpisu. Zcela s vami souhlasim a jsem naprosto proti Skartam, ale snad prave pro to se obavam, ze pokud byste se nekdy chystala tuto petici opravdu pouzit nebo na ni alespon poukazat nasim zakonadrcum, nebude to dovat vetsi smysl. Vypada to, ze text, ktery na vami zalezone petici prezentujete je spis uvodem a vyjadrenim vaseho nazoru, nez-li oficialnim textem petice, ktery by mela byt dopisem treti strane, pod ktery prave se ostatni lide spolu s vami podepisuji - a snad prave proto a pro verohodnost si myslim by tvurce petice mel vystupovat pod svym celym jmenem. Vzdyt vsichni ostatni pridavaji sva jmeno pod neco, pod co se jako prvni podepisujete vy, nasla jsem na stejnem serveru petici za stejnou vec, ktere ale nic z tech oficialnich nalezitosti nechybi, kupodivu zde, kda by to bylo uzistecnejis a smysluplnejsi a hlavne snad do budoucna pouzitelnejsi je podpisu znatelne mene. Pokud vam skutecne jde o zmenu, snad by byl dobry napad se s pani, ktera vytvorila vam obdobnou petici spojit a zkusit podniknout neco spolecne. Nebo treba rozeslat email vasim signatarum aby svym podpisem podporili i tuto oficialnejsi verzi. Viz:
http://www.petice24.com/petice_pro_zrueni_povinneho_pouivani_skaret

Jinak vam moc fandim a zdravim
Jayne

#148

2012-11-22 20:26

Chodí mi na účet přídavky na 1 dítě, tj. asi 600,-, nic to nestojí, teď mám mít kvůli tomuhle "hovnu"další účet a další kartu,ještě u společnosti , která kje pro mne naprosto nedůvěryhodná, protože, když jsem se rozváděla , klidně mu přes známosti řekli o stavu mých peněz co jsem tam měla...a tyhle svině mají mít můj účet,NEEEE
julda

#149

2012-11-24 02:19

S-karty jsou zlovůlí této zločinecké vlády
lucy

#150 s-karta

2012-11-24 16:07

Jako student vlastním studentské konto u jiné banky, kde neplatím žádné poplatky. Představa, že bych dostala s-kartu a musela s ní platit v obchodě je šílená. Je to dost ponižující, být "ocejchovaná" platební kartou. Někdo může namítat, že je možné si finance převést nebo vybrat z bankomatu. To jo ale je to za úplatu. Proč bych měla zbytečně vyhazovat peníze, kterých je málo. Karta má zadarmo službu, která umožňuje vybírat zadarmo u obchodníka ale kdo by chtěl aby na Vás obchodník koukal jako na neschopného člověka vydělávat.
Nicméně jsem proti tomuto projektu, protože to nebyla z mého pohledu snaha zefektivnit systém výplaty dávek, ale způsob jak kámošovi ze spořky pomoci namastit si kapsy.