S karty - zrušení

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno S karty - zrušení


Nepřihlášený uživatel

#51

2012-10-18 20:40

skarta je diskrimanace a omezovani svobody ..Drabek z Otrocuje lidi :(((

Nepřihlášený uživatel

#52

2012-10-18 21:03

Nesouhlasím s tím, aby Česká spořitelna měla iniciály mého syna. Svůj účet mám taky u České spořitelny. Mám i otce na vozíku, tak to už jsou tři účty u České spořitelny.
SVOBODA?NE!

#53 ZRUŠIT TO CO JE MI VNUCENO!

2012-10-18 21:54

NENÍ TOTALITA !!! ABYCHOM MĚLI UČET KDYŽ NECHCEME!
karcoolka

#54

2012-10-18 22:11

S-karta,kdo to proboha vymyslel!!...jeden vyber zdarma dalsi platite...a proc,kcemu akorad ty lidi co to nedostavaj na svuj ucet a dostavali to na slozenku to odnasi...prichazeji tim o penize!!Nehlede nato ze se tim jeste prodlouzi doba prichodu MD,Rodicovskeho prispevku!!
nesvoboda!

#55 Re: Znechucení!!!!!

2012-10-18 22:22

#21: kludsisek - Znechucení

SKARTY  ZRUŠIT  JDE  O  NEVOBODU!NECHCI  UČET!AHA!MUSÍM  HO  MÍT  !TAK  KDE  JE  SVOBODNÁ  VOLBA!

není možnot svob.rozhodnutí!

#56 nátlak

2012-10-18 22:26

skarty ne -je to omezovaní,a nesvoboda!
Radana

#57

2012-10-18 23:14

Zase další vyřizování a nervy po úřadech.Nebýt facebooku,tak nic nevím a dozvím se to jen z papíru,který má čas na vyřízení jen půl měsíce.Opravdu naše vláda zase nezklamala a připravila nám nějaký ten jejich nevychytaný návrh,který navíc ještě schválili.Nás jako odpad se už neptali :-(
Mystera

#58

2012-10-18 23:44

Nemam slov, co to ti nasi potentati vymysleli...Kdyby to slo, priznam se, ze bych byla pro jejich defenestraci...Hanba vlade tohoto statu...
alennnka

#59

2012-10-19 00:06

souhlasím se vším, co autor této petice napsal a sama za sebe mu moc děkuji, že se do toho "pustil" a budeme moc lidem co to vymysleli touto formou vsdělit, co si o tom myslíme Už to nebude jen ve stavu, kdy si mezi sebou hudrujeme, jaké nepříjemnosti nám s-karta způsobuje ale že i náš podpis snad přispěje k tomu, aby se Ti, co to vymyslely, zamysleli nad tím, zda je tento systém opravdu tak úžasný, jak si mysleli
jája

#60

2012-10-19 02:08

Kolik má byt podpisu aby to zrusily???podle me to ale nezrusi :-( a jen si zase nekdo nahrabal kapsy...jako chápu ze chteji zrusit slozenky.....ti kterí nemaji ucet na tom mozná neco ziskaji ze nemus vecne litat na postu a hledat slozenku atd....a nemusi obýhat banky kde jim co nabidnou...ale proc já která mám ucet u ceské sporitelny musim mít dalsi kartu???navic mám ucet u ceske sporitelny tak k cemu mit druhý ucet u stejný banky??navic je to preci na kazdým u koho má ucet ci ne.....stejne to ted kazdýmu chodi jinak :-( a neverim tomu ze timhle se neco zmeni..... me to ted prislo az 15 v poledne,ale nikoho nezajimá ze maminky na MD nemuzou najit slusnou brigádu aby zaplatily veskerý veci....me treba holka stoji min..4.tis mesicne....nikoho nezajimaji výdaje jen prijmy...a to dite musi i nekde bydlet mit co jist,veci na sebe atd....a já mám jist co?korinky???to ze mi ted posunuly datum mi zpusobily znacné poblémy....já si doma jidlo najdu vzdy,ale ditku asi tezko vysvetlim ze mezi nohy by dostala noviny pác kvuli nim neni na pleny....nebo ze bude pít misto sunaru jen vodu...by asi taky neproslo.....

Nepřihlášený uživatel

#61

2012-10-19 09:08

Nesmyslné .
Jiří

#62

2012-10-19 09:54

Sice nepobírám žádné dávky a tedy S kartu nevlastním. Vadí mě však, že to způsobuje seniorům a postiženým životní situaci a zvýhodňuje jeden bankovní dům.
Dada

#63 ...

2012-10-19 09:56

Jen doufam,ze to zrusi...
natuskam

#64

2012-10-19 10:07

No tak to je opravdu perlička opět našich poslanců.Co víc si můžeme přát než ty zkorumpované blbce co hrabou jen na vlastním písečku a háží maminky na mateřské a postižené lidi do jednoho sociálního pytle z lidma co makat nebudou a nechají se vyživovat z peněz danových poplatníků.Katastrofa...takže karty jen lidem co nechcou makat atd....
Gaba

#65 Re:

2012-10-19 10:16

#12: madlenka -

plně souhlasím


Nepřihlášený uživatel

#66

2012-10-19 10:32

MY CHCEM DOSTAVAT VĚTŠÍ MAZEŘSKOU, ZE 3800KČ NA MNĚSIC TE UPLNEJ NESMISL,HLAVNE ŽE TY TAM NA HOŘE SI MOHOU DOPŘAT TO NEJLEPŠI ALE OBIČEJNY LIDE TY JE NAZAJIMAJI,NECO STI KONEČNE UDELEJTE JE TO HRUZA DES ŽIT SE TAKHLE OPRAVDU NEDA!!!!

Nepřihlášený uživatel

#67

2012-10-19 10:48

Určitě podepíšu, ale až zmizí chyby a zdrobněliny... Je  důležité aby to zapůsobilo na ty nahoře a ne na nás...

Lexus

#68

2012-10-19 11:40

kdyby místo placení S karty-vedení jejího účtu, přidali peníze, tak udělají líp a nikdo by se určitě nezlobil. Místo vymýšlení hloupostí v podobě S karty, kdyby raději vymysleli něco užitečného, např. vše co potřebujeme pro malé děti, aby bylo levnější atd. udělali by lidem větší radost.
brambora

#69

2012-10-19 12:17

a jelikož je podepsaná smlouva s ČS na 12 let tak pochybuji že to zruší... mají v tom peníze a ČS se toho rozhodně vzdát nebude chtít... jinak souhlasím.. je to vyhazování peněz a zdržování peněz o další dva dny pokud to chcete přeposlat s S karty na váš běžný účet. Proč to neudělají pro menšinu ?
Síma

#70 Zkažená ČR

2012-10-19 13:32

Děs ,Hrůza ,nesnáším ČR....

Nepřihlášený uživatel

#71

2012-10-19 13:43

Šikana birokracie
simoneta78

#72 skarty

2012-10-19 13:50

Byla jsem v našem městě vybrána mezi prvními pěti adepty na tyto karty,prý na zkoušku,a už při přebírání nastaly první problémy.Při vyplňování všech iniciálů a úkonů nechtěl počítač spolupracovat,že se tam nechce něco potvrdit atd....,pak zdlouhavé vyplňování všelijakých papírů,smlouvy na kartu atd....potom převedení účtu z skarty na můj účet.....všeho všudy skoro třičtrvtě hodiny v kanceláři na pracovním úřadě.Na otázku "Proč se tohle všechno musí dít když je stejně v samém počátku všem jasný,že je to naprosto zbytečný"mi paní úřednice suše sdělila,že je to zase výmysl ze shora a že s tím nic nenadělá.Tohle všechno se dá nějak přežít,ale nekonečné čekání na peníze zdeptá určitě každého,kdo je odkázaný jen na pravidelné měsíční vyplácení z úřadu....to že nebudete mít včas zaplacené pohledávky jako je nájem,elektřina,plyn,pojištění atd... už vůbec nikoho nezajímá,natož někoho,kdo peníze má pořád a nestrádá.Po čtrnácti dnech nadávání,modlení se,kdy už konečně peníze přijdou,nakonec opravdu přišly.Už jsem ani nedoufala,ale paní z úřadu,kterou jsem mezi tím dvakrát navštívila,že peníze ještě nepřišly,mě ujišťovala,že je všechno v pořádku a peníze přijdou.Po nějaké době mi z banky přišel dopis a vněm podrobněji popsané výhody skarty,kdy vlastníci této karty mají zdarma jeden bezhotovostní převod,nebo jeden výběr z bankomatu ČS ke každé dávce.To mi zrovna dvakrát výhodný taky nepřipadá.Závěrem shrnuto,někdy se pozastavuji nad uvažováním mého přítele,že je,v jeho věku,někdy schopen nemyslet normálně,ale co předvádějí vyšší hlavy ve vládě je opravdu otřes!!!Doufám a budu Vás všude podporovat,že tato petice dokáže,že nám není leccos lhostejné.
Lilli222

#73

2012-10-19 14:15

jsem matka na mateřske a učet mam v KB a ted mě došel ten dopis že si mam tu skartu vyzvednout...na co mě bude teda ten muj učet abych skarty odesilala na muj učet těch směšnych 3500 mateřske??to neni normalni...
Blanule

#74

2012-10-19 14:25

Nehodlám platit 2 ůčti. Sksrty toje nesmysl pro obyč lidi ale určo si natom nějakej hajzlík nahrabe. Takže sem proti Skartám.Blanka šebestová.

Nepřihlášený uživatel

#75 Jsme lidé a je vhodné,aby se tak vláda chovala

2012-10-19 14:46

Jsem proti zavádění S karet,protože je nedůstojné,že opět si někdo z vládních činitelů vymyslel takový projekt,který prospěje jen České spořitelně,která bude si tímto úročit peníze států a navíc když jsou to sociální dávky,je to ostudné,je to potupující pro postižené obyvatele a taky nejstarší generaci,kde lidé třeba neumí pracovat s bankomaty a tak zadává další možnost vláda,jak nechávat okrádat důchodce a hned u bankomatů,když se jim nějaká pochybná existence nabídne,že jim peníze z bankomatu vybere a navíc S karta vlastně o vás vypovídá,že jste nezaměstnaní,pobíráte soc. dávky a je spousta lidí,kteří přišli o práci a nedokáži se s tím vyrovnat,ovšem když zaplatí S kartou a nebo ji kdekoliv použijí,okamžitě to o nich okolí bude vědět a bude to pro tyto občany pro psychiku podstatně horší.Navíc by mě hodně moc zajímalo,kolik tento projekt celý stál,když jsme země s mnoha miliardovým schodem,tak proč nenavyšovat nesmyslně dluhy za stupidní projekty,proč mají lidé za výběr platit? Jsou přeci na soc.dávkách,proč mají živit spořitelnu? Jestli někdo namítne,že se platí až za další výběr,no tak to by se dávky musely sloučit do jednoho dne a všichni by museli vědět,od kterého data jsou na tom účtě....Promiňte mi prosím tak dlouhý komentář,ale tato hloupá věc S-karta se neslučuje s vyspělým státem,s inteligencí,ani s EU,prostě je to opět bič a ponižování v ČR.