S karty - zrušení

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno S karty - zrušení

Werunka

#76

2012-10-19 14:55

Mrhat penezi na kraviny to jim jde! Ale postarat se o tenhle stat aby uz to tady zacalo fungovat to ne! Je to tady jeden velkej kocourkov a myslim,ze je cas jim ukazat,ue jsme lidi a ne hadr na podlahu!
Božena

#77 Re:

2012-10-19 15:21

#4: -

plně souhlasím...jenom podpora ČS a někdo se má ještě líp než tmavší držitelé Skaret

brambora

#78

2012-10-19 16:02

Celé to je nesmysl Skarty a celá vláda !!!

Nepřihlášený uživatel

#79

2012-10-19 16:20

Opět další nedomyšlený nesmysl v naší zemi!!!

Nepřihlášený uživatel

#80

2012-10-19 18:04

nevidim jedinej důvod, proč bych měla podporovat Českou Spořitelnu, když bankovní služby využívám jinde...ono by to chtělo zlepšit služby a zrušit zbytečné a nelogické poplatky ..pak by Spořitelna nemusela lobovat tímto způsobem, aby měla klienty !

Nepřihlášený uživatel

#81 skarta

2012-10-19 22:20

Je to hloupost která zdržuje, už tak nízké, platby!!! a dělá zmatek, hlavně těm které mají již svůj účet!!!

Nepřihlášený uživatel

#82 skarta

2012-10-19 22:21

....

Nepřihlášený uživatel

#83

2012-10-19 22:35

je to volovina a nevím na co toto je skoro 4 roky jsem na rodičáku a nikdy toto nebylo takže to je fakt pěkná volovina

Nepřihlášený uživatel

#84 Re: Re: #9:

2012-10-20 10:01

#9: M. - Re:  

 ja ze synovych penez platim elektrinu,a spatne mi to neprijde,kdyz pak na te elektrine je mu teplo a uvarim jidlo a vykoupu ho.a treba pani Veronika z toho plati leasing,hypoteku.spousta lidi to tak dela.toto je stranka,kde se resi Skarta,ne napadani jinych,ze z materske plati i jine veci nez pleny


Nepřihlášený uživatel

#85

2012-10-20 12:04

Samozřejmě zrušit. Přece nemůže projít každá do nebe volající ptákovina jen proto, že to schválila vláda. Prošly sKarty vůbec legislativním procesem, parlamentem? Má to oporu v zákoně? Jestli jo, zrušit parlament bez náhrady. Dělaj tam jen zmetky, nebo tam vůbec nejsou, sekaj Ačka, za což má našinec vyhazov.

Nepřihlášený uživatel

#86

2012-10-20 12:18

Každý člověk má nést zodpovědnost za své činy. Nemyslím však odstoupení z postu a po pár týdnech nástup na podobné, většinou i lépe placené a pěkně schované teplé místečko. Mám na mysli vypovězení smlouvy s Českou spořitelnou a arbitráž nechat zaplatit osoby zodpovědné. Co Vy na to, pane Drábku?

Nepřihlášený uživatel

#87 už i důchodci:(

2012-10-20 12:21

Tak už dojde i na důchodce, kteří s bankomaty asi budou mít ve svém věku problémy.... Zase se někdo pěkně napakoval bez ohledu na lidi. Co dokáží vymyslet, aby z toho měli oni zisk, to je neuvěřitelné!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#88

2012-10-20 12:40

Pro lidi, kteří nepracují, nechce se jim pracovat.
Myslím na naše občany tmavší pleti. Nedávala bych jim peníze, ale lístky na jídlo apod. Na lyžařský zájezd normální obyčejná pracující rodina dítě nepustí, protože na to nemá, ale Rómové jdou na úřad a tam platí. Proč by mělo dítě jezdit na lyže.To není životní potřeba. Bude doma jako dítě obyčejné pracující rodiny. Naše vláda by měla začít někde jinde, aby šetřila.
Nina

#89

2012-10-20 16:15

Největší hovadina co poslanci mohli schválit,akorát za to zaplatili nehoráznou sumu peněz kterou jsme vlastně zaplatili my...
monikaaa

#90

2012-10-20 17:02

Zdravím...
Moje kamarádka si už byla pro tenhle nesmysl a paní jí tam řekla,že stačí když tu kartu bude mít doma,že pro ní když jí chodili peníze na účet,tak pro ní se nic nemění.Že ty peníze tam jen projdou na její účet.Tak pak na co to je?Pro mě to je jen opět pračka na prachy. Monika
Klára

#91

2012-10-20 19:25

A čeho dosáhnete touto peticí? myslím že ničeho.Ano jsou to vyhozené peníze, S-karta se bude většině lidí válet v šuplíku, nikdy ji nepoužijou, ale argumentovat tím že člověk na vozíčku nedosáhne do bankomatu, nevím no.To by znamenalo, že postižení lidé nemají nikdo účet a peníze si chodí vybírat na poštu ze složenky.Tomu snad nikdo nevěříte :-)

 

A ještě k nadávání na nízkou mateřskou, každý svého štěstí strůjcem, nemakám tak nemám, pokud se rodina dostane do finančních potíží, třeba muž(živitel)  onemocní tak jim pomohou soc. dávky.Musí mít teda zaplacené pojištění atd. pokud ale rodina žije na vysoké noze, auto na leasing, telka, dovka atd na splátky, tak to je hloupost lidí, a pak se nemají právo rozčilovat.

Sama mám rodičák na 4, a mateřskou jsem nebrala(nepracovala jsem) ale když si pořizuju dítě tak s tím snad počítám ne?

 

Že se tady pouštíte do paní že okrádá své dítě, to je tak směšný :-D to mám rodičák odpočítávat zvlášť a ostatním dětem nekoupit z tě+ch peněz ani jogurt? nebo když kupuju benzín? jo a taky si z toho kupuju cigára :-D


Nepřihlášený uživatel

#92 Re:

2012-10-20 22:15

#88: -  

 Prosím Vás  já jsem sice bílá jak křída, ale  Vaše slova ,,Myslím na naše občany tmavší pleti,, ...NEHÁZEJTE POŘÁD VŠECHNY  TMAVÉ, CIZINCE ATD , DO JEDOHO PYTLE ...TAKOVÉ NÁZORY MI LEZOU   OPRAVDU NA NERVY  NEBO VY MÁTE TAKOVOU ZKUŠENOST, ŽE KAŽDÁ ,,BÍLÁ  ČESKÁ KŘÍDA,, JE POCTIVÁ? ? ...... KAŽDÝ Z NÁS JE ČLOVĚK NÉÉÉÉÉ BŮH  A NAD TÍM MĚJME REPEKT JAK K ŽIVOTU TAK K LIDEM ...DÍKY

 

obcanka

#93

2012-10-21 16:53

nechápu jakou to má souvislost stejne nám obyčejným lidem všechno berou a sobe si přidávají tak at si nedávají platy když to chtejí delat tak jen jako že je to baváí jako jinde v cizine nene to ne tady sme v čechách a tydy všechno stojí jen když přijde na sociálku nekdo tmavší pleti tak hnedka vše dostanou to je diskriminace nás čechů fakt vyhodte je ze zeme ty kterí nedelají a bude klid
a tykhle karty vymyslel asi ten nejvetší borec de**** fakt
Ashy

#94

2012-10-21 17:47

Nevím proč bych měla mít více učtu, kam by mi měla chodit rodičovská. Speciálně když mám vše zařízené u své stávající banky.
Lilinka

#95 ....

2012-10-21 19:32

No zatím tuto kartu nemám,ale také mě to čeká,je to zbytečnost.... Každý v dnešní době má svůj běžný účet na který mu chodí mateřská . Kdyby raději vláda peníze dala na něco jiného--- udělala by nejlíp .....
M.

#96 Re: RE: M. 9

2012-10-21 20:10

#14: Mony - RE: M. 9

ja nerikam ze souhlasim s Skartou, jen tvrdim ze nesouhlasim s tim aby zenske platily z prispevku pro dite sve pujcky. rodicovsky prispevek je pro dite, zenskou si ma zivit otec ditete.

M.

#97 Re: Re: Re:

2012-10-21 20:17

  1. #50: Vé. - Re: Re:

Splatka je proste splatka dluhu. pausal atd jsou sluzby, ne zadne splatky.

Reny

#98 Re: cecilka

2012-10-21 20:20

#6: cecilka - cecilka

:D no přesně můj názor!!!!


Nepřihlášený uživatel

#99

2012-10-21 20:53

Stát nám žádné penízky nepřidá, jen je nám bere!!Jsem jedině pro zrušení Skarty!

Nepřihlášený uživatel

#100 Re:

2012-10-21 20:57

#90: monikaaa -  

 Ahoj, já ji mám taky a sice kartu nepoužívám ani ji používat nemusím, ale i tak že se penízky přepošlou na můj účet stále musí na S kartě zůstávat hotovost aby se nedostal člověk do mínusu, tak že zase nás obírají o peníze! Tak že jen zase výmysl jak nás obart!!Přesně tak pračka na prachy nebo spíš WC na prachy!