Petice na podporu prezidentského kandidáta Tomia Okamury

Timik

#226

2012-11-26 20:17

Obávám se, že T.Okamura nemá šanci:-(...Ale i přesto, doufám a držím mu palce! Konečně by měla ČR v čele člověka, za kterého by se nemusela stydět!!!
Taky Australie

#227

2012-11-26 22:25

Drzime palce
Zdeněk Mucha

#228

2012-11-27 01:23

Jak mám učit někoho počtům, spravedlnosti a klást důraz na zdravý rozum a "selské myšlení", když je to v naší společnosti systémově potlačováno nebo zlehčováno.
kakama

#229

2012-11-27 08:48

Mrzí mě že jsem nepodpořil kandidaturu na pana Okamury svým podpisem.Myslím.že tento člověk má právo ucházet se o důvěru lidí ve volbách.Já teda rozhodně nebudu volit ty,co ve vysoké politice dokázali,krom žvanění už jen svůj parazitismus.Představa těch ksichtů na hradě mě děsí.Rozhodně je čas na změnu.
mifran

#230 Promiňte

2012-11-27 10:08

Promiňte, ale nemohu najít text té petice.
Petra Brodinová
Nepřihlášený uživatel

#231

2012-11-27 11:17

Poslední roky mám pocit, že se v našem státě házejí klacky pod nohy lidem, kteří používají vlastní hlavu a nepoklonkují... Pan Okamura je člověk s vlastními rozumnými názory, které také umí odůvodnit a objasnit... To se bohužel spoustě lidí nehodí... Má mou plnou podporu... Vydržte, Tomio..!!


Nepřihlášený uživatel

#232

2012-11-27 12:02

PODEPISUJI tuto petici, protože pan Tomio Okamura je člověk, který se nebojí říkat pravdu a nepříjemné věci. Kolik jich dnes je? Lidé rádi o všem diskutují a říkají moudra po tichu, ale když mají viditelně zasáhnou a zapojit se, nechtějí. Kdyby se více spojili dohromady pro dobrou věc, jistě by to i v našem státě vypadalo jinak! Volby jsou toho důkazem: samé malé nesmyslné straničky (k ničemu) jsou bez šance. Pak stále dokola vítězí ty velké, které nám již mnohokrát ukázaly, že jim nejde o občany ani o naší zem, nýbrž jen o jejich prospěch, vlastní výhody a zisky. Presidentem by měl být čestný, úctyhodný člověk, který se svou slušností, pílí, pracovitostí dokázal zařadit na přední místo v naší společnosti. A takto se mi Pan Tomio Okamura jeví a fandím mu. Lidi, kde jste, což to také nevidíte - ten rozdíl oproti našim mocnářům? Na vrchnost nadáváte, ale nic proti tomu neděláte. Samo se nic nikdy nezmění!!! I.Havlová

Nepřihlášený uživatel

#233 Re: Nedejme se :-)

2012-11-27 12:08


Nepřihlášený uživatel

#234

2012-11-27 12:23

Okamura na hrad !
Matouš Petrlík

#235 Budoucnost je v našich rukách!!!

2012-11-27 12:48

Myslím si,že náš stát by se měl svěřit lidem jako je pan Okamura,lidem kteří mají jasno vědí jak nám pomoct a nekandidují pouze pro to aby zlepšily hlavně svou situaci,pokud s tím něco neuděláme teď tak v budoucnu už může být pozdě...
Ota

#236 Podpora prezidenského kandidáta Tomia Okamury

2012-11-27 12:53

Dnešní vládnoucí mafie sama rozhodne kdo bude prezident.I když bych si přál p.Okamuru.Jeho názory na různé problémy jsem četl a s jeho názory souhlasím.Dovedu si ho představit jako prezidenta.

Nepřihlášený uživatel

#237

2012-11-27 13:22

myslím,že p.Tomio Okamura je mnohem víc čechem,než celá současná vláda,jen doufám,že se jeho postoj nezmění,až příjde na "lámání chleba"
barbonex

#238 Re: jj

2012-11-27 16:58

Bojí se že bude prezidentem a tak dělají vše proto aby jej dostlali ze hry o křeslo nejvyšší.

Petra

#239 znovu se postavit na své vlastní nohy

2012-11-27 17:31

jsem z Brna, kam jsem měla jít hlasovat když to bylo potřeba pro potřebný počet hlasů. Chci tímto dát aspoň dodatečně hlas pro Tomia Okamury. Je to člověk který má rozum na pravém místě, má naprosto lidské úvahy. Věřím že nás opět postaví na své vlastní nohy a obnoví naši českou výrobu a plnou soběstačnost.
mario

#240

2012-11-27 21:33

Tomio Okamura se mi jeví jako čestný a slušný člověk

Nepřihlášený uživatel

#241

2012-11-28 08:47

Pane Okamuro,někomu asi moc vadíte nezdá se Vám??
Honzicekcz

#242 Jsem pro sečíst hlasy ještě jednou nebo u dvou různých firem

2012-11-29 12:40

Jsem pro pořádnou kontrolu, jestli ho pak volit nevím. V jednom rozhovoru říkal, že je nutné, aby bohatí přiznali svůj majetek. Je sice fakt, že většina si to nakradli, ale jsou i poctivci a proč ty by měli něco dokazovat? Takhle to přeci dělat nejde?
Gabina

#243 Re: Jsem pro sečíst hlasy ještě jednou nebo u dvou různých firem

2012-11-29 14:54

vv

#244 Re: Podpora prezidenského kandidáta Tomia Okamury

2012-11-29 15:08

#236: Ota - Podpora prezidenského kandidáta Tomia Okamury

Naprostý souhlas. Všichni víme, komu vadí snaha vymést Augiášův chlév....  Jsem pro to, u kandidátů, kteří neprošli počtem hlasů, provést absolutní kontrolu všech dodaných hlasů, provést faktický součet (opravu a doplnění do součtu těch, které jsou vlastně platné - např jiné trvalé bydliště, či datum narození místo RČ). Proti tomu by již žádný z kandidátů nemohl nic namítat. Myslím si, že tímto sítem by p. Okamura jistě prošel. To by ovšem bylo proti srsti těm, kteří se postarali o to, aby jim už nepřekážel v realizaci svých zlodějin..............

 


Nepřihlášený uživatel

#245 Pryč s vládou plnou kriminálníků a myslící jen na sebe

2012-11-29 22:20

Moc ti fandím Tomi, je na čase, aby všichni ti, co nevládnou lidem,
dostali přes prsty.

Rozárka

#246

2012-11-29 22:40

Tomio Okamura nepotřebuje komentář,ten jediný má být presidentem
Liberec

#247 Liberec

2012-11-29 23:38

Prezidenta ne, když tak pořádného čecha. Okamura je kritik a podnikatel, ale nemyslím si že by měl být prezidentem. At si zůstane v senátu. Tam mu bude chodit balík peněz a vše bude mít na salámu a pojede si svoje kšefty.
Arabela

#248 Re: Mrtvá demokracie

2012-11-30 11:28

#26: Jakub Cvach - Mrtvá demokracie Tomio Okamura je chudinka, musí si stěžovat jako malý chlapeček ... prezident ... hahaha ... vždyť je to  jen vychcaný obchodníček. Jde mu o moc a o prachy ...čechojaponský hybrid. 

semby

#249 Okamura na hrad

2012-11-30 20:21

Potřebujeme presidenta jako je pan Okamura,průbojného-jenž zastává názor občana.Mladého-s pohledem do budoucna mladého člověka.Myslím že už bylo dost rádoby presidentů,členů vlády.Chci žít v zemi,kde budu mít jistotu že i mé děti a jejich děti budou žít v poklidu.Nepotřebujeme zloděje,prupiskou to začíná a končí to korupcí ve vládě a výsměchem důchodcům a občanům ČR.
Juno164

#250

2012-12-01 19:16

Výborný nápad,už jsem o tom přemýšlel,je neuvěŕitelné že si mě podobně smýšlející lidé našli sami.Tudy vede cesta.Pokud lidé nejdříve trpělivě uplatní všechny demokratické způsoby a přesto budou nadále manipulováni minoritou,pak získájí právo i na vidle,jako poslední způsob ke změně.