Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!

City

#1

2013-01-28 18:04

Už mám dost nechutností, jež pokračují především v Praze. Nejen že tito "umělci" nerespektují vůli občanů, ale hanobí budoucí hlavu státu! Vrcholem a neskuetným hnusem jsou náznaky J. Krause o nestandardním vztahu M. Zemana a jeho dcery!!! Takhle vypadá demokracie po česku? Ono známé komunistické: Kdo není s námi, jde proti nám? Styďte se!
ab

#2

2013-01-28 19:49

Chtěli jsme přímou volbu prezidenta? Chtěli. Tak respektujme výsledek. Nebo by někteří "demokraté" chtěli tento výsledek respektovat jen tehdy, kdyby jim vyhovoval?
odpověď

#3

2013-01-28 20:26

Všem ,,umělcům": ,,Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj."
brutto

#4

2013-01-28 21:21

Demokracie je,když ve volbách vyhrajeme my,ultrapravičáci
suva

#5 Zklidněte hormon.

2013-01-28 21:29

Zklidněte hormon, nebo již nám politici neschválí zákon který by nám umožňoval se svobodně vyjadřovat k problémům naší země tj. zákon o peticích. Neboť řeknou, republiku si rozvracet nedáme a zruší i přímou volbu presidenta.
občan

#6 TOTALITA V NÁS

2013-01-28 21:29

Ukazuje se , že totalita (a dokonce nebezpečí návratu 50.let!) je v nás samých. Nikoliv v komunistickém režimu. Protože to bych dnes musel všechny ty, kteří neuznávají výsledky demokratických voleb, nazvat komunisty. Jistě by se tomu zuřivě ohrazovali oni sami - ale věřím, že i komunisté. O co jde: V naší čím dál elektřinou víc nabité společnosti se vyhraňuje polarizace. Hrstka poblouzněných studentů demonstruje na jihu Čech proti demokraticky (většinou voličů!!!) zvoleným zástupcům. Část umělců protestuje proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Jiní, kteří otevřeně vystoupili na jeho podporu, byli vyhozeni z práce a nebo haněni a dehonestováni. Média v obrovské ofenzívě s řadou umělců táhly jen proti jednomu z kandidátů. TO VŠE NENÍ PROJEVEM DEMOKRACIE, ALE PRÁVĚ NAOPAK, JSOU TO PROJEVY A ZÁRODKY TOTALITY!!! Pro tyto lidi demokracie znamená, že ve volbách smí zvítězit pouze ten, koho jen oni sami chtějí. A pokud se tak nestane, budou demonstrovat za nové volby, za změnu výsledku - prostě opět jen za prosazení toho, co ONI CHTĚJÍ. Navzdory většině. TAK O TAKOVOU "DEMOKRACII" NESTOJÍM! Zvláště, pokud je spojená s pranýřováním všech, kdo se postavili na opačnou stranu barikády. Lidé tohoto typu dál hloubí příkopy v naší společnosti a mají tendenci ji terorizovat. Proto bych totalitu už nikdy nepřisuzoval komunismu - je V NÁS a může se projevit v JAKÉMKOLIV zřízení! Dnešek a chování našich médií a řady našich umělců je toho nejpádnějším důkazem. A je jen otázkou INTELIGENCE každého, aby totalitu v sobě uměl potlačit.
MiroSy

#7 Náš demokraticky zvolený president si zaslouží novou demokraticky zvolenou vládu

2013-01-28 22:14

Pravičáci,už jste zapomněli na ty vaše silácký hesla po převratu r.1989,"NEJSME JAKO ONI"!Ano,touto první presidentskou dem.volbou jste dokázali,že jste ještě horší než oni.Stačí se podívat na tuto ˇ"veleslavnou" nedemokratickou vládu korytářů,kterým na poctivě pracujících lidech nezáleží.Proč se tak bojíte předčasných voleb vy tzv."pravicový demokraté"!ODDSTUPTE OD PLNÝCH KORYT A DEJTE LIDU ŠANCI NA SLUŠNÝ ŽIVOT VŠECH V NAŠI ZEMI A TO BEZ KMOTRŮ A TUNELÁŘŮ!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-01-28 22:14


benny

#9

2013-01-28 22:32

Co se tu děje mě děsí,odpůrci p.Zemana jsou výkvět totality nejhrubšího zrna

Nepřihlášený uživatel

#10 Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-28 22:40

#6: občan - TOTALITA V NÁS

Ježiš ty si ale vůl.


Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2013-01-28 22:43

#8: Jiří Weiss -

Chci citát a zdroj. Jinak jdi do hajzlu.


Nepřihlášený uživatel

#12

2013-01-28 22:45

No, já je respektuji, ale to mi nebrání říct, že Zeman je prolhaný a sprostý dobytek. Je na tom něco nesvobodného? Či snad nedemokratického?

Rubín

#13 Re:

2013-01-28 23:25

#12: -

Vaše vyjádření není otázkou demokracie-nedemokracie, ale morální. Takto se vyjadřuje člověk plný nenávisti, hrubosti a hulvátství.

Oukchej

#14 Re:

2013-01-28 23:27

#12: -

Ne, jen hloupého. Hodné primitiva, kterým opravdu jsi.


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re:

2013-01-28 23:30

#13: Rubín - Re:

Morální??? Možná morálky, ale zrovna v případě samolibého, arogantního autora Opoziční smlouvy, opilce Zemana je to krapet mimo mísu, ne?

ebebebeb

#16

2013-01-29 00:00

jsem demokrat a musím uznat že tato petice ví co dělá a také ví že jsme se jako stát už rozhodly, ale zároveň se mi zdá že tuto petici sepsal a podepisovali lidé pro Zemanovští, kdyby prohrál váš kandidát taky se budete za pravdu "rvát" ale i přesto vše jsem nespokojený s výsledkem voleb a budu v blízké době emigrovat
sluníčko

#17 Re:

2013-01-29 00:19

#16: ebebebeb -

Patřím ke 40% kteří nevolili ani jednoho a přesto jsem podepsala, protože ti co volili, zvolili. :o)

Major stb Zemanošlouf

#18 Respektuji

2013-01-29 01:10

Výsledky voleb a také respektuji to,že víc než 50% voličů si zvolilo lháře a podrazáka.Respektuji to,že pro nadpoloviční většinu voličů jsou pravda,morálka a slušnost prázdný pojem.Respektuji to,ale zároveň se velice stydím za své spoluobčany.


Nepřihlášený uživatel

#19 Hlava státu se zhanobila sama

2013-01-29 01:14

kokr

#20 Re: No a co:

2013-01-29 01:16

#1: City -

Tak sjíždí svoji dceru..co je na tom divnýho.U jeho voličů mu to projde,stejně jako všechny jeho lži a prasárny...

kokr

#21 Re: Re:

2013-01-29 01:18

#13: Rubín - Re:

To psal Zeman?

žaba

#22 Re: Respektuji

2013-01-29 02:08

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Vážený,pojem pravda ,morálka a slušnost byl zprofanovaný hned v 90.tých letech tehdejší garniturou .to co se tady děje po prezidentských volbách nemá nic společného s demokracií,to mě spíš připomíná anarchii.

žaba

#23 Re: Re: No a co:

2013-01-29 02:11

#20: kokr - Re: No a co:

Jste Vy ještě člověk nebo jenom obyčejný špinavý čuně?To snad není ani možný něco tak hulvátskýho napsat.

 

mates

#24

2013-01-29 09:48

umělci nemají dělat politiku,nemají nadhled...někteří nám už ukázali pár přešlapů,např. Přemluv dědka s bábou.Issová s Mádlem podpořili akorát ožebračování důchodců - nyní se ke svému počinu moc nehlásí..V této zemi nežijí jen umělci,a to by si měli uvědomit...
jan bláha

#25

2013-01-29 10:07

z volbou prezidenta jsem spokojen a na názor této skupiny jsem nebral zřetel jelikož patřim do uplně jiné přijmové skupiny,zrušte dotace na divadla aj.a chovejte se jako podnikatelé v této republice také žádne dotace od státu nedostanou a musí žít ne z peněz danovích poplatníků.Třeba lístek do divadla bude stát 2000kč jako na hokej pak se budou divit kolik divadel tady zbude.A respektujte demokratické volby a neurážejte nového prezidenta.