Přivezte Paula do Prahy!/ Bring Paul to Prague!


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-05-05 17:55

Myslím si, že je to skvělý nápad.Praha tě potřebuje Paule...

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-05-06 05:34

sdílím to kde se dá,to by bylo aby to neklaplo :-)
Terka

#3 Re:

2013-05-06 19:52

#2: -

Tohle prostě klapnout musí :)*


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re: tak to šiřte dál! :) zatím je těch podpisů pomálu

2013-05-19 18:48

Beatlesfan Lenka

#5

2013-05-22 15:59

Já to dávám na Mojí Beatles cz and sk stránku ale podpisu je třeba cca nad 10 000
co s podpisi hodláte dělat dál pokud jich tam tolik bude? :)
Martina Koubová
Autor této petice

#6 Re:

2013-05-29 08:16

#5: Beatlesfan Lenka -

Vím, že je podpisů třeba hodně.. snažím se petici protlačit do více známých médií, ale neuspěšně. Mezi fanoušky se to také moc nešíří (pak ale nechápu, jak může mít petice typu 'Zachrantě hospodu Na Růžku' několik tisíc podpisů..). Pokud by se to opravdu povedlo a nějaký ten tisíc se nabíral, poslala bych petici společně s nějakým plamenným dopisem Paulovi :) Uvidíme..

Lenny

#7 Re: Re:

2013-05-29 12:07

#6: Martina Koubová - Re:

Snažím se to šířit jak se dá, snad to vyjde! :)

Beatlesfan Lenka

#8

2013-05-30 14:16

Já jsem udělalana mé stránce soutěž a pakjsem udělala koláž kde všichni ti lidi (co se zučastnili tý soutěže) tak se vyfotili s nápisem Paul please come to the Pragaudělala jsem z toho koláž a dala to do zpráv na jeho FB stránku.... ještě neodpověděl a pochybuju že se mu to zobrazí.Jinak jsem psala i text do snídaně s novou ale nestihli ho zveřejnit.Myslím si že problém je ten že si lidé myslí že je to zbytečné a hlavním problémem je to že se to nedostává k správnému (většímu) okruhu lidí.Psala jsem autorovi na email ale ještě jste mi neodepsal/a .Pokud tedy chcete tu koláž poslat napište prosím na e-mail lenkabeatles@seznam.cz. Kdeby jste třeba zavolaly na horkou linku reportéru na TV nova nebo zavolaly třeba na snídani s novou tak by si vás tam pozvali jako hosta. Klidně bych do toho šla s váma....snad to vijíde Lenka
baba jaga

#9

2013-05-31 20:19

Ahoj, vidím, že se to moc neujalo, pojeďme raději do Vídně, já už mám lístek
....

#10 Re:

2013-05-31 21:32

#9: baba jaga -

Nedostává se to do správného okruhu lidí ..já bych do Vídně jela nebo do Polska ale brání my v tom čas a to si myslím že je hlavní  problém

Martina Koubová
Autor této petice

#11 Re: Re:

2013-06-01 05:11

#10: .... - Re:

Ano, nedostává se to do správného okruhu lidí, ale já ani nevím, jak to tam dostat. Hned po založení jsem kontaktovala různá média, ale nikdo o toto téma evidentně neměl zájem, žádné reakce jsem se totiž nedočkala. Takže petici šířím jen po svých známých, mezi studenty, po různých klubech, kde hrají Beatles revivaly atd. Asi jsem málo vynalézavá, ale další metoda mě nenapadá.. docela mě to štve.
Do Vídně či Varšavy bych ráda, ale nedovolí mi to jak čas, tak peníze. To byl vlastně taky jeden z důvodů, proč jsem tuhle petici zakládala..  Takže vám, kdo pojedete: užijte si to, a já vám budu tiše závidět! :)

Lenka Beatlesfans

#12 Re: Re: Re:

2013-06-01 09:01

#11: Martina Koubová - Re: Re:

Ano přesně tak ..jábudu závidět též...VIP zprávy udělaly soutěž o lístky Paula McCartneyho ve Vídni..výherci už byli rozlosováni a já jsem si řekla že by to byla dobrá záminka aby zveřejnili petici ..ješte neodpověděli...Pokud vám to nebude vadit  pokusím se i já v nějakých mediích petici prorazit ale samozřejmě bych potřebovala váš souhlas

baba jaga

#13 vážení

2013-06-03 04:00

Vidím, že se to moc neujalo, kdo z Vás máte lístek do Vídně? Napadlo nás, jestli by se nedal zorganizovat aspoň autobus z Brna do Vídně. Směrem tam jede spojů dost, ale zpátky nám nic nejede. Pokud by nás byl plný autobus, určitě by se nám to vyplatilo. Asi je to šílenost, ale jestli tu někdo jste, napište mi na mejla baba3jaga@seznam.cz

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-09-08 19:41

Byla by obrovská chyba,aby se Paul vyhnul koncertu
v ČR,když koncertuje za "humny"! Proto je potřeba
získat co nejvíce podpisů a v tom vidím tu sílu,
která zvítězí.Samozřejmě velké poděkování organi-
zátorům této podpisové akce. Žanek

Nepřihlášený uživatel

#15

2013-09-18 19:23

Bylo by to hezke,kdyby se to povedlo. Bohužel s mým nejoblíbenějším Beatlem Johnem už žádná petice nepomuze.
Sára

#16 Re:

2014-02-20 15:46

#1: -

prosím , je to aktuální na rok 2014???jestli jo, tak je to super!!!!!!

Beatlemániačka

#17 Musí, MUSÍ přijet!!!

2014-04-09 18:41

Paule, prosímtě, Paule, přijeď!!! Potřebuji Tě, toužím po tom tak dlouho! Pochop malou beznadějnou holku, která se nedostane dál než za hranice! Miluji Tě Paule, ó, jak moc Tě miluju!!! Ani nevíš, jak si přeju žít v době, kdy Beatles hráli!
P.S.I love you! D:

Nepřihlášený uživatel

#18

2015-03-19 18:13

To dáme! :D Chce to jenom tu petici zviditelnit. ;)

Nepřihlášený uživatel

#19

2015-03-23 18:49

Paule; miluju Tě; PROSÍM PŘIJEĎ K NÁM DO PRAHY, PLEAAAAAAAAAAAAASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toť moje největší přání - VIDĚT TĚ!!!!!