Záchrana cirkusů se zvířaty

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Záchrana cirkusů se zvířaty


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-07-13 10:32

Cirkus bez Zvířat,není Praví Cirkus,Práce se zvířaty není Práce!!ale záliba Láska ke Zvířatům A jeden velký sen.Antonín Aleš...
A.Aleš

#2

2013-07-13 10:36

Cirkus byl a bude i se Zvířaty,Cirkus Ročně Odchová více Mládat než jaká koly Zoo,proto že se jim u Cirkusu Dává Maximální péče a pozornosti 24 hodin denně!!

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-07-13 10:48

Cirkus bez zvířat není Cirkus!!

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-07-13 11:09

cirkus byl je a bude
Petr Labor

#5 CIRKUS SE ZVIRATY BYL JE A BUDE!!!!

2013-07-13 11:34

Kdo ma vlastne pravo zakazat zvirata v cirkusech? Vlada?? A to je kdo jako? Uplne ,,normalni"idi kterych je min nez cirkusaku a priznivcu kvalitniho cirkusoveho umeni kde je zvire brano jako osobnost a ne jako kus hadru jak tomu byva napr. na jatkach apod. Takze postavme se za cirkusy a bojujme za ne!!! Protoze ti lidi to delaji s laskou a zvirata jim jejich lasku a nadseni k remeslu vraceji!!! Z ceskeho cirkusu neni ani jeden dukaz o tyrani zvirazt v cirkuse!! Petr Labor

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-13 12:01


*

#7

2013-07-13 12:15

Nech žije C*I*R*K*U*S

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-07-13 14:54

Se synem rada chodim do cirkusu a nikdy jsem nezazila tyrani ba naopak uzasnou lasku ke zviratkum.

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-07-13 15:54

Pro poctivé cirkusáky, které jsem měla možnost zatím alespoň trošinku poznat, není zvíře vězeň, kterého by ponižovali a týrali ze své potřeby dokázat si převahu, nebo pro lacinou show ….
Pro tyhle lidi je zvíře partnerem do hry. Chovají se k němu tedy adekvátně s láskou a úctou ……..

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-07-13 17:45

Cirkus bez zvířátek není cirkus,to je stejné jako ZOO bez zvířátek,tak se proberte

Nepřihlášený uživatel

#11 ***

2013-07-13 18:45


Nepřihlášený uživatel

#12

2013-07-13 21:35

Tuto petici jsem podepsala protože vím že cirkus bez zvířat by nebyl ten pravý cirkus nebylo by to prostě ono.Zvlastní zkučenosti vím že pokud je se zvířaty zacházeno dobře a bez žádného násilí to jest formou hrou jako je tomu v cirkuse Jo-joo tak v tom nevidím vůbec žádný problém proč by zvířata nemohla vystupovat v cirkusech.Pokud se zvířata chovají přirozeně tak jako volně v přírodě tak proč by to nemohly ukazovat i při vystoupení lidem.Zvířata v cirkuse jsou další členové cirkusové rodiny stejně tak jako když my obyčejní lidé máme své mazlíky doma a snažíme se je také něčemu naučit aby sme se pak mohly pochlubit svým známým a přátelům.Je to pěkné když člověk vidí při vystoupení to zvíře jak ho to baví a těší ho to když mu lidé tleskají za jeho pěkný výkon(viděla jsem to při vystoupení na vlastní oči)jinak bych to netvrdila že tomu tak je.Můžu jmenovat alespon tři cirkusy kde to tak chodí je to cirkus Jo-joo,cirkus Berousek a Sultán i cirkus Humberto a jiní...a proto jsem pro zvířátka v cirkuse bez nich to prostě nejde.s pozdravem andra z Chebu.
Petra Stuchlá
Nepřihlášený uživatel

#13

2013-07-14 09:09

V cirkusu vystupují vesměs šelmy. To jsou velmi tvrdohlavá zvířata. A kdyby se jim nelíbilo vystupovat, jednoduše by to nedělaly! V cirkusu Jo-Joo vystupují také pejsci, kteří u toho vrtí ocáskem. Co to znamená, když pes vrtí ocáskem? Že je veselý, že se mu to líbí! Takže tu nemůže být o týrání zvířat řeč.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-14 09:49


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-14 09:50


Jana Navratilova-Wertheimova
Nepřihlášený uživatel

#16 cirkus

2013-07-14 13:31

Cirkus je kultura i když mnoho lidi to nechape,,cirkus se zviřaty je cestujici vzdelani pro deti ,prinasi detem radost a usmev na tvari,,,Jana Navratilova

jana

#17

2013-07-14 14:07

Cirkus a zvířátka patří k sobě.Já mo
hu mluvit za cirkus JOO, kde láska a srdce platí nejen k lidem,ale také k zvířatům.Všechna zvířátka jsou tam spokojená a všichni se k nim chovají s respektem a poctivou prací.Jana Osztényi K.Vary

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-07-14 14:36

Kdyby se lide a bezdomovci meli tak skvele, jako zvirata u cirkusu, tak by vsem bylo dobre!!!
Jana

#19 Cirkus

2013-07-14 14:37

Cirkus bez zvitar neni cirkus.Kdyby se lide, napr.bezdomovci meli tak dobre, jako zviratka u Cesko-slovenskych cirkusu, tak by vsem bylo dobre!
Jana

#20 Re: CIRKUS SE ZVIRATY BYL JE A BUDE!!!!

2013-07-14 14:39

#5: Petr Labor - CIRKUS SE ZVIRATY BYL JE A BUDE!!!!

Take bych to chtela vedet...kdyz vidim jak se jinde trapi zvirata...

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-14 23:38



Nepřihlášený uživatel

#22

2013-07-15 07:45

Cirkusy to začíná, a pak se dočkáme toho, že nebudete smět mít doma ani myš, natož kočku.

Nepřihlášený uživatel

#23

2013-07-15 09:49

Jelikož jsem byl u cirkusu jako zaměstnanec tak jsem viděl na vlastní oči jak se krotitelé chovají ke svým zvířecím svěřencům. S veškerou láskou jako by to byly jejich vlastní děti, navštívil jsem již hodně cirkusu a nikdy v životě jsem neviděl že by někde šlo o nějaké týrání, naopak jejich výcvik je spojován s hrou a za tu dostávají sladkou odměnu. Ti co si myslí že se takto týrají zvířata tak jsou debilové a neměli by nikdy být vpuštěni ani do Zoologické zahrady.Nechal bych je zavřít do blázince s velmi vysokým plotem a nepouštěl bych je ani ven.

Nepřihlášený uživatel

#24

2013-07-15 10:07

Zažil jsem cirkus kdy majitelé neměli na jídlo pro sebe,protože zvíře bylo přednější.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-15 12:28