Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým


Nepřihlášený uživatel

#101

2013-08-27 19:07

Jsme opravdu tak blbý stát??Žádný s normálnich lidí si nedovolí žádat o příspěvek na bydlení ,léky,nemocnici,cikáni si tu žíjí na náš ukor jak prasata v žitě,dělat nebude tahle generace ani žádná další.nejlepší by byl přesun tam odkud přišli.

Nepřihlášený uživatel

#102

2013-08-28 09:58

V momentě, že nefunguje státní správa a politici nic neřeší, baví se svými pseudoproblémy a připitomělými kauzami, tak holt si občan musí nějak pomoci sám. Snad tato petice je krůčkem k tomu, aby se něco už konečně začalo s asociály radikálně dělat.

Petr Křemenák, chomutovský rodák
Wolfcv

#103 Re:

2013-08-28 15:15

#1: doga -

Bohužel začali ve velkém i našinci. A to jede ve velkým znám jich pár z CV i okolních vesnic, ale nebudu slečny jmenovat


Nepřihlášený uživatel

#104

2013-08-28 23:32

Na Březenecky už je to katastrofa! Bojím se chodit na hřiště (nejdřív ho musím uklidit), na procházky i po chodníku (sprostě nadátvaj, řvou a dělají bordel). Nemusí do práce a proč taky, když jim nájem zaplatí stát i taxi z obchodu!! Super stát tady zůstanou a nebudou dělat nic než se rozmnožovat.
Kolemjdoucí

#105 Napadení ostrahy - Tesco, Písečná

2013-08-29 11:58

Včera po práci napadli nepřizpůsobiví kousek od bývalého KASU ostrahu z obchoďáku Tesco, protože je den nebo dva před tím zadržel, jak kradli. Tohle už fakt není normální. S tímhle chce něco udělat, petice je málo! Jaký je Váš názor? Chcete to tak nechat?

Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Re:

2013-08-29 23:24

#49: - Re:  

 To máte pravdu,že nedosáhnete na dávky co dostanou cigáni-ty si to umějí vymodlit na úřadech a pokud néé-tak nastoupí jejich zástupci -(romské komunity)- dostávají příspěvky a různé vymoženosti na vzdělání ..v uvozovkách o kterém se nikomu nezdá-jenom aby měli ,od nich klid a přijde maminka samoživitelka,která nutně potřebuje od státu finanční pomoc a nemá šanci-tak proboha ,kde žijeme...tabulky zřejmě nejsou- pro všechny stejné...nebo ,snad ano ????


Nepřihlášený uživatel

#107

2013-08-29 23:39

Jsem řidič MHD Chomutov -tolik ZTP jsem neviděl u běžných Chomutovanů... co mají Romové-zarážející je...že tyto paraziti- jsou na pohled úplně zdraví-kdo jim tyto průkazy vydává...??? Nestalo se mi,že by jel na tento průkaz sám-vždy táhne za sebou dalšího soukmenovce -jako osobu pomocnou...je to pro mne nepochopitelné !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#108 Re: Re:

2013-08-30 06:34

#24: - Re:  

 Ano, ano, rozbít držku, to není špatný nápad, ale jak to dělají oni tj. někde si na ně počkat a zmalovatje, aby si nemohli stěžovat a báli se vystrčit rypáky z těch svých ghett jako to bylo dřív. Válka s policajtama v ulicích není ta správná variata. Bílý se řežou a romáci se o kus dál pošklebujou a tančí. Mimochodem ghetta jsou všude kde oni bydlí a není to tak, že zlej bílej gádžo je nastěhoval do vybydlenýho sídliště, ale naopak oni jsou jako kobylky z nových domů nezůstane nic. Chánov je víc než důkaz - panelák skrz který je vidět.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-30 09:55



Nepřihlášený uživatel

#110

2013-08-30 09:56

Co si o nás myslí naši nepřizpůsobivý spoluobčané:
http://www.facebook.com/prizpusobivy
Kajdas78

#111 Re:

2013-08-31 11:19

#6: -

Poděkujte oražovému magistrátu města CHomutova s podporou komančů. Dostali na to dotaci z EU.


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: Napadení ostrahy - Tesco, Písečná

2013-08-31 11:34

#105: Kolemjdoucí - Napadení ostrahy - Tesco, Písečná

Ne, ale hr na ně je na nic. To Vás zas seřežou přitroublí poliši. Asi zase revoluci. Ale teď už ne růžovou.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-09-01 18:42



Nepřihlášený uživatel

#114 Re:

2013-09-01 18:47

#34: -

Vy jste taky do skoly moc nechodil kdyz ctu vas pravopis...:)

 

,,

#115 nespravedlnost, kde je policie, proč preventivně nehlídá v ulicích ..

2013-09-02 10:20

Mně nejvíce vadí, že se o ně nikdo nezajímá, nikdo nedává najevo, že hlídá pořádek a když se něco stane, tak to opět nikdo neřeší ... to je ta největší nespravedlnost, dát takovým lidem najevo už dopředu, že když poruší zákon, půjde se po nich ... to tu není, vymahatelnost práva velká nula!

Nepřihlášený uživatel

#116

2013-09-04 12:41

kdo má nárok na sociální byt? komu to pracující zaplatí? kdo kočuje v jiných případech z bytu do bytu a systematicky je ničí?
ne každý má nárok na 1 taxi měsíčně, aby si mohl dojet vyzvednout dávky?
potkal jsem na vysoké škole opáleného studenta medicíny z Jirkova...za co měl příspěvky úplně na všechno (cesta, bydlení, jídlo)...musím podotknout, že tento student rozhodně nebyl vzděláním přímo na výši...čím si takovou podporu všech ostatních vysloužil?

proč nám některý národ nadává do Čechů a pak ti samí tvrdí, že jsou tu doma? proč jim máme něco platit? proč je stát nepošle do hajzlu, když se nepovažují za Čechy?....protože jsou to Češi jen tehdy, když se jim to hodí = když z toho něco kápne.

Ano, vše se platí z peněz vašich, pracujících a oni vás pak klidně ještě k tomu nenechají vyspat, okradou vás, nebo vám znásilní manželku.
Jak může být někdo nazván extrémistou, když mu toto vadí? To přece není normální.

Pokud jste napadeni romskou menšinou, jste prakticky vždy v menšině. Pokud se chcete bránit ve větším počtu, je to rasistické shromáždění extrémistů. A jak vůbec může být někdo souzen za rasismus? Mám za to, že podle klasického antropologického dělení ras, patří Rómové ke stejné rase


Nepřihlášený uživatel

#117

2013-09-04 21:09

Dekuji Cele Organizaci Ktera tohhle Vedce ,Dobra Prace a Pokud Budu-Li nejak moci Pomoci jakoukoli cestou Rad Pomohu.

Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Re:

2013-09-05 12:26

#7: - Re:

Co to tady meleš ty cikánskej parchante.


Nepřihlášený uživatel

#119 Re: Re:

2013-09-06 07:58

#7: - Re:

tupec? po mých odpracovaných letech by to dělalo docela dost a krásná dovolená by to byla. Dle tvého názoru si asi peněz moc nevážísš


Nepřihlášený uživatel

#120

2013-09-07 05:52

paraziti, vyj*baní příživníci!!

Nepřihlášený uživatel

#121

2013-09-08 17:15

Všechny takovéto postavit ke zdi a popořádku na 1 špagát jinak je vše drahé ale pouze ty co jsou hnusáci hnusní a to bez ohledu na barvu pleti, věku a pohlaví. Jsem také cikánka a nestydím se za to, ale stydím se za ty ostatní co se neumí chovat
Morena

#122 Nepřizpůsobivý

2013-09-11 12:57

Jsem cigán, co byste mi doporučili :-D
RP

#123

2013-09-11 16:15

Situace začíná být pro pracující občany ČR neúnosná! Není to jen pro Chomutov a okolí. Nechť si vážení politici a státní úředníci vyndají hlavu z prdele a začnou něco dělat pro nutné omezení sociální povahy tohoto státu. Začínám již zvažovat odchod do jiného státu...

Nepřihlášený uživatel

#124

2013-09-13 05:30

Zcela souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#125

2013-10-17 11:10

cigán je menšina, nesmíme se ho bát