Petice za možnost zrušení, či omezení poplatků ČT

Milda

#1 Na ČT mi vadí nejvíce:

2013-09-02 08:46

Někteří "redaktoři" jsou silně zaujatí a jednostranní. Politické zpravodajství je nevyvážené, neobjektivní. Některé zprávy ze světa vůbec nejsou zmiňovány, zřejmě jen proto, že se prostě někomu nehodí. Některé jsou naopak vnucovány stále dokola. Zřejmě dle pravidla, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. "Komentované zpravodajství" je taky pěkný výmysl. O lidech, kteří jsou tam zvaní a těch co se tam naopak nikdy nedostanou, to je škoda mluvit. ČT by měla přinést názorově nezkreslené zpravodajství, co si máme či nemáme o tom myslet by měli nechat na divácích. Lidé jako Drtinová, Moravec, tací vůbec nemají v (rádoby) veřejnoprávním médiu co dělat. Můj názor.

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-09-02 09:52

ČT není politicky neutrální, je tendenční; s takovou "veřejnoprávní" službou nejsem spokojen a nechci za mediální manipulace ještě platit! Pro zábavu a kulturu si vystačím bohatě s nabídkou jiných TV kanálů než nabízí ČT. B.J.

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-09-02 10:00

Veřejnoprávní televize by měla objektivně diváky informovat o politickém a celospolečenském dění v naší republice. Bohužel není tomu tak. Evidentně pracovníci televize pracují s přebraným informačním materiálem, který je v zájmu pouze určité skupiny lidí.

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-10-17 11:09

díváš se, plať....nedíváš se, nemusíš...

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-01-27 09:34

poplatky jsou svinstvo a jestli se ten darebak herman inspiruje německem tak at se taky inspiruje tim jake mají platy oni a jake my.hovado katolicke.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-03-17 23:36

ČT v hlavním zpravodajství neuvádí pravdivé informace

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-03-25 13:34

Jsem vůbec za zrušení veřejnoprávní televize, ale tu petici jsem už nenašla!

PhDr. Jana Květoňová
Oberon

#8

2014-07-09 09:27

Myslíte, že tato petice ani ne se 100 podpisy má nějaký smysl?

Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2014-08-14 14:59

#8: Oberon -  

 Ano. Ovšem otázky tohoto typu nemají smyslu žádného.

muller

 


Nepřihlášený uživatel

#10

2014-11-25 13:23

To není možné,aby si někdo neustále za naše peníze ,dělal co chce.Pan Dvořák je blb.A bude se neustále klanět,jenom aby mu zůstalo to jeho lízátko.Jak dlouho si ještě necháme poroučet od těch ,co nechtějí jít za žádnou cenu od válu?Dvořák prolezl kde jakou televizí,ale ne a ne odejít, něco pořádného dělat.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-11-25 16:48

Lži o Ukrajině, lži o prezidentovi , stranění ODS a TOP 09, Veřejná TV je snad ve vlastnictví těchto škůdců národa ?????????????

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-11-26 00:54

Nedokážu pochopit, jak je možné vybírat peníze za něco co člověk nepoužívá a ani používat nechce. Jedná se o naprosto mafiánské způsoby!

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-11-27 22:22

neplatme tihle zumpu


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-12-29 13:48

Veřejnoprávní ČT neplní svoji fci, jedná se spíše o vlivovou agenturu za nedobrovolné poplaty občanů - nedobrovolných koncesionářů, která neslouží zájmům této země. Proto budˇzakódovat a vyměnit vedení nebo privatizovat.
At´ si ji platí ti, kteří o ni stojí nebo kterým slouží(ale pod dohledem BIS).

Nepřihlášený uživatel

#15 česká televize

2015-01-02 16:28

Měla být už dávno zrušena !!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#16

2015-02-16 14:17

Byla bych velice ráda, kdyby byly KONEČNĚ koncesionářské poplatky zrušeny, nechci je platit, dokud bude Jiří Chalupa něco dělat pro ČT, jako že neustále něco dělá a nikdo se s ním nerozloučí! S takovým "pačlověkem"!!!!! Kdy k tomu zrušení dojde? Budu raději platit u lékařů než abych platila veřejnoprávní televizi!!!!

Nepřihlášený uživatel

#17

2015-03-06 17:17

Byl jsem v prosinci na demonstraci u ČT, ať nám lidem, televize nelže a nezamlčuje. Televize ve zprávách ten den o této demonstraci vysílala zmínku na konci celé relace zpráv pouze v délce max 10 sec.! Ostuda, ani jsem si nestačil zesílit zvuk, a bylo to pryč. Reportáž o babičce, která si čte Bibli z tabletu byla před tím, asi to hodnotí ČT jako důležitější!

Nepřihlášený uživatel

#18

2015-03-06 17:59

plně podporuji zrušení čt
David

#19 Proč musíme platit za něco, co nechceme???

2015-04-08 21:17

Proč musíme v (prý) demokratické zemi platit za něco, co jsme si neobjednali??? Proč po zakoupení televizoru z důvodu sledování dvd či jiných televizních programů, než je ČT, musíme všichni povinně platit České televizi??? Proč není ČT placená jen těmi, kteří si ji přejí sledovat, jak je tomu u soukromých programů??? Toto není demokracie, ale autokracie a naši zákonodárci by se nad tím měli zamyslet!!!


Nepřihlášený uživatel

#20

2015-11-13 07:17

Ten opilec z top 09 který je tam každý den toho opravdu nemusím videt

Nepřihlášený uživatel

#21

2015-11-13 08:49

Neobjektivní, lživé vysílání poplatné EU

Nepřihlášený uživatel

#22

2015-11-13 11:24

Ať se z ČT udělá placený kanál a budou vidět hned první měsíc, že se na ně nikdo nekouká...

Nepřihlášený uživatel

#23

2015-11-13 16:18

Tuto jednostrannou , prolhanou a mafiánskou televizi nesleduji už min. 2 roky (vyjma pohádek a starých českých filmů a komedií). Navrhuji tento lživý kanál zablokovat a kdo bude chtít sledovat, koupí kartu. Proč mám platit za něco, co nemám a co mě nezajímá? Je to vykořisťování občana státem ČR!!! ČT má peněz dost, svědčí o tom každoroční mimořádné miliónové odměny jejímu GŘ. Na to jsem nucen přispívat??? Kurvy zlodějský!!!
k

#24 zrušení ano

2015-11-18 15:25

zrušení poplatků ano, ale z jiného důvodu a sice z toho, že ČT neplní a poslední dobou už se ani nesnaží předstírat, že plní veřejnoprávní funkci, zaujaté topkařské zprávy k blití