Lidové hlasování o odvolání prezidenta republiky ZEMANA

Nepřihlášený uživatel

2013-10-28 21:20

Nemám slov - je to trapnej ubohej ozrala, který svůj post pouze zneužívá k vyřizování uctu - diky za toho kdo sebral odvahu a byl ochoten věnovat čas a pokusit se zbavit nas te ostudy na hrade sepsání teto petice - palec nahoru

Nepřihlášený uživatel

2013-10-28 21:26

Říkala jsem si: "Dám mu šanci, i když nebyl můje volba. Po tom co předvedl po volbách a dnešku NEEE!
Dáša
menddoza

2013-10-28 22:31

Díky za podporu. Prosím, pokud je někdo registrován na novinky.cz nebo idnes.cz, aby dal tento odkaz na diskuze

http://www.petice24.com/signatures/lidove_hlasovani_o_odvolani_prezidenta_republiky_zemana/

Bohužel, čekám na schálení registrace.

Nepřihlášený uživatel

#4 Rumburak

2013-10-29 00:21

To je zase blbost. Tahle petice.
splichy

2013-10-29 10:31

Skoda jen, ze v ustave se o nicem takovem nemluvi, resp. neexistuje clanek 66a. Nejprve by bylo potreba upravit text ustavy :/

Nepřihlášený uživatel

2013-10-29 10:34

otazka jestli to me nejaky vliv..

Nepřihlášený uživatel

2013-10-29 11:48

Nechápu, jak ho mohl vůbec někdo zvolit. Pochybuji o regulérnosti voleb. Stydím se v cizině říct, že jsem z Čech.
menddoza

2013-10-29 16:08

Je pravda, že v ústavě nic takového není. Na druhou stranu již padají tyto návrhy na změnu i z více politických stran. Toto je pouze svobodné vyjádření nás, kteří jsme nespokojeni s fungováním prezidentského úřadu. A jednou může pomoci naše hlasování !!! Na druhou stranu může sloužit jako "podklad", pokud by to chtěli dát do ústavy a mohlo by to ukázat, zda je to vůbec reálné a funkční.

Určitě díky za vaše komentáře a názory !

Nepřihlášený uživatel

2013-10-29 16:45

stop buranovi na hrade!
nespokojenec

2013-10-31 15:10

Není dobré zakládat několik petic na jedno téma, viz petice :Odvolání prezidenta ČR Miloše Zemana

Nepřihlášený uživatel

2013-11-01 14:52

Naprosto souhlasím. Činnost prezidenta Zemana je naprosto destruktivní pro naši republiku. Vyznačuje se touhou po moci,likvidací oponentů, rozdáváním trafik. Přínos vidím pouze v pobavení národa při "hradních virózách", prohlášeních typu "kouření neškodí od 27" a podobných perlách!
Axelss

2013-11-02 01:43

no mě by spíš zajímalo vy chytráci, co jako chcete dělat potom? Lidové hlasování nebo vaše rádoby "petice" stejně neprojde, tak mě zajímá, čistě hypoteticky, co jako navrhujete ?

Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2013-11-05 20:58

#12: Axelss -

Alespoň vyjádřit svůj názor. A moc bych si přála aby nás bylo víc a tím pádem to bylo slyšet i tam nahoře.  Aby "mistr světa" z hradu přestal prohlašovat, že je prezidentem dolních 10 milionů a ostatní trapné bonmoty. Aby si byl vědom, že nejsme takové tupé stádo, za jaké nás evidentně považuje. Že si od něj nenecháme všechno nalhat a všechno líbit. Že máme jasno v tom, jak rozdává trafiky, odměňuje svoje pacholíky a snaží se o likvidaci kohokoli, kdo se mu odváží odporovat. Byla jsem po dlouhé době hrdá, když rektoři vysokých škol odmítli převzít vyznamenání. Je vidět, že někdo v téhle zemi ještě osobní hrdost nepoložil. Proč mlčíme my ostatní?

Midori

#14 Já se za našeho prezidenta pana Zemana nestydím

2014-01-11 17:48

Pan prezident si počíná dobře. Byl zvolen v přímé volbě většinou hlasů. Z nabízených kandidátů byl nejlepší.

Nepřihlášený uživatel

2014-11-02 22:07

Opravdu se na něj (toho člověka, co si myslí, že je prezident) nedá ani koukat - natož ho poslouchat. Jestli si předsevzal, že zneváží prezidentský úřad, pak se mu velice daří - je rozhodně víc pankáč než pan Schwanzerberg!

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 07:03

M. Zemana jsem nevolila a stydím se za něj, protože nám všem dělá jen ostudu.

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 07:09

Zemana jsem nevolila, pro mne to není náš prezident. Hluboce se za něj stydím.

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 08:44

Děkuji, že se někdochopil aktivity. Po 25 letech demokracie je načase panu Zemanovi připomenout, že je veřejnou osobou a je špatným příkladem zejména pro naše děti a vnoučata. Možná,že mu vyhovuje jazyk parlamentu čtvrté cenové skupiny, ale já jsem občan této země a vzhledem k jeho urážení svých vlastních občanů by se mu již nemělo dostat příležitosti veřejného projevu v žádném veřejno právném médiu.
Tajemna

#19 Re: Názor

2014-11-03 12:23

#1: -  

Každý z nás si řekne svůj názor. A neříkejte, že když jste naštvaní, že jste nebyli sprostí???!!! Ano je to prezident, ale o co je víc než my všichni. Jen tím slovem PREZIDENT. To, že se vyjádřil jak se vyjádřil není důvod k odvolání. Teď mně tu budete taky kritizovat, za můj názor a třeba se někdo najde kdo mně bude chtít odvolat z této diskuze.

:-D Hezký den všem.......

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 13:09

prezident dělá ostudu České republice po celém světě.

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 13:40

jako učitel v základní škole jsem znechucen. jak máme vychovávat děti ke slušnosti? HRŮZA !!!

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 17:27

Nevolil jsem Zemana ale teď jsem sakra rád že je to právě on kdo vykonává funkci prezidenta.  Víc při nás štěstí stát snad ani nemohlo, v této neklidné a nebezpečné době. Šťastnou plavbu NÁŠ lidový prezidente až do konce funkčního období (navzdroy hýkajícím davům krátkozrakých přízemních čecháčků) a mnoho odvahy říkat nepohodlnou pravdu i dál.

Milos17

#24 Stydím se za Zemana

2014-11-03 18:59

Stydím se za toho člověka, který si říká prezident spodních deseti miliónů. Pro mne je to spíš prezident úplné spodiny, lídí bez morálky a úcty k ostatním lidem. S jeho způsobem reprezentování státu a prezidentského úřadu nesouhlasím a stydím se za něj už když ho slyším. Nevolil jsem ho, ale říkal jsem si, že když bude zvolen, aspoň si užijeme srandy. Jeho činy mi už ale vůbec humorné nepřipadají. Jenom se děsím, ke komu nás začne svět přirovnávat po jeho prezidentování. Švejk už to asi nebude.

Nepřihlášený uživatel

2014-11-03 19:23

Zemana jsem ve volbach nevolila, protoze mi bylo predem jasne co bude vyvadet. Uz nam to predvedl jako predseda vlady, kdy ve svte nadelal spoustu ostudy.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook