Proti Romům v Otrokovicích

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti Romům v Otrokovicích


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-07 15:03

nestyďte se zveřejnit své jméno!!

Nepřihlášený uživatel

#2 Veronika Nesvadbová

2013-11-07 15:32

Je dost dobře možné, že elektronická petice nebude mít dostatečnou právní váhu. Ale lidi, přestaňte se schovávat za anonymitu pc a když už něco chcete podpořit, tak aspoň uveďte své jméno !


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-11-07 15:44

snad to k necemu bude..
Radek

#4

2013-11-07 15:47

Tahle petice nebude mít žádnou právní váhu, protože petice musí být vlastnoručně podepsaná a musí tam být celá adresa. Pokud nás bude hodně, tak si toho můžou maximálně všimnout média - i když TV novu nemám rád, tak by to mohlo být tam:) Protože zprávy mají největší sledovanost. A petici můžeme předložit maximálně majiteli nemovitosti - firma STONERON s.r.o., kterou zastupuje pan Zdeněk Daněk, z Uherského Brodu (trvalé bydliště), firma má ale pražskou adresu... viz: http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_or.cgi?ico=28945433&jazyk=cz&xml=1
Město Otrokovice s tím opravdu nemají bohužel nic společného, věřím totiž, že by nic takového neprošlo...

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-11-07 15:54

Romove si udelali velmi spatnou povest, ale urcite tp neni jen jejich vuna!

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-07 16:12

.....,
Dana

#7

2013-11-07 16:18

Ano vypada to ze se ze me postupne stává rasista a mam k tomu padne důvody.
A jestli se Romům nelíbí naše zákony tak ať se kur... Seberou a táhnou tam odkud přišli! A nebo když sou amici tak chytří a bráni je at jim daji free visa a muzou si je tam nastěhovat všechny!!!!
Pochopitelně proti slušným cistotnym a zamestnanym Romům nic nemám ...

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-07 16:32

Otrokovic by byla škoda, dost se tu vybudovalo...

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-07 16:51

Dělají jen bordel po republice dělat nebudou a dávky dostávají víc jak slušní pracující lidé navíc když uděláte géto cigánů bude velmi brzo po otrokovicích ta verbež bude jen krást a okrádat slušné lidi, nevadí mi mongolec vietnamec čínan nebo černoch ale cígáni jo a moc, su stohoto státu znechucený jak se těm hnidám přispůsobuje

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-11-07 17:02

To se radsi s Otrokovic odstehuju!!!Nevim co je to za napad uz tu mame fetaky a tech se nemuzem zbavit jeste romy do toho!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-07 17:23

Klidně podepíši i osobně písemně ... pokud to někdo zorganizuje, zajděte i ke mě !!! :)

Nepřihlášený uživatel

#12

2013-11-07 17:52

Co s tim barakem vedle, ten by nesel zrusit?

Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Otrokovice budou druhy Prerov

2013-11-07 18:06

#1: -

Z Prerova jde hruza kvuli ciganum,nikdo tam nechce bydlet a stejne tak dopadnou Otrokovice....


Nepřihlášený uživatel

#14

2013-11-07 18:13

No nevím když se podíváte třeba na vietnamce je jich tady podstatně víc a nikdo o nich neví
Petra
Nepřihlášený uživatel

#15

2013-11-07 18:29

Chci zdůraznit, že jsem proti nastěhování romů do nově opraveného domu na Jabůrkově ulici. Proti slušným romským rodinám, které tu dosud spořádaně žily, nic nemám.

Radek

#16 Re:

2013-11-07 18:34

#15: -

souhlas!!!


Nepřihlášený uživatel

#17

2013-11-07 18:37

Neznám jedinou lokalitu v ČR,kde se nachází větší komunita Romů,kde by nebyly problémy.Nechci chodit po Otrokovicích a bát se ,kdy budu okradena,nebo napadena.Nechci poslouchat sprosté nadávání a jiné slovní ataky,kterých se mi už dostalo při průchodu ulicí J.Jabůrkové.Bylo to z budovy Finančního úřadu.Žádný Městský úřad,ve spolupráci s policií,sociálními úřady a asistenty , ještě klidu ve své obci nedosáhl.Nepodaří se to ani v Otrokovicích.Jediná šance,jak toho dosáhnout je,nemít tady Romy.

Předložte tuto petici a názory lidí i našim poslancům,aby změnili zákon o sociální podpoře 3.500Kč na jednoho obyvatele bytu.Je to moderní hyenismus tzv.podnikatelů na nepřizpusobivých.4 Romové v pronajatém pokoji-14.000Kč měsíčně.Jabůrkové ulici je na novém činžáku 50 balkonů,tj.50 bytů.14.000x50  ...  x12... to jsou příjmy.Pan Daněk/majitel činžovního domu/to nedělá z lásky a lítosti k Romům,prý chudáci taky musí někde bydlet.Tak ať bydlí tam,kde jsou dnes.Pod mostem jsem žádného naviděla.


Nepřihlášený uživatel

#18

2013-11-07 18:52

dobrý den, koupila jsem si byt na Finančním úřadě Otrokovice, budu 25 let splácet. Už tak tu bydlí hodně romů, s kterými to tu je šílené. Když jsem byla vynadat ve 2 ráno sousedům romům, že mé děti nemůžou kvůli jejich randálu spát, že jdou do školy, tak mi vyhrožovali, že mi podřežou krk!! A Pozor-byty, ve kterých tu bydlí a pobírají dávky na bydlení, nejsou zkolaudované, takže pobírají dávky nelegálně!! ale to starostovi nevadí. Ať se ke mě starosta na 14 dní nastěhuje a má takové sousedy, jako my!! pak by se možná zamyslel nad tím, co mele, a to, že jsou bezproblémoví (zdejší romové), už by ani pan starosta nevypustil z ,,úst" !! A to chce vedle do baráku nastěhovat další?? my nemáme samoživitelky nárok na nic, na přídavky (protože jsem pracující), na bydlení, na dávky. oni mají všechno kvůli tomu, aby nebylo podezření z rasismu. A starosta je chce podporovat??? ať si je nastěhuje k sobě!! Vždyť je tu nová školka!!! vím, že vše musí jít přes starostu, a peníze dělají své, ale pokud nedostane majitel zrekonstruovaného domu souhlas města, nemůže z toho být ubytovna (není ubytovna= může si sem nastěhovat koho chce, ale daný podnájemník nedostane soc. dávky na bydlení, protože který ,,bílý občan" má 14 tisíc na pronájem bytu 2+1, jako se platí tu na finančním úřadě??!!!!!! nejde to z kapes romů, ale z nás, daňových poplatníků. A že jsou nepřizpůsobiví?? Lež!!! Přizpůsobili se absolutně výhodám našeho státu - nedělat= brát dávky. Nedáte? Udáme Vás z rasismu...

Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-07 19:01

Českou rodinu nikdo nepodpoří,pro slušné lidi s nízkým příjmem byty nejsou...A neustále se budou podporovat ti, kteří makat nebudou a budou dělat bordel.Chci se dožít v klidu vnoučat a né se bát, jestli se mi děti vrátí domů zmlácení, či jestli se vrátí vůbec...Jasně, moraváci jsou socky...ať si je nastěhují pražáci...A vůbec, všichni se jich bojí, tak jim cpou vrchem, spodem!...
Odpověď

#20 Re:

2013-11-07 19:06

#7: Dana -  

 

Pardon, ale to, že jsou romové také rasisti, to evidentně nikomu nevadí...

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-07 19:09

Nesouhlasím aby se tu množili!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#22

2013-11-07 19:14

Není k tomu co dodat šup s nimi do Indie, Francouzi je také poslali do Rumunska . Napříč protestů Eu
YLF OE AFA

#23

2013-11-07 19:15

zasraní rasisti...

Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2013-11-07 19:15

#18: -

Njspíš je starosta finančne zainteresovaný, protože bys e na to dívaj jinak


Nepřihlášený uživatel

#25

2013-11-07 19:17

Co je pravdy na tom, že ten barák patří jistému panu doktoru na chirurgii p. Jančíkovi?