Petice Gymnázia Ostrov

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Gymnázia Ostrov


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-25 12:03

Skutečný důvod pro rušení prim je ten, že není naplněná megalomanská a drahá stavba IŠTE Sokolov, jejímž bývalým ředitelem je současný hejtman, což dokazuje politickou propojenost této situace.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-25 12:41


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-25 12:42



Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-25 16:47

Na gym. Ostrov studuje moje třetí dítě. Jsem nadšené přístupem profesorů a úrovní výuky. Nechápu argumenty zřizovatele. Stejně jako
děti postižené, tak i děti nadané, potřebují individuální přístup a výukový plán...

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-11-25 17:16

jedna z mála dobrých škol v západních Čechách

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-25 17:16

Nechápu, studuje na této škole už mé druhé dítě, podle mne i mnohých dalších
nejlepší gymnázium v Karlovarském kraji!

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-11-25 17:56

Podepisuji petici

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-25 18:06

I když jsem na tomto gymnáziu teprve 2 roky, musím říci že je tu velice dobrý kolektiv, dobří a chápající učitelé a proto bych též chtěl aby naší školu navštěvovalo více lidí než doteď. NECHTE OTEVŘENÉ DVĚ TŘÍDY!

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-25 18:30

krom výše uvedených argumentů, ještě jeden,
kdo bude chtít studovat na gymnáziu a z nedostatku
kapacity se nedostane, není dnes problém opustit
kraj a studovat třeba v Chomutově.Dále nyní postupně dorůstají již silnější ročníky a míst za 5 let bude nedostatek.Chci vzdělaný kraj ne dělníky, kteří stejně svou kvalifikaci neuplatní !!!

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-11-25 18:55

Souhlasím s názorem, že rušení tříd souvisí s megalomanskými projekty IŠTE, ze kterých se vyplácely tučné provize. Mám na gymnáziu jedno dítě, které dalo přednost tomuto Gymnáziu, ačkoliv bylo přijato i do K.Varů, z nichž dojíždíme a ráda bych zde viděla i své druhé dítě, které je nyní ve 3.třídě ZŠ. Škola je výborná,přístup pedagogů vynikající a děti jsou spokojené!!! Ať si Judr.Sloup řeší problém tam, kde je a netahá do toho ostatní kvalitní a prosperující školy. DM

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-25 19:14

Mého syna připravili na vysokou školu perfektně a byla by škoda, aby tak kvalifikovaný tým nemohl připravovat další děti do života.Syn studuje jednu z nejnáročnějších vysokých škol a přijímací zkoušky zvládl díky skvělým učitelům i celkové atmosféře této školy hladce na první pokus stejně, jako jeho spolužáci. Nemluvě o vedení dětí ke kultivovanému projevu i vystupování. Rozhodně jsem proti. Nevím, kde jste studoval Judr.Sloup, ale rozeznat vysoce kvalitní školu Vás tam evidentně nenaučily. To pardon. Ludmila Eisenschreiberová


Nepřihlášený uživatel

#12

2013-11-25 19:41

Tahle skola mi "zachranila zadek" a uecitele jsou suprovi! Zarucene nejlepsi Gympl siroko daleko!!! S.F.
Jan Bureš

#13 usnesení zastupitelstva města Ostrova

2013-11-25 19:46

Dnes přijalo zastupitelstvo města Ostrova jednomyslně následující usnesení: "ZM žádá Karlovarský kraj, aby jako zřizovatel zachoval 2 primy a jeden ročník čtyřletého studia na gymnáziu v Ostrově. Uzavření jakéhokoli ročníku považuje město Ostrov za vážný zásah do existence gymnázia a žádá, aby před konečným rozhodnutím byl konzultován s představiteli města."
Katsanson

#14

2013-11-25 20:42

Ono je to těžké když do krajského školství zasahuje bývalý komunistický politruk. Takoví bývali a jsou nejhorší charakterové zrůdy.

Snad někomu nevadí pravda?

Co znamenají znaky "upravit" nebo "odstranit?


Nepřihlášený uživatel

#15

2013-11-25 21:25

KAŽDÝ ROZUMNÝ a nezaslepený člověk ví, že tkzv optimalizace školství v našem kraji začala cca před 8 lety a ne v současné době. A věřte, že kdyby byl na místě radního dnes kdokoliv dopadne to stejně. Považuji uvedené gymnázium za nejlepší v kraji,ale co se má stát stane se ať je tam kdokoliv a jen hloupý a neinformovaný člověk reaguje na radního pro školství jak reaguje.
PSV

#16 prima

2013-11-25 22:12

já bych je zrušil obě

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-11-25 22:31

Jsem ráda, že tuto školu absolvovali moji dva synové. Gymnázium je dobře připravilo pro úspěšné studium na VŠ. Nechápu, proč by se měla omezovat místa a zajímalo by mne, čí zájmy to jsou a jaký zisk z by z toho iniciátoři měli.

Nepřihlášený uživatel

#18 Re:

2013-11-25 23:16

#14: Katsanson -

hloupému vše hloupé bez základních znalostí problematiky asi tak k vašemu příspěvku


Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-26 04:51

Nevidím důvod, proč omezovat školu,která dlouhodobě vykazuje zájem žáků a rodičů a v neposlední řadě i řadu studijních úspěchů.

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-11-26 09:37

Ráda bych znala zdůvodnění JUDr.Sloupa, proč redukovat plánovitě počet tříd v ostrovském gymnasiu.

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-26 10:01

Absolvoval jsem Ostrovskej gympl. Na vejšce jsem obrovskej náskok před průmyslovákama. Dostat se na gympl bylo těžký a docela dost jsme bojovali, aby nás tam vzali. Do teď si pamatuju jak jsme doufali, že budeme nad čárou pro přijetí. Bylo nás tam fakt hodně. Proč by se měla v ostrově zavírat další škola? Navíc škola, která má dobrou pověst. O to víc je to podezřelý, když v tom má prsty ten komunista. Nejdřív odstaní inteligenci...

Nepřihlášený uživatel

#22 Re:

2013-11-26 11:11

#21: -

Po přečtení vašeho příspěvku pochybuji že jste zakončil zmiňované gymnázium. Pokud ano tak úroveň o něčem svědčí.

 

O. Oncirková

#23 Re: usnesení zastupitelstva města Ostrova

2013-11-26 11:38

#13: Jan Bureš - usnesení zastupitelstva města Ostrova

Chválím zastupitele, že se vzali za správnou věc a myslím, že tím vyjádřili názor většiny ostrovských obyvatel! Takže obyvatelé, podpořte teď i vy jejich snahu a podepište petici! A nebojte se podepsat svým jménem, neděláte nic špatného, naopak!


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Re:

2013-11-26 11:44


Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Re:

2013-11-26 11:50

#22: - Re:

Čína a Severní korea taky zaměstnává pracovníky, kteří píšou na internetových diskuzích ve prospěch strany.

FYI: Maturoval jsem s průměrem 1.0. Fakultu aplikovných věd jsem dodělal s červeným diplomem a cenou děkana.