Petice za kompletni legalizaci konopi po vzoru Uruguay


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-01-31 14:53

Je to len tráva ;)

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-01-31 16:03

je to příroda!

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-01-31 20:53

Podporujeme věc správnou ;)

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-02-01 15:39

Zákaz pěstování této byliny v České republice,přímo napomáhá nelegálnímu pěstování Vietnamskou komunitou a kšeftování s ní.Staří nemocní lidé na nákup v lekárně i když by tam bylo konopí dostupné,nebudou mít peníze platit tak vysoké ceny.tak jim nezbyde,nežli tento výnosný Vietnamský byznys nadále podporovat.

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-02-02 12:38

Konopí je dar z přírody, obnovitelný zdroj léků, potravin, ošacení atd. Všichni to víme. Zákaz podporuje nejen mafiány, ale hlavně velké korporace, které legalizací přijdou o své zisky. Planeta potřebuje konopí pro výrobu papíru, plenění lesů je zbytečné. Lidé potřebují konopí pro zdraví, protože farmaceutický průmysl je udržuje uměle nezdravé, všechny léky mají nežádoucí účinky, které je zabíjí. Kriminalizace konopí je hloupé, drahé, proti přírodě a lidskosti.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-02-02 15:30

Marihuana není nebezpečná
čtyřicátník

#7 Pomáhá

2014-02-02 16:52

Mám dlouhodobý problém se spánkem. Doktor předepsal prášky. Půl dne se necítím svůj a co teprve dopad na mé orgány. Zjistil jsem, že v jiných kulturách, kde nemají tak nucený farmaceutický průmysl, používají na tento problém konopí.
Vyzkoušel jsem těsně před spaním kouření trávy. Jen malinko, tak 3x potáhnutí ze skleněnky.
Zabírá to naprosto skvěle. Druhý den jsem fit, žádný závratě, oblbnutí a podobné stavy po prášcích.
Jediné co mi na tom vadí je to, že musím žít ve strachu, aby mě u toho někdo neviděl, nebo jsem držel víc, než smím. Nepěstuju si, protože nemám kde. Nekupuju si to, protože ani nevím, kde bych to sehnal.
Naštěstí jsou přátelé, kteří mě občas trochou obdarují.
Jsem každopádně pro legalizaci. Nechápu, proč to vůbec kdy kdo zakázal.
Narozdíl od alkoholu, jsem nepotkal člověka, který by byl "zhulený" a agresivní.
Fifa
Nepřihlášený uživatel

#8

2014-02-05 09:49

Zlegalizujte prosím konopí pro nemocné lidi !!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-02-05 17:24

zachránilo mi jako bylinka život, takže jí to dlužím.
miska

#10

2014-02-06 09:29

ani nahodou, lekarska marihuana at k dispozici je, to beru, ale uplne legalizaci, jste se s prominutim posrali

Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2014-02-06 09:31

#6: -

tohle je presnej pripad toho, kdy xkrat omleta lez se stava pravdou, a to ze neni nebezpecna je nesmysl prvni tridy, ano nema podobny nasledky jako treba heroin a jine tvrde drogy, ale dopad ma a to ne malej


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-02-27 00:10

legalize :D

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-03-31 08:35

:-)
kdo asi

#14 Re:

2015-05-10 12:15

#10: miska -  

proc bysme se meli posrat ....spis jako me zajima proc jeden muze a jinej ne......je to nesmysl cele. Jenom estebaci komari a fasouni jsou proti 


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re:

2015-05-12 10:30

#14: kdo asi - Re:  

 vidis ja nejsem ani jedno, i travu kourim a stejne sem proti

Konopí může být lék, tvrdé drogy jsou jed
Nepřihlášený uživatel

#16 Legalizace konopí ano, tvrdé drogy pašované k nám pod zástěrkou migrace z Ukrajiny NE!

2022-04-12 20:26

Konopí v zásadě nijak neškodí, o to horší je však dopad tvrdých drog. Velké riziko pro rozšíření tvrdých drog v ČR představuje nynější masivní migrační vlna z Ukrajiny:

Ruskojazyčné drogové mafie se chtějí vetřít do Česka přes ukrajinské uprchlíky

Migrace z Ukrajiny je zhouba, která musí skončit. Jde o největší bezpečnostní hrozbu v historii samostatné České republiky. 

Pokud chcete dalšímu nárůstu množství tvrdých drog a s nimi související kriminalioty v ČR zabránit, podepište PETICI ZA OMEZENÍ MIGRACE Z UKRAJINY A KONEC UPŘEDNOSTŇOVÁNÍ UKRAJINCŮ PŘED ČECHY.