Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Názor který by sis měl přečís nikomu ho však nenutím

/ #5695 Největší Čech vzpimeňte si na něj.

2013-07-25 00:52

Česko sklamalo si mě... Jeden z našich nejlepších a nejúspěšnějších prezidentů a vůdců co tadle rozkradená republika poznala.Byl to muž, který se postavil proti režimu zatím co vy jste byli slepý. Byl mučen zatím co vy jste potají doma na režim nadávaly. Mizeli lidé mizeli majetky policie bila děti. Ale on stejně Bojoval a to ještě před tím než vy jste skrz komunistickou mlhu prokoukly. Cinkaly jsme klíčema a on byl s námi. Byl zvolen prezidentem ,který se dostal i do bílého domu. Ještě před smrtí psal dopisi... hodně dopisů všem komunistickým vládám aby odpustili od tohoto režimu. Tento muž mohl i přes svůj věk ještě mnoho dokázat a to toho už hodně dokázal. A my? Co jsme my dokázaly? Cinkat klíčema dovede každý blbec ale prolévat krev za naši zem to podle mě v téro zemi nikdo nedokáže. A proto se ptám proč se chováme takle proč? Proč nám strašně vadí pojmenovat po něm letiště? Po muži co pro nas trpěl? Daroval nám svobodu... Ale dary se snadno přijímaj ale dluhy se těžko splácí. A já beru toto nejen jako podstu tomuto muži ale i zplacení dluhu který aspoň já k němu cejtím. A jestly mu furt vyčítáme nějaký jeho chyby vzpomeňte si nejdřív na svoje chyby a pak si vzpomeňte co jste udělal pro tuto zemi vy? Troufnu si říct že nic.. většina lidi co tuto peticu podepsala nikdy nic pro naši zem neuďelala jinak by si uvědomovala jak je to těžke a už jen že někoho napadlo tuto petici vymyslet a podepsat mi rmoutí srdce. Opravdu říct že jsem hrdý čech je snadné ale říct si že sem hrdý na svůj národ už nedokážu když našim velikánú nedokážeme ani po smrti projevit dostatečnou úctu.