Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým


Nepřihlášený uživatel

/ #156 Jiný pohled

2014-01-31 10:59

Celkem dost cestuji po ČR a kdekoli se zmíním odkud jsem, každý nasadí soucitný obličej. Nedávno jsem prodával rekonstruovaný byt 3+1 v Jirkově a samozřejmě jsem ho prodal za tak nízkou cenu, za kterou jinde prodávají garáž bez elektřiny. Zástupci okolních měst a obcí by měli mít na mysli, že jejich tolerance nepřizpůsobivých občanů snižují hodnoty našich majetků. Jinde v ČR i vláda v Praze samozřejmě mlčí, protože Ti zde nežijí a nevlastní žádný majetek, takže jsou rádi a potichu, aby náhodou nezjistil nějaký nepřizpůsobivý občan a jeho rodina, že např.v Táboře, Kolíně nebo Hodoníně je stejně dobře..... možná lépe než v Chomutově, Jirkově, Mostě nebo v Duchcově. Žádáme, aby každý ze starostů a primátorů v našem okolí nasedl do svého služebního automobilu a jel do Strakovy akademie, případně do parlamentu a začal velmi silně lobovat za zlepšení životních osudů všech stěžovatelů z této petice. Pokud to neuděláte Vy, budou to muset udělat Vaši nástupci.
Češi jsou velmi mírumilovný, možná flegmatický národ, ale kapka by mohla jednou přetéci a pokud se nezačne jednat a měřit všem stejným metrem, může se stát nepředvídatelné.