Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona


Nepřihlášený uživatel

/ #11

2015-02-16 21:04

Dobrý den,
Byl jsem také odsouzen za údajné zpronevěření dotace 538.000 Kč z roku 1994 na protiradonová opatření při výstavbě jedné chráněné dílny pro handicapované děti a mládež. Dva roky měla naše firma zaměstnaného člověka, který se o projekt staral, nechali jsme zpracovat projekt a začali stavební práce. Pak se ale do naší firmy pustila jedna estébácká likvidátorka, která rozkradla z účtů firmy 1,5 milionu za prvních 14 dnů. Když jsem na ni ale podal trestní oznámení, tak mně oplatila stejnou mincí. Jenže měla estébácké známosti na policii a soudech - na rozdíl ode mne, protože jsem byl 20 let v zahraničí. Výsledkem bylo, že "likvidátorce" se nic nestalo, i když vlastně to byla ona, která byla odpovědná za finance firmy v likvidaci! Peníze na účtech byly, takže mohla "dluh" zaplatit, ale ona je raději použila pro vlastní potřebu! Sice nás už všechny činnosti kolem radonu tehdy stály víc jako celá dotace, přece jsem dostal trest se sazbou 5 - 12 let! Když jsem byl brán do vazby (údajně jsem mohl utéci!), tak jsem při této sazbě měl mít podle zákona ex offo, ale dostal jsem ho až na konci vazby! Od roku 1998 jsem celých 6 let trávil většinu času psaním stížností a odvolání až do Štrasburku. Nakonec to skončilo jen podmínkou (kromě 2 měsíců ve vazbě, které mi nikdo nezaplatil) půl roku s odkladem na 1 rok! Dotyčná dotace neměla stanovena žádná pravidla, ale přesto jsem nevyhrál! Prohnilá justice! Do dnes lituji, že jsem se vracel do Česka. Přišel jsem už o všech 6 milionů, které jsem si přivezl v r. -91, a o veškeré iluze! Estébáci vyčarovali další dluhy ve výši 3 milionů, už 6 let jsem v insolvenčním řízení.
Tak vidíte, nejste sama... Všechno, co píšete Vám věřím. Vůbec se nedivím, že se člověk může dostat do estébáckých mlýnských kamenů. Stačí se "někomu" znelíbit, nadávat na komunisty apod.! Ale držím palce, aby Vaše trápení skončilo co nejdříve.
Josef Němec, Brno