Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #1716 Re:

2011-12-29 23:24

#10: -

Je mi 21, k létání mám velmi osobí vztah a Pan Havel pro mě nebyl někdo, kdo by zemřel, já bych si uplivl a řekl: "co už." Je to člověk, díky kterému dnes můžu vidět svět, člověk, který mi umožnil prosadit se i jinde, než ve své malé zemičce, člověk, díky kterému se na mě při slovech "Já jsem čech" nikdo nedívá skrz prsty (jako třeba na poláky, rusáky aj.). Přejmenování letiště... Zajímavá otázka k zamyšlení že? Bohužel jsem si neprožil totalitu, tedy pokud slyším "přejmenujme," neježí se mi chlupy na zátylku při představě komunistických zvěrstev a tedy, a to je hlavní, jsem schopen racionálně uvažovat; tedy: zamyslím se. Pokaždé, když se vracím domů a přistávám na Ruzyni, je to pro mě jen letiště, které mělo potenciál, o který přišlo kvůli lidem, kteří neumí (opravdu si myslím že neumí) řídit něco, co jim bylo svěřeno. Kdybych měl možnost přistávat na letišti Václava Havla, budu mít vždy v povědomí člověka, který mi umožnil žít život jaký já chci, a jaký já si udělám (což lidé postižení vizí mléka za 3,50,- a 8h směnou v továrně neumí) a budu zase o něco hrdější na svůj národ. Václav Havel byl člověk, který byl ve správný čas na správném místě, jak říkají jeho odpůrci. Kdyby tam nebyl, nemáte možnost se odpůrcem stát. Neberu vám vaše názory a dokonce dávám za pravdu i lidem, jež s přejmenováním nesouhlasí. Ale musí mít racionální názor. Výkřiky nevzdělaných českých tupců jako "Gottwaldov, Hitler." Bože lidi: za vás se stydím!