Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

mostak

/ #2029

2011-12-30 23:29

O mrtvejch jen dobre tak se budu drzet spatky.zak tedy slusne ja neverim ze komunizmus by bez havla nepadl to bylo nevyhnutelne ani ze by trpel a udelal vic nez jini.naopak dostat se tam radikal misto havla a umirnenejch komancu bylo lepe.ja neverim ze souhlas s bonbardovanim srbskejch nemocnic pomohl humanite.neverim ze odchod ze zbrojnich trchu ktere zabrali americane jejihz kongres oznacil havla za mirotvorce pomphl miru.ja neverim ze osvonozeni nekolika cikanu za napadeni tehdy parlamentniho politika sladka pomohlo demokracii.ja neverim ze vstup do eu pomohl vr ne do eu spolupracujicicj statu,ale havlovo eu superstatu pod vedenim nemecka takpve eu kedns mena,jeden ptezident a jeden stat.ja neverim ze vstu do nata kde jen doplnujem silu usa nam pomaha vzdit historie ukazala ze sebelepsi spojenec muze zradit a to zvlast stat co ma misto armady par doplnkovejch jednotek.nakonec pred terorizmem chrani policie a bis a armada v tom nezmuze nic tim spis ze nato zajistuje levnejsi rou pro velke zemr a nas jen dalo na terc.koneckoncu valci se se sousedy a ti jsou v natu.neverim ze politik berici ve svobodu slova by podporil cenzuri,ruseni nepohodlnejch stran a zavirani za nazor ne nepodobne tomu komun