Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Nemesis

/ #2045 Re: Stydím se za vás všechny

2011-12-31 00:19

#2028: S.T. - občan ČR a důchodce - Stydím se za vás všechny

Nejdříve si přečtěte Analýzu 17.11.89 a pak se styďte sám za sebe, že jste naletěl největšímu vlastizrádci, Kennedy si letiště zasloužil. Jemu šlo doopravdy o lid, ale Havlovi šlo pouze o majetky, hérečky, moc. Složil i tajnou přísahu.

(vytaženo z dopisu Zdeňka Spálovského)

Co obsahuje tajná přísaha?  Plně jste převzal jejich odkaz, který naplňujete. Plníte také přísahu, kterou jste skládal v Izraeli opřen o Zeď nářků a při Vašem svěcení do 30. svěcení ve stupni 1. Jednáte přesně jak jste slíbil. Rozbít náš stát, podrazit lid, nadělat z nás otroky a poslušné stádo konzumentních tvorů, vnutit lidu apatii, beznaděj, lhostejnost a nezájem o věci veřejné, musela narůst kriminalita, prostituce, drogy a tim rozbit morální hodnoty společnosti. Jednáta přesně podle zasvěcení: Já, jedině já vše kvůli mně, vše pro mne, a to všemi možnými prostředky. Přísahu, kterou jste skládal v Izraeli, byla přísaha Bohu zla – Jahvem – Luciferovi a Satanovi. Nejsem fanatik, ale tvrdý realista. Zlo, v kterém stojíte, se muselo ukázat, odhalit svoji tvář. To se stalo.  Já jsem skládal přísahu životu, Pravdě a spravedlnosti – tomu Bohu, který stvořil Vesmír, planetu Země a Člověka, Stvořiteli, Soud, o který jsem požádal není spor dvou jedinců, ale boj dvou systemu. Dobra a zla. To, že jste mi dal milost, , ne z humánních důvodů, ale proto, abyste mi zavřel hubu. To jste dal naprosto jasněnajevo, že mám pravdu a z té vy máte strach.  Proto říkám: Buď život nebo smrt, buď pravda nebo lež, buď spravedlnost nebo zločiny a bezpráví.  Ochrancem vlastizrádných zločinců. Buď já a ten dobrý, čisty obelhaný a okradený lid a moje vlast, nebo Vy a ta banda vlastizrádných zločinců, které chráníte a kterým tolik vyhovujete. Proto žádám referendum, proto, že jedině lid je pánem v zemi a z jeho vůle pochází veškerá moc ve státě.  Máte-li tak silnou podporu lidu, jak uvádí sdělovací prostředky, nemáte se čeho bát.Navrhuji Vám jen pro nás dva dialog v České televizi. Totéž také navrhuji Václavu PRUŽINSKÉMU – Klausovi, po našem pohovoru.