Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #2154 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-31 14:46

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

No, tak to je legrace. Ten, kdo nechce přejmenování letiště v Praze na letiště V.H. je komunista? I můj velmi dobrý kamarád mne nazval komunistkou, když jsem jen podotkla, že V.H. u mne nemá kredit humanisty, protože podporoval )slovy) "humanitární bombardování" nájezd NATO do suverénní země. Dále u mne ztratil kredit, že z pohrdání obyčejnými lidmi na ně vypustil při bezbřehé amnestii zločince. Není to nic jiného, než pohrdání druhými a vyvyšování vlastních ideí (Vlastně byl v tomto  Havel velmi podobný komunistům - jen ideologii majetkové rovnosti i za cenu násilí na nevinných vyměnil za ideu svobody pro vězněné i za cenu násilí na nevinných - oba mají společné počáteční vlastní dobré úmysl a neblahé konečné důsledky pro druhé). Podotýkám, že vůči komunistům mám stejné výhrady jako k havlovcům. A komunista ani havlovec nikdy nebudu!! Má ideologie je ideologie harmonie (což je vyrovnanost) a proto uznávám to dobré, co vykonali havlovci a i to dobré co vykonali komunisti. Ovšem pokud někdo stále proti někomu bojuje nevytváří harmonii a my už konečně bychom měli přejít od výkyvům nenávist-láska k harmonickému pohybu dopředu = tvoření nejen pro sebe, ale k užitku druhým. Tolik k Vám pane a láska opravdu vítězí. Přeji ji Vám všem v roce 2012. Láska = Pravda.