Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

jarinek

/ #3151 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-11 13:50

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

Nechme stranou úsměvnou úroveň příspěvku (klikni nahoře), nemusí být každý z nás Karel Čapek. Co mě ale zaráží, jsou ty tuny čiré nenávisti, kterou na nás autor vyvrhnul na pouhých čtyřech řádcích - někde se asi stala nějaká chyba.

(Trochu mi to připomnělo proces s M. Horákovou - jen naruby)

No - jelikož nejsem komunista (a nikdy jsem nebyl), zato na Václaváku jsem tehdá byl i s manželkou (a novorozenou dcerou v kočárku) a těsně předtím jsem si už stihnul zadělat na kriminál revoltou na schůzi ROH - cítím se dostatečně oprávněný na to "mít vlastní názor":

Pro mě byl Havel:

- špatný dramatik ... Ale já mám do divadelního kritika hooodně daleko, tak svůj názor, že vesměs jde o paskvily, fakt nikomu nevnucuju. Budou-li se jeho hry hrát za 100 let, rád změním názor..

- naivní politik ... diletant humanistického ražení (opět můžete nesouhlasit..)

- špatný prezident ... který od začátku lhal o svém dočasném mandátu (volba v r. 1989), zbytečně s kamarády rozdrobil zemi na dva státečky, neuvážil důsledky amnestie desítek tisíc vrahů a zlodějů a další a další stupidní přehmaty

- figurka ve službách Západu ... tam byl velmi oblíben pro nastolení kapitalismu, přechod do NATO (Pentagon), umožnění restitucí a sežrání našich firem západními žraloky

 

Na objektivní hodnocení V. Havla si asi ještě pár desetiletí budeme muset počkat - a možná za čas ti samí, kdo nás dnes nazývají zvířaty, budou plivat na jeho hrob! Mezitím určitě Letiště V. Havla bude, to je politické rozhodnutí, které asi náš odlišný názor a nějaká petice nezvrátí...

... ale proč se kvůli tomu přestat chovat jako lidi?

 

Pokud mi autor původního píspěvku bude chtít rozbít hubu, tak zde: Jaromír Kulhánek, Březinova 112, Jiříkov