Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Havlem a vším zklamaná

/ #4925 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-02-02 14:59

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

No , zlatíčko, tys to teda popsal. Je vidět, že jsi gurmán pravopisu. Asi si se hodně učil a máš znalosti. Řekni mi , co má Havel společného s letištěm a co s komunisty? Havla jsme si na hrad dosadili my  všichni  , ale proč by mělo být po něm pojmenované letiště, to mi rozum nebere. Abychom této hubené republice ještě více ulehčili? Ono se tady dost nerozkrádá? Nechme letiště Ruzyňské, ten název mu sluší  a až budeme , jestli s touhle vládou budeme někdy něco budovat, tak to potom po Havlovi klidně pojmenujme. A k těm komunistům, teď tam sedí úplně jiní lidé  a rozhodně si nemyslím, že by tihle tak ožebračovali republiku ,jak to dělá ODS a spol. Ale máme co jsme chtěli. Příště opět můžeme zvolit ODS , TOP 09 a VV. Ti se o nás postarají. Jen nevím kam emigrovat, když se všude stejně jako u nás krade.Ten kdo má moc , tak vládne. To je teda DEMOKRACIE. To jsme chtěli? Nohy jsem si měla zlámat v 89, když jsem chodila na Václavák. A nějaké letiště?  A Ty si to příště po sobě aspoň přečti, ať to má nějakou štábní kulturu.