S karty - zrušení


Nepřihlášený uživatel

/ #18

2012-10-18 14:55

Naprosto souhlásím, nikdy jsem neměla problém dostat včas peníze,ale díky S kartě jsem tenhle měsíc lítala, volala, zpozdili se mi odchody trv. příkazů,prostě jen samé problémy...

A ještě malá připomínka pro ty ,kteří tu napadají jiné maminky,ta dávka je rodičovský příspěvěk : tudíž i jak mi bylo vysvětleno právníkem,jedná se o dávku pro matku nebo otce,pro děti jsou dětské přídavky, i když částka 200,- s upozorněním,využít pro potřeby dítěte mi přišla směšná vzhledem k tomu, že mi to nepokrylo náklady ani 3 dny,ale to je celkem vedlejší.Já osobně z rodičáku platím druhému synovi obědy, platby za mobil apod.Takže díky S kartě a opožděnému připsání peněz - vzhledem ke zdržení díky převodu na jejich účet a posléze na můj- mi neodešla platby, načež jsem měla zablokovaný mobil, který mi slouží i pro děti-máme zdrav.problémy a je normální,že kontaktuji lékařku i 3 xtýdně- a dále jsem musela vyřizovat v jídelně,že platba dojde později, tak ať mi syna neodhlásí ze stravovaní,načež jsem platila asi 100,- poplatky za zprávy z banky,za to že mi neodešly ty trv.příkazy.

Takže ano, dle mne je to buzerace, ať si spočítají ,kolik peněz stálo vytvoření karet, kdo platí ten účet u české spořitelny, a opět se tím dostáváme,kam mizí naše peníze...