Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým

Quoted post

Bamboocha

#48

2013-08-25 23:54

Pokud tu mluvíte o penězích vymezených na sociálních dávkách ,na které má nárok každý občan ČR a není to jen záležitostí cigánů i když přiznávám procentuálně jsou lídři ,zkuste si někde dohledat kolik financí ze státního rozpočtu ročně uteče ...někam ,většinou ani nevíme kam,zkrátka někam.Takže.,když už tu tak řešíme šetření naší státní kasy,daně atd.Upřímně, pokud by NAŠE vládá ČECHÁČKŮ tolik nekradla , tak by se ušetřilo tolik miliard.Ke všemu ty nesmyslné demonstrace ,na kterých se přiživují jen extremistické strany ŽEŘOU taky naše daně ,to asi všem uniká.Pak tu vidám taky často argumenty o hlučnosti atd .Ano já např.žiju taky na specifickém sídlišti ke všemu patřím k těm " čmoudům " které tak nesnašíte.Ani já se neobejdu bez občasného hluku vyfetovaných výrostků ale mezi nimi vidím i jedince z "majoritní společnosti ".Co takhle fanoušci vaše milovaného týmu pirátů? Po hokeji je taky celkem slušnej bordel a jak k tomu příjdu já jako člověk ,který sportu a Chomutovskému hokeji neholduje?Nebo jsem kolikrát nemohl u své ex přítelky spát ,jelikož bydlela kousek od Diskotéky ,které o víkendu jede do 9 rána kolikrát a mohl bych seznamem pokračovat dále a dále .Co tím naznačuju?Že by se měl každý člověk nejdřív tak trochu zamyslet sám nad sebou,pokud chceme kázat vodu,nemůžem pít víno !!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#77 Re:

2013-08-26 17:17:20

#48: Bamboocha -

100% souhlasím !!!