MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Weru

#14 Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 10:39

ale asi by jste si měli uvědomit, že pan prezident a politici jsou jen odzrcadlením společnosti, ve které žijeme a která je volí. A asi si dobře v dalších volbách rozmyslet koho volit a hlavně se účastnit a ne pak od počítače resp. dle složení politických garnitur v ČR asi spíš od stolu u piva v hospodě nadávat jak je všechno špatně. Ale za vše špatné co se člověku děje a s čím není spokojen si může vždy jen sám!!!

A dokud se nezmění společnost nemůžeme a nemůžete očekávat, že se něco změní v politických řadách, které si tato společnost volí!!!

Odpovědi

Michal

#45 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 13:04:48

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 - "pan prezident a politici jsou jen odzrcadlením společnosti, ve které žijeme" to je bezesporu pravda.
- ovšem MZ jsem nikdy nevolil a v obou prezidentských volbách jsem hlasoval proti němu.
- zásadně nenedávám u piva, snažím se v rámci možností projevovat a působit pozitivně na své okolí.
- nechyběl jsem u žádných voleb od dovršení svých 18 let.

Proto vaše závěry plně odmítám. Trvám na tom, že se mi MZ "přihodil" a že nenesu pražádnou odpovědnost na tom, že je na Hradě. A přestože jsem naprosto přesvědčen, že bych úřad prezidenta vykonával lépe, bohužel kvůli věkové hranici ještě nemohu.

Až se společnost změní tak, že nebude na vše nahlížet optikou obchodu a finančního prospěchu, bude jí stačit méně, pak nebude mít prezident pocit, že musí lézt do zadku Číně, Rusku a těm, kteří mu pomohli dostat se k moci. Já osobně jsem skromný a raději se uskromním ještě víc, než slevit ze základních principů morálky a demokracie.

zuzlivocko

#114 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 15:10:53

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 ok beru tvou úvahu...já ho nevolil,tak co s tím mám teď dělat když se našlo tolik stejných vulgárních ožralých lidí co ho volili...mám snad jít a zastřelit ho abych dosáhl svého?

Hamlet

#363 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 18:33:42

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Docela souhlasím, byl zvolen, ne dosazen,  a my si máme rozmyslet, koho volíme. Byl zvolen ani ne 1/3 národa, podobné procenta voličů dala hlas protikandidátovi, a zbytek volilo "hlavu do písku". Přesto nejsme tak mizerný národ, abychom si zasloužili takového prezidenta. O jeho předchůdci ani nemluvě. Zeman mě netěší od počátku, takže souhlasím s peticí, a říkám si, kde je jeho slib být prezidentem všech...

Radowan

#491 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 19:42:14

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 S tímto se plně ztotožňuji. Hlupáci ho tam zvolili a teď se diví. Nemělo se to ani stát. 

Kdo nepoznal hlupáka hned v prezidentské kampani, je sám hlupák a měl by si na hlavu vylít láhev becherovkuy aby si to zapamatoval, že hlupáci se nevolí.

pardon, že jsem tak militantní, ale ti co ho volili teď brečí, přitom se špatně rozhodli. Je to smutný obraz české společnosti a obávám se, že je ten tupec neodvolatelný.

A na to, aby ho někdo konečně zastřelil jsou Češi moc velký srabi.

SVESTKA

#845 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 00:01:38

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Buďme rádi že máme takového prezidenta a ne takové loutky jako dříve.Nikdo jiný schopný nebyl a nyní budete na něm hledat chyby.Uvědmte si, že je rok 2014 a je jiná doba. Konečně je na hradě pořádný prezident . 

KASANDRA

#918 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 05:37:13

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Plně souhlasím s Vaším názorem a přiznám se, že mi vždycky stoupne adrenalin, když si uvědomím,

jak málo se změnilo myšlení lidí od roku 1948. Jak snadné je zaměnit demokracii za anarchii....

Přeji hezký den a všem, kteří si nevidí ani na špičku nosu : " Hlavu nemáme jen proto, aby nám

nepršelo do krku" :)

 

kocmannka

#993 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 06:57:36

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Je zvláštní, že pouze jeden člověk z mého okolí volil MZ a tak si stále pokládám otázku, jak je možné, že je prezidentem, když ho nikdo nevolil? Já jsem volila pana knížete, protože to je člověk na úrovni a nepotřebuje politiku dělat pro prachy!!!!

Lenka

#1062 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 07:39:45

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 k volbám chodím a Zemana jsem nevolila, teď se jen můžu dívat :-(

vaca

#1156 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 08:33:21

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

Bohužel nežijeme v ideálním světě kde si každý člověk plně uvědomuje své činy, jejich možné následky a také dokáže dávat do souvislosti činy jiných a to zejména lehké manipulace s voliči. Proto také spousta lidí nevidí, že si zvolila za prezidenta notorického lháře, který mění názor vždy, když je to pro něj kritické.

Škoda, některé jeho bonmoty jsou poměrně zdařilé.

Monarcha

#1286 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 09:56:05

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Profesor Hubálek svého času uváděl až 70 procent národa v rovině debility.Měl pravdu, jelikož  jinak by Havel,Klaus i Zeman dávno skončili na šibenici.


Nepřihlášený uživatel

#1640 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 12:04:12

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Bohužel máte pravdu. Jenom nevím, co víc člověk může ještě udělat, aby se myšlení a chování společnosti změnilo.


Nepřihlášený uživatel

#1817 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 13:04:10

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Plně souhlasím a vyjadřuji plnou podporu tomuto názoru. Teď je ale potřeba spravit, co jsme často né vlastní vinou napáchali. A hlavně se nebát veřejně přihlásit k názoru. To vše s úrovní, za kterou se nemusíme stydět. Děkuji.

Kissa

#1850 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 13:20:21

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Vážený Weru, dá se předpokládat, že lidi, kterí se shromažďují zde, se o zvolení tohoto člověka za prezidenta opravdu nezasloužili - a že jsou to spíš ti, kteří pro to, aby prezidentem nebyl, dělali co se dalo....  to, že "lidu obecného" je prostě víc. než těch, kterým Zeman říká "lumpenkavárna", to je prostě smůla, ale bohužel obraz tohoto národa. I teď nás bude málo....

 

Míra

#2049 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 14:59:57


Nepřihlášený uživatel

#2530 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 18:31:58

Štěpánka

#2915 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 21:37:07

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Pan Zeman se mohl chovat lépe, ano. Ale nejvíc tu remcají ti, co k volbám ani nepřišli. Až budete volit, klidně si nadávejte, ale uvědomte si, že i vaše hlasy, hlasy lidí, kteří k volbám vůbec nešli, mohli obrátit situaci. Ovšem.. myslím si, že pan Zeman je přeci jenom lepší než maestro Schwanzenberg. 

A dalším problémem je to, že vy chcete aby se šlo do ulic, aby lidé ukázali, že s prezidentováním pana Zemana nesouhlasí. A ty vaše demonstrace a hladovky.. jenže v téhle zemi je spousta horších problémů, kdy by se mělo protestovat, ale vy hledíte jen na politiku. Že by se někdo sebral a šel protestovat za to, aby se pomáhalo například českým dětem, místo toho aby jsme posílali peníze do zahraničí pro jiné děti a u nás se museli dělat sbírky víček? Ne, tohle už nikdo neřešíte. Pana Zemana neomlouvám, ale jak zde bylo uvedeno ,,je jen odrazem společnosti" .. Vy jste také občané ČR a defacto ji 'prezentujete' .. tím pádem by jste se také měli chovat slušně. A teď si každý sáhněte do svědomí. Kolikrát si vy sami zanadáváte? Třeba si jednou díky těmto projevům pana Zemana uvědomíte, jak se chováte vy sami. 

Kateřina Hejnalová

#2920 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 21:42:31

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Bohužel, tohle je naprostá pravda. Jen bych se nechtěla dožít chvíle, kdy se budu stydět, že jsem čech a za většinový názor, projevený ve volbách. Ve svých třicetipěti letech jsem stále ještě hrdá. I když, za některé se stydím už teď. A prezident mezi tyto patří.


Nepřihlášený uživatel

#3342 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-05 07:41:51


Nepřihlášený uživatel

#3356 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-05 07:47:28

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 ....nebo bych to obrátila. Úroveň, vystupování a slovník tzv.politiků utváří společnost. My si tady nevybereme. Kde nic není , ani čert nebere. Nebo vidíte někde naději ve skutečné osobnosti? Myslím tím i v minulosti. Masarykem to skončilo.

x

#3415 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-05 08:23:04

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

Možná by to chtělo trochu dovzdělání... "by jste?"

Proč číst názory těch, kteří ani neumějí česky? Nebudou na stejné výši jako jejich pravopis?


Nepřihlášený uživatel

#3830 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-05 11:46:40

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Naprosto souhlasím s tímto názorem, já jsem pana Zemana nevolil, ale musím konstatovat, že je pouze obrazem společnosti, kterou zastupuje a která si ho zvolila. Každý národ má vládu a prezidenta jakého si zaslouží. Šotek


Nepřihlášený uživatel

#4150 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-05 14:40:47

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 ... říkala jsem si lepší než ušišlaný prezident, ale netušila jsem, že bude tak vulgární ve veřejném vystoupení. Zrcadlení společnosti? Nevím Weru, ve které společnosti vy žijete, ale já ve slušné. Ne že by jsme takováto slova neznali, ale když je použijem, tak za zavřenými dveřmi. Jsem přesvědčená, že osoba, která dostala podporu voličů má také povinnost vůči svým voličům se chovat slušně a své voliče reprezentovat. Bohužel to nedělá. Jsem za jeho odstoupení.

Jan Stejskal

#4715 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-05 20:35:48

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 

Demografy uznávaný fakt je, že 20% obyvatel každého státu nebo národa tvoří inteligenci. A to nemyslím jen tu otitulovanou. Zbytek je prostě ten ZBYTEK.

Takže lhář, mstivec, opilec a intrikán věděl kterou část národa má při předvolební kampani oslovit. Trefil dobře. Proto jsem byl a stále jsem proti přímé volbě prezidenta.


Nepřihlášený uživatel

#5096 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-06 09:08:36

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Souhlasím s podstatou příspěvku č. 14 pod značkou Weru. Ani já nejsem z jednání pana presidenta nadšen. Nevolil jsem ho. Ale takto vedená petice mi připadá hloupá. Na co si vlastně stěžujeme? Na to že jsme prosadili přímou volbu presidenta abychom zjistili, že si ho neumíme zvolit? Je zvláštní, že velmi rychle reagujeme na nevhodný a snad i vulgární projev, který samozřejmě ihned média zviditelní, ale chování ostatních lidí, kteří v televizi vystupují a jejím prostřednictví dávají příklad, nám nevadí. Obávám se,  že neumíme používat demokracii. Vzali jsme si ji jako nástroj ke kritice, ale jen těch druhých. Samozřejmě jsou lidé, kteří mají plné právo kritizovat, protože sami dávají dobrý příklad. Několik jich znám. Je ovšem paradoxní, že i tito lidé se mnohdy stávají předmětem kritiky a to nikoliv z opozice, ale z "vlastních" řad.

Suhlasím s tím, že "petice " je asi jediný nástroj, který je v této situaci použitelný. Doporučoval bych ovšem zpracovat hlubší rozbor jedání pana presidenta, o který by se dalo opřít, aby důvody petice nevypadaly jako výsledek nahodilé kavárenské diskuse. Problém je příliš hluboký a příliš vážný a netýká se jen pana presidenta. Uvědomme si, že president skutečně mluví za Českou republiku! Ani nevíme zda a nakolik se jeho názor shoduje s názorem Ministerstva zahraničí.

Vyhnálek


Nepřihlášený uživatel

#5670 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-06 13:05:25

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Ano, národ si za to může sám. Sebekritika je dobrá, ale sama o sobě lepší cestu neukáže.

Kultivace národa je zdlouhavá věc, počíná už na příkladu, který dáváme svým dětem. Postupuje přes kvality škol a obecného prostředí ve společnosti, které na všechny nějak působí.

Je třeba vyzdvihování kvalitních kultivovaných poctivých osobností, které se stávají příklady a normou pro ostatní. Pěstovat v povědomí, že je správné slušně mluvit i jednat. Stále ještě se mi nezdá tento stát dostatečně právní, dříve bude asi policejním státem. Ale dokud se nebude špatné jednoznačně odsuzovat i případně trestat, nepujde společnost dál.

Jinak jde vývoj úrovně národa ve spirále dolů. Jak chcete mít kvalitní společnost z dětí, které po ránu slyší z televize prezidenta země takto hrubě mluvít ... ?

Mick

 


Nepřihlášený uživatel

#6205 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-06 15:53:07


Nepřihlášený uživatel

#8183 Kdo zlu neodporuje ...Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-08 10:29:59

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Ten, kdo neodporuje zlu, ten se na něm do jisté míry podílí. Odkazovat se na stav společnosti, poměry atp. zavaní alibismem, který nám snad v současnosti není zapotřebí.

Představa, že si každý za vše může sám, považuji za masochistický omyl.

Radikální změnu v demokrat.politice skutečný demokrat asi běžně neočekává, zato usiluje o nápravu špatností a lepší společnost, prostředí atd.

Osobně jsem šťasten, že žiji ve společnosti, kde se najdou lidé stavící se na odpor proti špatnostem. A zejména, že tak činí z pohnutek humáních a ne ryze egoistických nebo ideologických. Verba movent, exempla trahunt.

 

Petr

#9875 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-11 04:53:05

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 To se zdaleka ale netýká všech. pokud si dobře vzpomínám volební účast v prezidentské volbě byla zhruba 60%, a z nich Zeman vyhrál pouze mírnou nadpoloviční většinou, tedy 55%. Pokud přihlédneme k údaji o počtu obyvatel ze závěru minulého roku, tedy 10521646 pak Zemana si na Hradě přálo zhruba 3472143 osob. což je sotva třetina občanů republiky. Mimo to valná většina z nich si teď sype popel na hlavu a volbu by radši změnila. 

Co se mě týče, Zemnana jsem nikdy nevolil a předem se varoval, že pokud bude zvolen, jeho činy budou mezinárodním i domácím fiaskem. Takže mým zrcadlením opravdu není. 

píP

#9934 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-11 09:00:27

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Plně s Vámi souhlasím.Doba, kdy se dalo čekat cosi pozitivního a následování hodného z politických pater nejvyšších je dávno pryč.Je tedy jen a jen na nás - dole -řadových občanech, jak se rozhodneme a co si ještě necháme líbit.


Nepřihlášený uživatel

#10400 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-11 22:02:38

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Vážený pane / paní v jak se má národ změnit když nic neuznává. I Vy se za svůj názor stydíte a podepíšete se nějakou přezdívkou. Přeji Vám a Vám podobným probuďte se !!                                                                                                                

V. Macák


Nepřihlášený uživatel

#10967 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-13 08:40:27

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Co to vykládáte, že si za to můžeme sami. Jestli jste ho volil, tak za to můžete. Já ho nevolil a přece tam je. Většina ho zřejmě volila, pokud byly volby košer.

Žorž

zden, O.K. DEN

#11473 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-14 16:28:15


Nepřihlášený uživatel

#14692 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-20 05:53:37

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Souhlasím, že je škoda, že na to lidi přišli až teď, ale není spíš společnost odzrcadlením politiků?

soudek

#19455 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-28 23:33:17

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 souhlasím,že si můžeme za vše sami,jaký národ,takový páni.Máme demokracii,tož nevidím důvod,proč by pan prezident nemohl mluvit,jako poslanci,národ ba i děti.Ty kurvy,které uděly z kostela bordel,ty chráníte,chráníte i opilce Havla,což pak Švjceberka,který nemá ani vzdělání,by mohl být naším prezidentem,nestačí vám pan Babiš co by slovák,že nám dělá ministra financí?A má rozehráno na budoucího prezidenta.Kdo jste,že můžete nám diktovat,začíná tu být horší jak před převratem.Toto je zločinecký stá a není to chyba Ppana Zeman.Změňme společnos a vyžente ty grázly klackama,at táhmou do USA

František Dobrota

#20652 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-12-01 13:51:49

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Škoda, že jsou více slyšet Ti, kteří kritizují jak "to" řekl a není slyšet hlasy těch, kterým vadí, stejně jako prezidentovi, znění a podoba nového služebního zákona.


Nepřihlášený uživatel

#21581 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-12-02 20:58:43

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vů

Já, ani nikdo z mé rodiny jsme Zemana nevolili. Při volbě prezidenta jsem však byla svědkem, jak ho volí možná stovky starých, senilních,  převážně Alzheimerem postižených lidí. Stalo se v nejmenovaném domově pro seniory v plzeňském kraji, kde jsme byli navštívit naši babičku. Koho volila ona si nemohla vzpomenout, ochotně nám to však prozradila ošetřovatelka. Také pronesla, že Zemana volí všichni obyvatelé tohoto domova, protože si nechají poradit od těch méně senilních, kteří prý z kandidátů znali pouze Zemana, tak koho jiného by volili? ... Podotýkám, že tento domov důchodců sestává ze šesti čtyřpatrových budov. Všechna lůžka jsou plně obsazena.. Kolik je tu obyvatel schopných vhodit hlas do schránky donesené až k lůžku či vozíku, netuším. A kolik je takovýchto a podobných ústavů v celém Česku, nechci ani domýšlet. O tom, že by volba probíhala v ostatních ústavech výrazně odlišnějším způsobem, pochybuji...

 


Nepřihlášený uživatel

#22048 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-12-04 17:07:24

Neg

#41025 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2015-03-05 13:47:15

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Tak,takto bych to také napsal,jen s tím rozdílem,že Zemana podporuju-je vidět kolika lidem leží v žaludku.


Nepřihlášený uživatel

#56550 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2015-09-08 09:58:40

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Proč až v dalších volbách. Miloš Zeman masivně porušoval zákon o volbě prezidenta republiky - lhaním o sobě, o své rodiny, o jeho působení v pozici premiére, o jeho spolupracovnících, o privatizacích atd. atd. atd. 

Nedodržel ani další dvě základní limity zákona, tedy financování kampaně a start kampaně a rozsah financování, neboť kampaň vedl bez založení Volebního účtu a následně na tomto účtu zatnul 3 mil. sekeru. 

Tedy ne někd v budoucnu u nějakých dalších voleb, ale nedemokratické jednání marx-leninského komunsitického nácka Miloše Zeman je potřeba řešit okamžitě.  Je to dokonce povinnost všech demokratických institucí, které v zemi existují, neboť nelze nechat Miloše Zemana páchat jednu velezradu za druhou. 


Nepřihlášený uživatel

#57113 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2015-09-11 09:10:12

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Nevolila jsem ho. Proto podepisuji petici. Ale měli by ji podepsat hlavně všichni ti, kdo ho volili a teď se za něj stydí. Myslím, že jich bude docela dost.

Helemese

#68465 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2015-12-17 18:23:59

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Chtěla bych vidět jak by se zrcadlil fašoun a chrapoun Karel v roli prezidenta. Zeman byl regulérně zvolen a nýmandi a oskarové z pražské čtvrté cenové skupiny to nemohou rozdýchat. A ti co horují pro Okamuru ať si dají pozor, i když je napůl Japoneček, nevěřila bych mu moc, je nepředvídatelný a ty jeho líbivé kydy ala stop migraci mu nežeru. Jen ať je tam Zeman jak nejdéle může být.

Vašek Havlus!

#71551 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2016-01-23 15:54:59

Václav

#76997 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2016-03-22 13:26:54

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 ... nepomlouval bych paušálně odvážný pane nebo paní "Weru" ... snad by mne od Vás zajímala rada, koho z nabízených expertů jsme měli volit ... že by Vaše knížecí rady naznačovaly Vašeho favorita ??? ... to by byla věc ... naštěstí převážná většina občanů prokázala soudnost a zvolila politika nezkorumpovaného a schopného pojmenovávat věci pravým jménem ... jak ostatně vývoj skutečně podstatných událostí ukazuje ...