MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

heronik

#59 Re: vulgarita je zástupná

2014-11-03 13:31

#26: mh - vulgarita je zástupná 

Zajímavé. To, že Zeman s kavárenskými kašpárky nekřičí "Svobodu pro Tibet", nemá potřebu jako naše mainstreamová média při každé příležitosti plivat na Rusko a Putina je lezení do zadku Číně a Rusku? Jak potom nazvat to, co tu dělá většina politiků ve vztahu k USA a EU? A proč by se měl řešit obsah jeho zahraničních cest? Co je ti do toho? Ať si jezdí kam chce. Zaplaťpánbůh, že tam je Zeman a ne spící kníže. To by bylo škody v zahraniční politice.

Odpovědi

Tomáš

#72 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-03 14:00:13

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Souhlasím. V demokracii je třeba respektovat vůli většiny. Na to jste petenti zapomněli? Většina nechtěla spícího knížete.

jejda

#85 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-03 14:32:10

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Naštěstí není ještě víc škody díky tomu, že ses asi špatně učil (;  Tohle asi nemůžeš myslet vážně, viď.......


Nepřihlášený uživatel

#857 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-04 00:28:08

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Jeho post nejen ze platime z dani, ale jeho vystupovani a projevy ovlivnuji politicke a mezinarodni vztahy a tedy i ekonomiku naseho statu a dopad na nase platy, prijmy a moznosti... Takze mne jeho cesty a jeho vyjadrovani zajimaji VELMI... A vzhledem k mym zahranicnim i politickym kontaktum se dozvidam o prubehu nekterych jeho cest, ktere nejsou v cechach ani zverejneny, ani mi neprislo, ze maji nejaky politicky kontext. Vypada to ze jsou jen extreme luxusni a o hrubem chovani se traduji informace ze zkusenosti mistnich lidi uz i na jinych kontinentech ... Takze zpet k me prvni me vete ... Jeho cinnost, cesty a vystupovani mne zajimajij VELMI a meli by vsechny obcany nasi zeme .. Vcetne vysvetleni a pripadne vyvraceni techto podezreni. Informace o jeho cestach, ucelech a vydanich by mela byt verejna s pruhlednym vyuctovanim. A jeho vystupovani rperezentativni... Coz se nyni nedeje.

Pavel

#1071 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-04 07:44:21

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Česká republika je součástí EU a NATO, takže je samozřejmé, že se svými spojenci spolupracuje a nejde proti nim. Jestli se někomu líbí víc spojenectví s Čínou a Ruskem, tak se tam může klidně odstěhovat...


Nepřihlášený uživatel

#2195 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-04 15:55:07

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 No konečně alespoň jeden objektivní názor, chvála bohu, že tu jsou stále lidé s rozumem.

 

mm

#3862 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-05 12:02:31


Nepřihlášený uživatel

#5359 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-06 11:10:53


Nepřihlášený uživatel

#7036 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-07 07:36:24

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 pisatel je hlupak,komous,nebo oboje?


Nepřihlášený uživatel

#9958 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-11 09:48:44

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Podobné k  podobnému!!!!!!!!!!

josef

#12143 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-16 10:08:07

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Nežvanilo něco to tupé ožralecké prolhané křivácké sebestředné hulvátské ho...do že bude prezidentem dolních deseti milionů? Tak proč by se neměl těm milionům zpovídat ze svých zvěrstvech páchaných proti vůli všech normálních lidí na zahraničních cestách?

s vypůjčeným nikem Jastar
Nepřihlášený uživatel

#12208 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-16 13:01:45

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Napsal jste to perfektně.

Zde kdybyste psal pravdu jako kázal Hus, kdybyste mluvil jako Jan Zlatoústý a přitom jste neostouzel vulgárně pana presidenta, tak jste u organizátorů této besídky zvláštní školy automaticky za bolševika a blbečka. 

Já si zde z těch flastenců s ručením omezeným alespoň, dokud mě to baví, dělám legraci.

Některá hovada, která zde presentují většinou od někud opsané či vlastnoručně sesmolené žvásty, mi ani za amortizaci klávesnice nestojí.

Přeju Vám a Vašim blízkým příjemný zbytek víkendu. 

 


Nepřihlášený uživatel

#59402 Re: Re: vulgarita je zástupná

2015-09-28 01:18:47


Nepřihlášený uživatel

#59409 Re: Re: vulgarita je zástupná

2015-09-28 06:46:08

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Připnout si oranžovo černou stuhu jako symbolu okupace Krymu a rozpoutání války na východě Ukrajiny mělo být od KGBáka Zemana jako co? To strčil do Putinovi řitě jen prist, to tam neměl celou hlavu?