MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Občas občan

#351 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-03 18:26

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

 Ano souhlasím s Vámi, kdyby se tak jednou dozvěděli lidé jak to ve skutečnosti bylo s Havlem

Odpovědi

ka-brňák

#414 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-03 18:56:05

#351: Občas občan - Re: Podporuji pana prezidenta 

 věřím, že mnohým už "svítá" a dávno ví, že havel nebyl žádný "hodný chlapeček," ale obyčejný CHÁTRISTA, (rozuměj od slova: CHÁTRA), který řešil jen své OSOBNÍ zájmy!


Nepřihlášený uživatel

#14832 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-20 11:33:31

#351: Občas občan - Re: Podporuji pana prezidenta 

kdo hledal a hledá, nachází informace a pohledy z mnoha stran (a to nejen ty z tzv. oficiálních zdrojů jako je ČT či Český rozhlas). Když je i schopen srovnat si dostatečně v hlavě vše, včetně informací o Havlovi, knížeti, Kalouskovi ....  apod., nepodepisoval by s takovým zápalem petici proti panu prezidentovi Zemanovi. Kdo chce a hledá, najde. Kdo nechce, či je líný, nechá si vrážet klíny do hlavy a věří oficiálním zdrojům. Mládeži, taky jsem byl kdysi mladý a radikální a ničemu jsem nevěřil, a proto jsem sháněl informace z druhé strany (a věřte nebo nevěřte, nebylo snadné se v té době dostat k jiným informacím tak snadno, jako dnes). Mládí je v pr..... ale nevěřit oficiálním zdrojům mě zůstalo. 


Nepřihlášený uživatel

#17975 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-25 21:49:55

#351: Občas občan - Re: Podporuji pana prezidenta 

A jakou má souvislost mrtvý Havel s Opilcem/Lhářem/Intrikánem/Zbabělcem, jenž sedí na Hradě aktuálně? Hodně ubohé, útočit na mrtvého, jen aby se odvedla pozornost od podrazů Ovara.

vafo

#96449 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2016-10-27 13:19:51

#351: Občas občan - Re: Podporuji pana prezidenta 

 Již se prodává kniha jak to bylo z Havlem