MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Brecite tady jak Pussy´s :)

#3478 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 08:50

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

 JA TAKY!!!!!!!!! LIDICKY VZBUDTE SE!!!! NEMATE NIC JINEHO NA PRACI????

JSTE NOVINARSKY OVECKY, vsechno jim odkyvate a chcete byt zajimavy jako oni!

Dejte si jednu uprimnou otazku: je mi hur za vlady vulgarniho ale uprimneho Zemana nez za zlodejicka Klause nebo za Havla?

 

 

Odpovědi

Tomamir

#10627 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-12 12:18:14

#3478: Brecite tady jak Pussy´s :) - Re: Podporuji pana prezidenta

Souhlas! Není to ideální prezident, ale myslim, že je rozhodně lepší než Klaus nebo Havel nebo nedej bůh spící, nedoslýchavý a mumlající skoročech Schwarzenberg. Ano, pan prezident je sprostý a věčně nalitý, ale to já občas taky a ikdyž se to u hlavy státu rozhodně nehodí, je pro mě podstatnější, aby byl upřímný, na nic si nehrál a něco pro nás dělal...a zatím s tím co prosazuje z většiny souhlasím...má ještě 4 roky na celkové shrnutí, jaký prezident doopravdy byl a co pro nás udělal...takže nebuďte jen ovce co se nechaj zmanipulovat médii, které po něm jdou jak slepice po flusu a dejte mu čas se ukázat...má ještě dost času...

Díky


Nepřihlášený uživatel

#30649 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2015-01-06 22:01:37


Nepřihlášený uživatel

#156805 Re: Re:

2020-02-19 00:24:00

#3478: Re: 

     Zeman je vulgární. To souhlasí.  Ale že je upřímný??????  Několikanásobně soudně uznaný lhář? Upadl jste na hlavu? 

    Otázka sama je legitimní. Odpověď je zcela jasná. Ano. Je mi hůř. A jsem rád, že ústava toho psychopata drží na uzdě nakrátko.

Jaromír, Ostrava
Nepřihlášený uživatel

#156807

2020-02-19 03:42:39

#3478: Brecite tady jak Pussy´s :) - Re: Podporuji pana prezidenta 

To co je zase za hovadinu, že je Zeman upřímný ? ... Ten člověk státu škodí, kudy chodí.. Proč už nešel raději do důchodu.. Naše země potřebuje úplně jinou hlavu státu a ne pořád dokola nějaké bolševiky. Proč nemáme prezidenta moudrého, upřímného, nekomunistického, mladšího v plné síle, tak kolem padesátky ?