MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Jarda

#16 Re:

2014-12-05 14:22

#13: -  

 Váš příspěvek je hezká ukázka  normalizační rétoriky a odhaduji, že jste obdivovatel té doby (možná i aktivní účastník). Nezužoval bych sympatizanty akce za odstoupení Zemana jen na klausovce, to by bylo málo a nvíc by toto označení asi většinu urazilo. Ve svém okolí eviduji naprostou většinu občanů, kteří tuto akci podporují. Jsem tomu rád. Ani já jsem Zemana nevoli, byl jsem však ochoten ho snášet, tak to v demokracii zkrátka chodí. Ale to, co v minulých měsících předvedl je na tak vysoko postaveného státníka prostě neúnosné. A to nemám na mysli jeho vyjadřování, to v našich politických kruzích je a asi ještě dlouho bude téměř standard ale jeho politická vyjádření. Podepsal jsem petici a jak jde čas, vůbec toho nelituji, naopak.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re:

2014-12-05 14:26:32

#16: Jarda - Re:  

 nauč se číst, pak chápat, pak nikomu (např. mě) nebudeš podsouvat, co (jsem) nikdy nenapsal, např. to, že všichni odpůrci Zemana jsou podle mě klausovci.. jsi klasická ukázka produktu bolševického školství a médií (které tu máme dodnes), neschopen vlastní úvahy, neschopen zpracovat informace, ale o to horlivější odkývávač předsunutého...